Auto 4.5x

Coke

Üye

@higthead benim cağnım ustam iki çiçeğimi kestim askıya astım geriye kaldı 2 kızım ve yarım olan kızım :) onlarında son overdrivlerini verdim.önümüzde ki sulama flush atıcam bitirdik be ustam bence bu grow çok başarılı geçti makas kesmedi bundan bunu anlıyorum :D

Coke

Üye
@higthead ustacım 4 gün önce kestiğim kızımın bir tanesi sömekleri kurudu gibi ama sapları cıt çıt kırılmıyor daha elastik daha zamanı var mı sadece 1 kızım kurudu gibi diğeri hala nemli ne yapmam lazım ?

higthead

Jolly Green
Nemlı ıse mantıken 1 gun daha bekletebılırsın =)))) somegı haff elınle bastırdıgında nemlılık hıssedıyorsan beklet

Coke

Üye

sevgili ustam @higthead

Senin sayende 3 ayda böyle boylu poslu dolu dolu kız yetiştirdim ahahah ,ustam bu kız 4.5x başlığındaki .5 olan kızım buna hiç özen göstermedim arta kalan suya su katarak doyurdum ama yinede şaşırtıcı şekilde gelişti :D yanlışlıkla üstten sömekteyken ezildi yan yattı böylede gelişti

1 hafta önce kesip kuruttuklarım
Hacıabla 130 gr
Öksürük 150 gr geldi.
Diğer 2.5 kzıım da askıda bakalım onlar kaç gr gelicek
.5 adlı kızım 40 gr
Parol 120 gr
Çizi 150 gr

Son düzenleme:

Coke

Üye
@higthead ustacım hakkını helal et en son kestiklerimide kavanozladım tezgahı topladım ben gidiyorum seneye kadar başmıza bir hal gelmez ise yine görüşürüz inşallah bu sene çok başarılı geçti Allah’a emanet ol benim cağnım ustam :D

emillio

Yeni üye
08.02.23
Çiçekte 49.gün olan kızlarımı bugün flushladım.8 dakika banyoda suyla duş aldırdım son 10 lt suyu 6.50 ph su ayarlayıp 8 tatlı kaşığı keçiboynuzu kattım.

Diğer 44 günlük çiçekte olan kızımın 2.ovedrivelerini veriyorum bakalım hepsi aynı anda olucak mı ama sanmıyorum mecbur çadır dışı kurutmaya çalışacam
overdrive ne oluyor hocam?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!