Arkadaşlar yardım lazım kabin degerleri dogrumu henüz başlamadım ama test için çalıştırdım degerler dogrumu 78 bazen 80 lere çıkıyor stabil olarak kaç

yesilisew

Yeni üye
henüz bitki yok ama degerleri test için öalıştırdım stabile ayarlamaya çalışıyorum ama çok fazla bilgiye ulaşamadım konu hakkında acaba ışıkmı çok geliyor kabine mars hydro tsl 2000

yesilisew

Yeni üye
Off pozisyonundayken aşağı yukarı tuşlarına ayni anda 1 kez basman yeterli
Bişey daha sora bilirmiyim mars hydro konusunda ışık mars hydro tsl 2000 ben test için çalıştırdım ama ışık 100 yani maximum dayken kabin sıcaklıgı 27 - 28 derecelerde oluyor düşüremiyorum bitkiyi yakmaz mı

forever17

Yeni üye
Aşağidaki mesafeleri ve dimmerleri referans alabilirsin , sıcaklık 21-30 arası değişebilir ve 23-26 arası olması idealdir , Fanini çalıştırirsan sıcaklık düşecektir
Mars Hydro Led ve bitki mesafe aralıkları..
Tohumlanma: 60cm dimmer %30
Gelişim dönemi :60-70cm dimmer %50
Çiçeklenme:45-60 cm dimmer %75-100
Hasata doğru :30-45 cm dimmer %100

yesilisew

Yeni üye
Aşağidaki mesafeleri ve dimmerleri referans alabilirsin , sıcaklık 21-30 arası değişebilir ve 23-26 arası olması idealdir , Fanini çalıştırirsan sıcaklık düşecektir
Mars Hydro Led ve bitki mesafe aralıkları..
Tohumlanma: 60cm dimmer %30
Gelişim dönemi :60-70cm dimmer %50
Çiçeklenme:45-60 cm dimmer %75-100
Hasata doğru :30-45 cm dimmer %100

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
    K Kblaybrn: hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **