Artan gübre fiyatlari.

• Konbuyu başlatan Canna
  • Başlangıç tarihi
C

Canna

Guest
Dostlar ihtal gübre fiyatlari malumunuz, dar bütceler almakta zorlaniyor veya hic alamiyor, asagidaki linki inceleyin. Gerci ingilizce ama google size tercüme eder. Gerekli bütün gübreleri organik olarak evde kendiniz yapabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Uzay11

Kıdemli Üye
Kanka slm seni yakalamişken uzun süredir aklimda bi yazini okumuştum canna gübreyle alakalı ilgimi cekmisti. Şuan veg de 4 tane kizim var an grow gubrem var onlarla devam ediyorum gayet sagliklilar çicekte canna denemek istiyorum tavsiyen cannanin hangi serisi olur toprak için bi el atarsan çok sevinirim @Canna

C

Canna

Guest
Dostum AN gübre ile baslamissin, AN kimyasal Canna organik, karistirsan nasil bir tepki gösterir bitkilerin bilemiyorum, yani kimyasal ile organik gübre karistirlmasi hic bir sekilde önerilmiyor, bence sen bu growu AN ile bitir, yenisine Canna ile baslarsin. Tabiki el atarim, sana orjinal gübre semasini gönderirim, zaten orada bütün gübreler var gerekli olan.

Uzay11

Kıdemli Üye
Dostum AN gübre ile baslamissin, AN kimyasal Canna organik, karistirsan nasil bir tepki gösterir bitkilerin bilemiyorum, yani kimyasal ile organik gübre karistirlmasi hic bir sekilde önerilmiyor, bence sen bu growu AN ile bitir, yenisine Canna ile baslarsin. Tabiki el atarim, sana orjinal gübre semasini gönderirim, zaten orada bütün gübreler var gerekli olan.
Bro kariştirmicam, an den en az 2 hafta götürücek bloom gubreside var. Cicekten ilk 2 hafta grow bloom gümresi kullanicam sonra topragı ph ayarlı su ile flaşlayıp canna bloomla devam edecegim, bu şekilde stres yaşamaz diye düşünüyorum.flaşta hümik fulvik asit ekleyecegim temiz bi arindirma olacak sonra canna @Canna denemek istiyorum gerekli bloom gübrelerini yazsan bide tablo tamamdır gelişmeleri seninle sonrasinda paylaşacagım AN ile ugraşmak biktiriyor 10 tane ayri ayri gübre can sikici oluyor.

C

Canna

Guest
PK 13/14 ve cannaboost, miktarlarini semaya göre ayarliyabilirsin. gönderdigim linke gir, zuchtinfomation tik, dosierungsschema tik, errechnen tik, karsina orjinal sema gelecek.

C

Canna

Guest
Dostum bio canna ile normal canna arasinda sadece % 5 sentetik farki var, sen karar ver, PK 13/14 en ufak sisesinden al cünki sadece 1 hafta vereceksin, esas isi götüren boost, PK13/14 1 lt ye 1,5 ml

Shammy

Kıdemli Üye
Dostlar ihtal gübre fiyatlari malumunuz, dar bütceler almakta zorlaniyor veya hic alamiyor, asagidaki linki inceleyin. Gerci ingilizce ama google size tercüme eder. Gerekli bütün gübreleri organik olarak evde kendiniz yapabilirsiniz.

Bunlar Coco için değil demi abi?

C

Canna

Guest
HAyir toprak icin, tabiki cocdada kullanilir, ama linki iyi incele gerekli bilgiler var hatirladigim kadari ile coco icinde.

Dostum 3 ay önceki konu ama fikir alabilirmiyim senden biobizz gübreye yarasa karıştırılırmı acaba

Woppy

Ordinaryüs
Cann knk bu aralar yok diye biliyorum bi süre. Biobiz organic yarasada organik karıstırabilirsin ama dikkatli larostır fosfor ve potasyum da zengin yarasa gübresi ve bloomda vermelisin bloom gubresiyle verebilirsin ama gözlemle fosfos ve potosyum fazlalıgı oluşabilir.

Cann knk bu aralar yok diye biliyorum bi süre. Biobiz organic yarasada organik karıstırabilirsin ama dikkatli larostır fosfor ve potasyum da zengin yarasa gübresi ve bloomda vermelisin bloom gubresiyle verebilirsin ama gözlemle fosfos ve potosyum fazlalıgı oluşabilir.
Eyvallah bro sağol haftada 1 veririm genelde öyleymiş araştırdım sağol:)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!