Artık bana yaramıyor galiba.

formlu99

Yeni üye
merhaba kankalar iyi kandiller. 20 yaşındayım, 14 yaşında kuştepede ilktim ilk cigaramı o zamandan beri takılıyoruz. ama ben de panik atak oluştu 2 sene önce, durup dururken nefes alamıyorum hissi vs yaşıyorum. ilk önce istanbulda oldugumuzdan hep skunk vardı yabancı o yüzden oluyor sıkıntıya giriyorum diyordum farklı şehirlerde farklı sigaralar da içtim. hep aynı tribi yaşıyorum, sanki kontrolümü kaybedecek, nefesim kesilecek, bayılacakmışım gibi düşünüyorum. 1 günde 5 6 sigara yaptığımızda oluyordu bünyem de alışık yani aslında bunlar olmuyor da '' OLACAKMIŞ '' gibi düşündüğümden devamlı içtiğimde hep bi panik halindeyim, özellikle kalp tribini çok yaşıyorum sanki kalbim duracakmış gibi. artık bünyemi kaldırmıyor ne diyorsunuz?

Yesil088

Üye
Cvp: Artık bana yaramıyor galiba.

formlu99' Alıntı:
merhaba kankalar iyi kandiller. 20 yaşındayım, 14 yaşında kuştepede ilktim ilk cigaramı o zamandan beri takılıyoruz. ama ben de panik atak oluştu 2 sene önce, durup dururken nefes alamıyorum hissi vs yaşıyorum. ilk önce istanbulda oldugumuzdan hep skunk vardı yabancı o yüzden oluyor sıkıntıya giriyorum diyordum farklı şehirlerde farklı sigaralar da içtim. hep aynı tribi yaşıyorum, sanki kontrolümü kaybedecek, nefesim kesilecek, bayılacakmışım gibi düşünüyorum. 1 günde 5 6 sigara yaptığımızda oluyordu bünyem de alışık yani aslında bunlar olmuyor da '' OLACAKMIŞ '' gibi düşündüğümden devamlı içtiğimde hep bi panik halindeyim, özellikle kalp tribini çok yaşıyorum sanki kalbim duracakmış gibi. artık bünyemi kaldırmıyor ne diyorsunuz?

Bence meriyle bi ilgisi yoktur usta

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Cigaraya ufak yaşta başlamak beyinde bazı problemler getırdıgı bılınıyor uzun vadade ıq sevıyesı vs fakat senın durumun farklı bı hastaneye gidip sağına soluna bı baktır cıgara keyf işidir bu söyledıklerın norma degıl yarın bı gun daha çok sıkıntıya sokabılır.

formlu99

Yeni üye

yokmubiseyinnn' Alıntı:
Cigaraya ufak yaşta başlamak beyinde bazı problemler getırdıgı bılınıyor uzun vadade ıq sevıyesı vs fakat senın durumun farklı bı hastaneye gidip sağına soluna bı baktır cıgara keyf işidir bu söyledıklerın norma degıl yarın bı gun daha çok sıkıntıya sokabılır.

yorumlarınız icin tesekkür ederim. zaten yasadigim seyler psikolojik, kafam dolu değilkende yasiyorum ama kafam doluyken sanki 100 katına cikiyor. paranoya tribinde oluyorum ama birimi bakıyor, birimi izliyor tarzı sünepe yeni oglan tripleri değil. nefes  alamama, kalbin hızlı çarpma tribi, hele en son bi tribe girdim ki sormayın. 1 aydır takılmıyordum, mahalleye gittim arkadaslarla oturduk 1 2 3 sigara derken kendimi kastım sonucta ortamda sigara bitmeden kalkılmaz hepberaber kalkılır, neyse en son bikac saat sonra gece bi sigara daha yapalım dedik. ben bi fena oldum sıcak basıyor, kalbim sıkısıyor, skunk dı bu arada. neyse en son tuvalete gittim, bacaklarım titriyor, bende baktım noluyor lan ne alaka bacağım dedim bi anda zangır zangır titremeye basladim, gözlerim şarap kırmızısı gibi tipim kaymıs. en son gittim klozete kustum. hayatımda ilk kez sigara yüzünden kustum envai çeşit fantaziyle içmişimdir ilk kez kustugumu hatırlıyorum.

