AUTO 4xBlueDream 2xBilinmeyen (degenetica)

• Konbuyu başlatan Üye silindi 24012
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 24012

Guest
Kral yeni gücelledin sanırım tam bu aradaki fotoyu çok merak ediyorum:) müsait olduğunzaman bi foto atarsan sevinirim.120 lik kabin var bende ışığım seninle aynı kanka sence 15lt bez saksıda 6 auto bakılırmı yani alan yeterli olurmu. bu arada günlüğü takipteyim biliyorsun herşey yolunda güzel gidiyor :) hasatın bol kafan hep güzel olsun:)
kanka bendeki saksılar 15lt bez yazmıştım zaten gayet başarılı ve auto için en ideal saksı boyutu takipde olduğun için sevindim teşekkür ederim :) seninde dumanın bol herşey gönlünce olsun

Ü

Üye silindi 23655

Guest
kanka bendeki saksılar 15lt bez yazmıştım zaten gayet başarılı ve auto için en ideal saksı boyutu takipde olduğun için sevindim teşekkür ederim :) seninde dumanın bol herşey gönlünce olsun
kanka şundan sebep yazdım senin kabin
kral kusura bakma senin kabin 150 lik diye aklımda kalmış o yüzden şe ettim :) o zaman bizde senin gibi bakarız eyvallah dostum bol keyifler

Ü

Üye silindi 24012

Guest
kanka şundan sebep yazdım senin kabin

kral kusura bakma senin kabin 150 lik diye aklımda kalmış o yüzden şe ettim :) o zaman bizde senin gibi bakarız eyvallah dostum bol keyifler
kanka hakkı 120 lik kabinin 4 auto ama ben 6 sığdırabilirim dersen lst veya scrog ile yapılır 6 saksı 15lt auto gördüğün gibi kral gibide olur :)

Ü

Üye silindi 22921

Guest
tamam kankam o zaman ben haziran 1de temin etmiş oolurum ve yeni sezon için kabin boşalmış olur hayırlısı diyelim güzel olacak eminim şimdiden heyecan yaptım seninle yarışmak güzel olacak :D
Hasatıma asagı yukarı 1bucuk ay var kardo. Haziran ortası kapısalım o zaman.)) haziran başı temin edip 1 2 hafta molada sistemleri ayarlayıp baslarız

Ü

Üye silindi 24012

Guest

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
    +2
  • E ErdemRS6:
    *** * ****** ** ******** ****** **** ** *** hahahaha****
  • TabldotLife TabldotLife:
    ****** ***** ****** *** *** ****** ***** *
  • kkush kkush:
    hahahaha** hahahaha ********* ***** hahahaha** ***
    +2
  • bandaleros bandaleros:
    *** **** *** ****** ******** ****** ******* ** ***** *** hahahaha *** ******* ****** ***** ******** *** *******
  • A ax-b:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ** hahahaha**** *** *********
  • A ax-b:
  • bandaleros bandaleros:
    **** ********** ****** hahahaha** *******
  • E ErdemRS6:
    **** ********** ****** hahahaha** ******* *****
  • bandaleros bandaleros:
    **** ******** hahahahahahahaha ***
  • TabldotLife TabldotLife:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ****** hahahaha***** hahahaha **** ********* ***** hahahaha*
  • E ErdemRS6:
    ***** **** ****** ***** **** *** ******** *** *** ******* *** *** ********* **********
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    *** ****** ****** ***** **** **** ********* *** **
  • E ErdemRS6:
    ****** ****** hahahaha***** hahahaha **** ********* ***** hahahaha* ***** ********** ****** ***** *** hahahaha *********
  • kkush kkush:
    *** hahahaha******* ***** ****** *** *** ****** ***** *
  • E ErdemRS6:
    hahahaha** hahahaha ********* ***** hahahaha** *** ***** hahahaha
    +1
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    hahahaha* ******* *** ** **** *** ** hahahaha****
  • E ErdemRS6:
    ******* ****** ** hahahaha* ***** **
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ****** ***** ********* ***** ****** ***** **** ** * ******* ** **** ****** ******* **** ******* hahahaha* hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ******* ** hahahaha* ****** ***** ********* ***** ****** ***** **** ** * ******* ** **** ****** ******* **** ******* *******
  • T terbiyeligunahkar:
    T terbiyeligunahkar: ******** *****