Arkadaşlar acill hasat etmelimiyim

slayer47

Üye
Auto Jack herer 66 günleri oldu henüz flush yapmadım sizce hasat zamanı geldimi mikroskop yok yardımcı olursaniz sevinirim

RoyColt

Üye
saksı boyutu önerilen mininum 12 litre fakat senin ne istediğine bağlı. yani zaman olarak ve gramaj olarak isteklerine bağlı. 16 hafta maksimum yaparım 400 gr üstü ürün alırım dersen 30 litre Airpot tavsiyem.
daha kısa zamanlar için hesaplama yapabiliriz beraber

slayer47

Üye
saksı boyutu önerilen mininum 12 litre fakat senin ne istediğine bağlı. yani zaman olarak ve gramaj olarak isteklerine bağlı. 16 hafta maksimum yaparım 400 gr üstü ürün alırım dersen 30 litre Airpot tavsiyem.
2 ad 480 qb lşık var altnda 12 adet 11 lt jack herer var 67 gün oldu gibi benim zamanla ilgili sıkıntım yok en mantıklı şekilde yüksek hasat almak istiyorum bunların altına bu hasat bittkten sonra 4 ad ve 5 ad elimde lemon haze uzun dönem tohum var bunları yapmak istiyorum

slayer47

Üye
senin tavsiyen nolur alanım 200x300x200

RoyColt

Üye
2 ad 480 qb lşık var altnda 12 adet 11 lt jack herer var 67 gün oldu gibi benim zamanla ilgili sıkıntım yok en mantıklı şekilde yüksek hasat almak istiyorum bunların altına bu hasat bittkten sonra 4 ad ve 5 ad elimde lemon haze uzun dönem tohum var bunları yapmak istiyorum
mantıklı iş yapmışsın aslında.
eğer benim böyle 2x qb 480 watt ışığım ve 6 m2 seni gibi kabinim olsa;
Altına 30 lt lik 6 adet Air pot veya 12 adet 12 litrelik saksı koyardım

slayer47

Üye
şimdi merak ettiğim süreyide göz önüne alırsak hangisi daha mantıklı hasat için benim derdim fazla hasat almak

RoyColt

Üye
O zaman büyük saksıdan yapacan güzel eğitim ve scrog ile açacan 16 haftada 20 saat ışıkla toplam 4 kg alıp çıkacan

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
olmuş onlar flushı at sonra karanlık ve vur kellelerini bence vakit dolmuş dumanın bol olsun işte bu vakitler en güzel vakitler bir grower için

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Merhaba üstad 120x120x200 kabin 2x240w qb var 27x3 airpot photo yapmayı düşünüyorum 2 mi yapmalıyım Max hasat hedefim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    İ İbo Dayı: **********