Auto 4.5x

higthead

Jolly Green
Kecılı at bosunu toprak ppm yukseltmeye gerek yok daha bloom bası sonlara dogru bos yapmadan dewam ederız yarım ml ler ıle. maşAllah elelrine sağlık. Efsane olucaklarrrrrr=)))

higthead

Jolly Green
soguk sıkım kecıboynuzu pekmezı lt 1 tatlı kasıgı olucak en son ph ayarlı ve bos ta alttan 1-1.5lt vs akıt.

Coke

Üye
@higthead Ustam gübreler bitiyor son bir sulama daha yapabilirim başka da yok :D eski growdan overdrive var ekşimiş gibi kokuyor bozulmuşmudur ? Grow micro bloomda var bunlarda bozulmuş olabilir mi ? Gübre biterse ben ne yapıcam bazılarının en az 30 günü bazılarının 15-20 günü kaldı gibi tricomları yarın çekip seninle paylaşacağım

higthead

Jolly Green
@Coke Dostummm sorunun içinde kendin cevaplamışssın. Mantıken düşündüğünde 30 günün var ise gübrelerini alıcan başka napıcan. Over ve grow mıcro bloom uda kullanabilirsin.

Şimdi benim over kokladım aynı koku bozulma değildir o. Sıcakta orda burda kalmadıysa oda sıcaklıgında kaldıysa gunes almadıysa elındekı mıcro grow bloom overı kullan dewam.

Coke

Üye
https://ibb.co/12fCR7s

parol 63 günlük 29 günlük çiçekte bu kızım sömek yapraklarını büyütüyor çiçekler şişmiyor beli kırılan ortası küf olan kızım @higthead

Son düzenleme:

Coke

Üye

Öksürük 63 günlük 34 günlük çiçekte güzel gelişiyor ama sanki ph sorunu yaşıyorum gibi tricomları calyxları çekmeye çalıştım elim titriyor usta umarım anlaşılır çekmişimdir overdrive ne zaman vermeliyim bu kıza @higthead

higthead

Jolly Green

Öksürük 63 günlük 34 günlük çiçekte güzel gelişiyor ama sanki ph sorunu yaşıyorum gibi tricomları calyxları çekmeye çalıştım elim titriyor usta umarım anlaşılır çekmişimdir overdrive ne zaman vermeliyim bu kıza @higthead

40 ta over tarzı urun gir 48-50 flush at ve trıkomlara gore 1 sulama veya flush sonrası kurudugu zaman kesersin. Bloom gunun tam doğruysa. sulamalarını dogru ph aralıgında verıosan sorun yok.

Coke

Üye
@higthead ustam overdrive vericem 1 ml olarak mı vereyim yoksa 2 ml mi vereyim çiçekte 42.gün toplam 70 günlük over verirken keçiboynuzu vreyim mi yoksa boş mu vereyim

higthead

Jolly Green
2-3 gun gec kalmıssın. 38-39-40 over baslanır. over oncesi bos sulama yaptınmı? bol akıtmalı topragı rahatlatmak adına. Lt ye 2ml over gır sonrakı sulama ltye 1 ml gir. zaten 50. gunu bulursun flush atarsın.Flush 5 gune tam kurur trıkomlar tam hazır degılse 1 kecılı boş sulama yaparsın aromayı oturtursun.

Coke

Üye
Evet ustam bir önceki sulama verseymişim over olurmuş önceki sulamada boş yapmadım :( ama yarım doz gidiyordum base gübreler var zaten elimde gübrelerimde bitti :( bigbut senszym budcandy 250 ml 4 çiçeğe yetiremedim :D bakalım ama daha geç kalmadık 3 güne kurur o zaman takriben 55-60 gün çiçekte geçirebilceği süre olarak ön görüyoruz kokusu inanılmaz güzel geliyor ustam sanki afrodizyak beni benden alıyor :D saksılar 19 lt flush nasıl yapalım tekte 60 lt boş phlı su mu verelim? Onuda yazarsan sevinirim ustacığım @higthead

higthead

Jolly Green
Over gırdıgınde bıgbud cıkar. sadece ana gubre yan gubre ne varsa. Flushı ise al saksılarını gotur banyoya duş başlıgını ne cok hızlı ne cok yawas saksıdan tasmıcak sekılde suyunu aç dus baslıgını yawasca gezdıre gezdıre tam 6-7-8 dk acık sekılde akıta akıta flushını at ve son 10 lt kecılı ph ayarlı sula iş bıtmıştır. Foto guncelle bu aralar bı bakalım.

