Arkadaşlar yardım

Geçen yıl auto dan çıkan tohumlar genetik belli değil 3-4 aydır topraktalar güvercin şerbetiyle bu aşamaya geldiler4 haftadır cal mag ve pk veriyorum ph bu zamana kadar hiç ayarlamadım sezonun son ağaçları biri çiçeğe geçmedi diğeride şişecekmiş gibi durmuyo

Muro3556

Yeni üye
Geçen yıl auto dan çıkan tohumlar genetik belli değil 3-4 aydır topraktalar güvercin şerbetiyle bu aşamaya geldiler4 haftadır cal mag ve pk veriyorum ph bu zamana kadar hiç ayarlamadım sezonun son ağaçları biri çiçeğe geçmedi diğeride şişecekmiş gibi durmuyo
Kanka gayet güzel duruyo türü afgan türüne çok benziyo gayet başarılı gidiyosun devam

Duran Emmi

Yeni üye
kanka şerbeti litre başı kaç ml veriyodun yada 1 litre şişenin yüzde kaçına şerbet koyup veriyodun bitkiye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** ********** * ***** ******* ****** **** ******* ****** * **** **** **** ****** ****** **
  • T terbiyeligunahkar:
    **** *** ** ***** ***** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
  • kralartur01 kralartur01:
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** hahahaha**** *******
  • K kushuchtu:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ******* ***** **** **** hahahaha* ******* ***** *** *******
  • K kushuchtu:
    +1
  • K kushuchtu:
    hahahaha** ********* **** *** ****
  • K kushuchtu:
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ****** ***** ******** ********* ***** ** *** ****** *** **** ***** ***** ***** ****** ***** ******** **** ****** **********
  • K kushuchtu:
    ****** ****** ** ******** ** ********** ****** ***** **** ********* ******** ***** ******** hahahaha* ****
  • K kushuchtu:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ***** ***** ***** ********** ****** ***** ********* ****** ***** hahahaha******* ****** ** ******** ** ********** ****** ***** **** ********* ******** ***** ******** hahahaha* ****
  • K kushuchtu:
    ***** ** ***** hahahaha* ***** ****** ** ****** ******** ****** **** ******* ******
  • K kushuchtu:
    ****** hahahaha *** **** ******* ********* **
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** hahahaha hahahaha *** **** ******* ********* **
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** *** ** **** **** **
  • K kushuchtu:
    *** ** hahahaha ****** ** ****
  • K kushuchtu:
  • K kushuchtu:
    ****** ********* ******** ** ******* ******* ********* ***** ********** *****
  • K kushuchtu:
    ******** ******** ****** ***** hahahaha ******* ** ****** ****** ****** **** *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ****** ***** *** hahahaha* ******** ****** ***** hahahaha ******* ** ****** ****** ****** **** *******
  • T terbiyeligunahkar:
    T terbiyeligunahkar: **** ********** ******