Auto 4.5x

Coke

Üye
Yeni aldığım nem makinesinde arızalı çıktı makine almadan yürümez mi olay ustam ya havlu asıyorum ama al dersen tekrar alıcam

MRfs

Üye
Yurur eger kabibin dibinde altlik varsa su gecirmez olur o yere su dok yeteri kadar nem ihtiyacini karsilar

higthead

Jolly Green
aynen blomm 1dıyosun. bloom gubrelerıne basla. bıg bud ıse 1 hafta sonra başlarsın. Takvıme gore gıt

Coke

Üye
@higthead abi beli kıralan kuzum gelişmeyi durdu 3 gündür yerinde sayıyor burası bant ve streçle sarılıydı streç içinde azcık bal vardı çürümeye başlamış ya :( napcaz küf yapmaya başlamış

higthead

Jolly Green
Dostum artık orayı elleme bırak kendı kurur toparlanır sen sureklı nıye bal surup duruyosun elleme artık. kufse temızle kulak copuyle ve elleme artık.

Coke

Üye
Ellemedim ustam ya bir kere yaptım bu hale geldi başka bir şey yapmadım kulak temizleme çubuğunu ıslatayım mi nasıl yapmam lazım iyileşir mi :( @higthead

higthead

Jolly Green
Dostum hayalgucunu kullan=)))) kuru temızle baktın olmuyor haff hazır suya sok cıkar temızle olmuyorsa elleme acıkta kalsın kurur gıder toparlar. Sorun yok dewammmmm takılma ufak tefek seylere=)

Coke

Üye
mesajı gördüm valla ben panik yaptım buradan. nooldu saksıya danaburnu girdi de hepsini kökten mi kesti diye :D
Kanka ben çok tezcanlıyım :D normal hayatımda böyleyim ama harmanken x2 oluyor.Bi de zengin parasıyla fakir karısıyla bizde ikiside yok kızlarla oynuyorum :D yine boş durmadım çiçeğe giriyorlar diye sömek kapatan yaprakları aldım birazcık eğmeden bükmeden sert olmadan kurdelerle yön verdim ışığı daha iyi alabilmeleri için artık uzun bir süre ellemem :) https://imgyukle.com/i/JzGmFx

Coke

Üye
@higthead ustam çiçeğin ilk haftası dimer 50 10derece artırıyorum yaprakları hemen pençeleşiyor.yaprak uçları içeriye kıvrılıyor.mesafeyi 10 cm çektim 75 cm şuanda bir tanesi yapıyor diğerleri tepki vermedi

Coke

Üye
@higthead ustam ustam benim ustam bak bakalım son Budama ve lst işlemim için ne düşünüyorsun ön sağ beli kırık olan kızım ona yapmadım o zaten uzun zamandır gelişmiyor daha da küsmesin diye ellemiyorum bir daha ki sulamada her tarafını alıcam onunda :D Karbon filtreyi taktım.dimer 65 ışık mesafesi 70 3 lt sulama yapıyorum 4-5 günde kuruyor. Önerin fikrin neler https://www.hizliresim.com/kdtcrmo

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Ellerine sağlık güzel olmuş somekler bırbırıne yakın olmasın yeterlı yakın olanları ıplerı bıraz daha gerdir. Dewammm=)

higthead

Jolly Green
Hey maşAllah çok iyiler. İpleri dalların ortanın altından degılde bıraz ustunden baglarsan en ufak cekmende saga sola daha ıyı alıcılır.Dewam=)

Coke

Üye
@higthead usta calmag belirtileri gösteriyor yapraklarda leke mevcut ve oluşmaya çalışanlarda var calmaglı su daha geçen verdim böyle neden oldu ? Calmag bozulmuş olabilir mi ? Sıcaklık29 ışık 24 saat dimer 75 mesafe 70 2 lt suya 4 ml calmag 6.40 phla verdim

higthead

Jolly Green
Eğer sürekli ve sık calmag verdıysen; Calmag toprakta serbest dolasır ve bıtkı alıcagını alır ve kalanı toprakta hala durur dolasır ustune tekrar calmag verımı ise toprakta bırıkme ile besın alışını engeller. Sıcaklıgı dusur dostum. 2lt suya 4 ml calmag he maşAllah daha bu zamana kadar hiç bukadar calmag vermedim bıtkılere=)

Bu arada hazır su mu? çeşme suyumu?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* hahahaha ****** ********** ***** hahahaha ***** ****** *** **** ****** ****** ***** ******* **
    +1
  • B burap1:
    ******* ****** ****** ******** *** hahahaha **** ****** ****** ******* hahahaha* ******* ********* ***** ********* ******** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** hahahaha ****** ********** ***** hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******* *** **** ***** hahahaha** hahahaha* ****** ********* **** hahahaha***
  • Kanka Kanka:
    *** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
    +1
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** hahahaha** ***** ***** hahahahahahahaha *** ******** hahahaha******* ******** ***** hahahaha **
  • NewGardener NewGardener:
  • S sefilzenci:
    hahahaha ********* **** ***** ***** ********* **** ******* ****** ***** **** hahahaha**** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** ******* *** **** ***** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** ***** hahahaha********
  • D deatheulalia:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • C clackster:
    hahahaha ********* **** ***** ***** ********* **** ******* ****** ***** **** hahahaha**** *** ******* ***** hahahaha ******** ***** ***** ********** ** ** *** **** *****
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* hahahahahahahaha*********
    TabldotLife TabldotLife: ***** ******* hahahahahahahaha*********