Coke

Üye
05.02.23 öksürük ve hacı abla sömeklerini şişirmeye devam ediyor inanılmaz güzel kokusu var beni benden alıyor parfümü olsa üzerime sıkarım 3 tanesi limonlu şekerli kokuyor diğer 2 kızım ise afrodizyaklı gibi ışık hergün gibi 24 saat açık yanmaya devam ediyor nem 30-40 arasında pervane ilk 20 gün hariç bugüne kadar hep çalıştı.Işık yakınlığı 30 cm dimer. 100 bugün hacı abla öksürük ve çizi için 8 lt suya 14 ml overdrive ph6.50 verdim.
Parol ve magnum boş keçiboynuzlu su verdim alttan 1.5 lt yakın su akıttım overdrive öncesi hazırlık yaptım.

öküsürük hacı abla ve buçuk olarak gördüğüm çizide çiçekte 45 günlük oldular.
Parol ve magnum 40 günlük çiçekte

@higthead

Son düzenleme:

Coke

Üye
Çizi
Hacı abla
Hacı abla
Hacıabla
Öksürük
Öksürük
Öksürük
Parol
Parol
Parol
Genel
Öksürük

Coke

Üye
Trimlediğim thcli yaprakları atmadım biriktirdim kuruttun 0.5 ml su şişesine koydum teptim içime sıkı sıkı doldurdum şişenin ucunu kapatacak şekilde bulaşık telini yerleştirdim şişenin alt kısmına delik açtım çakmak gazının bir parçasını yerleştirdim 5 tüp çakmak gazı şişesi aldım ketilda kaynatmış olduğum suyu hava alan açık bir alana çıkarttım üzerine cam tabak koydum ve o tabağa şişenin telli kısmı gelecek şekilde başladım gazı vermeye tabağa damladı sıcak su sayesinde buhar olup uçtu çıkardığım yağa ise 7 dal sigara kırdım güzelce tütüne yedirdim sigara poşetinin içine koydum dinlemeye aldım şaşalda bi kapak aldım bildiğin selvi gibi çok ağır kafası olmuş ama uzun sürmüyor 15-20 dakika ayrıca gaz tadınıda hissettim evide yakabilirdim son anda kurtardım bu işlemi yaparken asla ateş benzeri bişey olmasın mümkünse havadar bir yerde güvenli ortamda gazı sıkın

Coke

Üye

hacı abla ve öksürük umarım düzgün çekmişimdir :) @higthead çiçekte 48 gün toplam yaşam süresi 76 gün şimdi ustacım bu kızlara ne yapalım dediğin flushu mu uygulayalım yoksa bi overdrive vereyim mi? Şimdiye kadar 2 kez toplamda 10 ml kullandım.ayrıca daha olmayanlar var ustam bunları nasıl kurutcaz ya yine kokacak her yer :)

higthead

Jolly Green
Dostum önndeki sulama flush at ve flush sonrası 5 güne anca kurur tekrar trıkom takıbı yap 3. - 4. gün falan tahminimce olmuş olur ya kesersın yada 1 kecılı veya bops sulama daha gidersin.

Kurutma ise hepsini bir alıcaksan kabinde kurut.

Coke

Üye
08.02.23
Çiçekte 49.gün olan kızlarımı bugün flushladım.8 dakika banyoda suyla duş aldırdım son 10 lt suyu 6.50 ph su ayarlayıp 8 tatlı kaşığı keçiboynuzu kattım.

Diğer 44 günlük çiçekte olan kızımın 2.ovedrivelerini veriyorum bakalım hepsi aynı anda olucak mı ama sanmıyorum mecbur çadır dışı kurutmaya çalışacam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Coke Coke:
    *** ******** **** *** *** ****** ***** ****** hahahaha***
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
  • S serdar1122:
    ***** ******** ******** hahahaha* *** ******* ********* **** hahahaha**** *** *** ****** ****** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ********* ***** ******** hahahaha*****
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    hahahaha ****** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ******** ******** hahahaha* *** ******* ********* **** hahahaha**** *** *** ****** ****** ***** ****** ***** ****** ******
  • S serdar1122:
    **** ********* **** ********** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Coke Coke:
    ***** ****** *** ***** ******* ********** ***** hahahaha***
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ******** hahahaha ******** **
  • Coke Coke:
    ****** hahahaha ****** hahahaha**
  • Bomberx Bomberx:
    ** **
  • Coke Coke:
    **
  • Coke Coke:
    ****** ****** ******** ********* ****** **** hahahaha** *** ****** ********* ******** hahahaha* hahahaha* ******
  • F FirstGrowing:
  • F FirstGrowing:
  • F FirstGrowing:
    hahahahahahahaha
  • F FirstGrowing:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha***
  • F FirstGrowing:
    ******** ** ***** **
  • F FirstGrowing:
    F FirstGrowing: ***** ********* ***** ** **** *** *** ***** ******* ****** ******* ** ***