aslında 2 sene önce yine aynı kadro mahallede bonzun zirveye oynadıgı zamanlar 2 yada 3 sene önce eglencesine birkaç kez bonz içmiştik ben de '' ulan bu mallar bonzdan nasıl ölür lan ne güzel '' diyordum. neyse saat aksam 10 falan oldu, ben güya bizim arkadaslari tribe sokmak için '' düsünsenize simdi eliniz kolunuz tutulup bayılıyonuz '' dedim. demez olaydım. sigara ucundan dumanı alır almaz bacaklarımda hani afedersiniz iliski sırasında bosalacağınınız zaman sanki bacaklarınızdan yukarı bi enerji çıkar ya aynı öyle dizlerim kitledi, allah carpsin ki beyler kalbimin kan pompalama sesini duyuyordum yerinden çıkacak gibiydi, bu kan pompalama sesi mecazi değil yemin ederim ki o gluk gluk kalbin kan pompalama sesini duyuyordum. o günden sonra hep böyle olmaya basladi, alkolun de, cigaranın da en alasını içerdim alkolde hala öyle, ama kuru olan hersey beni asırı sıkıntıya sokmaya basladi, hatta sabahları cipralex panikatak ilacı içiyorum tribe girmiyim diye yine aynı sey oluyor.

Yesil088

Üye

Anlattıkların panik atak gibi bende 13 yaşımda başladım ne yazık ki ve gizli bronşit var evet psikolojik olarak çok sorunlar yaşıyorum ben kafamı her zaman zorlamadım keyif yaptım ama her gün yaptım aralarım oldu bi çok kezde çocukluk arkadaşım var dı oda çok zorluyordu kafayı panik atak oldu geceleri tam uykuya dalacakken senin dediklerinin aynısını yaşadığını anlatıyordu bence doktora gözük derim üstadında dediği gibi

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Benzer olaylar ben dede var  şuan 25 yaşındayım yaklaşık 10 yıldır içiyorum ilk esrarla başlamıştım sorun yoktu  fakat sonra bonz  hap tiner baly ne bulursam götürmeye başladım askere gidip geldikten sonra  bi süre kullanmadım  fakat sonrasında met  kullanmaya basladım 2 ay kadar  kullandım sonrasında  bir daha o eski ben geri gelmedi.Aşırı bir  panik stres  kalabalıkta nabıcanı bilememe ellerimde titremeler terlemeler olmaya basladı herşeyi çok kafaya takar oldum  meti bırakalı 1 yılı geçti ama hala düzelmiyor  mümkün oldukça insanlardan uzak yaşıyorum markete  bile gitmiyorum diyebilirim.Beynimin ayarı iyicene kaçtı diyebilirim  stres ve panikle mücadele etmek için çok ağır alkol ve sigara tüketiyorum para dayanmıyor bu yüzden esrara geri başlıcam yetiştiriyorum.Kimyasal çok kötü bir illet geri dönüşü olmayan olaylara yol açıyor bunu çok ağır şekilde yaşayarak öğrendim Allah kimseyi bukadar çaresiz ve dertli bırakmasın.

trinity

Yeni üye

Redcliffe318' Alıntı:
Benzer olaylar ben dede var  şuan 25 yaşındayım yaklaşık 10 yıldır içiyorum ilk esrarla başlamıştım sorun yoktu  fakat sonra bonz  hap tiner baly ne bulursam babuşürmeye başladım askere gidip geldikten sonra  bi süre kullanmadım  fakat sonrasında met  kullanmaya basladım 2 ay kadar  kullandım sonrasında  bir daha o eski ben geri gelmedi.Aşırı bir  panik stres  kalabalıkta nabıcanı bilememe ellerimde titremeler terlemeler olmaya basladı herşeyi çok kafaya takar oldum  meti bırakalı 1 yılı geçti ama hala düzelmiyor  mümkün oldukça insanlardan uzak yaşıyorum markete  bile gitmiyorum diyebilirim.Beynimin ayarı iyicene kaçtı diyebilirim  stres ve panikle mücadele etmek için çok ağır alkol ve sigara tüketiyorum para dayanmıyor bu yüzden esrara geri başlıcam yetiştiriyorum.Kimyasal çok kötü bir illet geri dönüşü olmayan olaylara yol açıyor bunu çok ağır şekilde yaşayarak öğrendim Allah kimseyi bukadar çaresiz ve dertli bırakmasın.

Amin kardeşim,

Yesil088

Üye

Redcliffe318' Alıntı:
Benzer olaylar ben dede var  şuan 25 yaşındayım yaklaşık 10 yıldır içiyorum ilk esrarla başlamıştım sorun yoktu  fakat sonra bonz  hap tiner baly ne bulursam babuşürmeye başladım askere gidip geldikten sonra  bi süre kullanmadım  fakat sonrasında met  kullanmaya basladım 2 ay kadar  kullandım sonrasında  bir daha o eski ben geri gelmedi.Aşırı bir  panik stres  kalabalıkta nabıcanı bilememe ellerimde titremeler terlemeler olmaya basladı herşeyi çok kafaya takar oldum  meti bırakalı 1 yılı geçti ama hala düzelmiyor  mümkün oldukça insanlardan uzak yaşıyorum markete  bile gitmiyorum diyebilirim.Beynimin ayarı iyicene kaçtı diyebilirim  stres ve panikle mücadele etmek için çok ağır alkol ve sigara tüketiyorum para dayanmıyor bu yüzden esrara geri başlıcam yetiştiriyorum.Kimyasal çok kötü bir illet geri dönüşü olmayan olaylara yol açıyor bunu çok ağır şekilde yaşayarak öğrendim Allah kimseyi bukadar çaresiz ve dertli bırakmasın.

O konulara hiç girmeyelim zaten usta Allah beterinden korusun

formlu99

Yeni üye

Redcliffe318' Alıntı:

satırlarında sanki beni yazmışsın. aynı tamamen, esrardada aynı şeyler olacak ama pek farketmiyor. beynin kimyasını bozduk kısaca :)

janjanlim26

Yeni üye

Redcliffe318' Alıntı:

başkan kurban olayım o illetten uzak dur,cocukluk arkadaşım gözümün önünde 40 kg kaldı,halen peşinde günde 300-500 bayılıyor,ne yap ne et diren içme gardaşım,ottur bak diyorsunki yetişdiriyorum,en azından canına tak eder kendin yetişdirirsin toprak ve tohum ışık yada güneş,ama onlara hem ulaşılması zor,hemde yedirmiyor,içirmiyor etkiside sadece seni dünyadan sogutuyor robot gibi birşey oluyor insan

bundan 3 sene önce bana arkadaş ortamında verdiler ben ismini bile bilmiyordum bir iki çekeyim dedim ,allahım herşeyde mutlu olan ben
hayatımda 3 günü asla unutamıyorum,bir dilim ekmek yiyememişdim,evde duramıyordum,beni sıkışdıran birşey vardı,en sonunda özel bir hastaneye yattım  tanıdık vasıtasıyla gizlilik içinde kandan temizlemek için 2 gün sadece uyudum 3 senedir aklıma gelmez sen yazınca duyarsız kalmak istemedim ben 1 kere kullandım,arkadaşım 4 yıldır kullanıyor kendisi rent a car işi yapıyor  gelen parayı sanırım oraya veriyor,aman kanka aman yap otu bak keyfine canını yerim insan istesin herşeyi başarır,sende farkına varmışsın zaten

formlu99

Yeni üye
bu arada bize skunk diye bonz içirmişler **** biz de bonzu en son 2015 de falan içtigimizden ayıkamadık kokusuda pek yoktu hani o eski ölümcül bonzlar gibi tak diye yamultanlardan değildi sebep buymuş bilmediğiniz her boku içmeyin

merhaba arkadaşlar bana da zaman zaman çok sık olmasa da yokluğunu unutturmayacak sıklıkla kalp sıkışması ve overdose tribi geliyor kimseye bu tribe girmemesini tavsiye edemem ama girdiğinizde çıkmayı da ihmal etmeyin. bu yukardaki arkadaşın yaşadığı mevzu da şu, onun sanırım hayatı biraz sıkıntılı o yüzden uzun süreli esrar tribi olarak yorumladım. iyi forumlar.

Ü

Üye silindi 25223

Guest
panik atak geldiğinde nefesini tut tutabildiğin kadar geçer

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    *** * ******** hahahaha**** ********* ********* ****** ******* **
  • muadip muadip:
    *** ****** ********* ********* ****** **** hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha** * *********