Auto büyüme durdu

Greendream35

Yeni üye
Selam ustalar benim bitkim 35 günlük. Ilk zamanlar cfl lambalar ile 20 gün  kadar buyuttum hic bi gubre kullanmadim. Sonra led aldim bitkinin büyümesi  buzmana kadar iyiyydi simdi buyume durdu gunde yarim santim kadar buyuyor. 4. haftada gubre verdim gubrem advanced nitruents sensi bloom. A&B baska gubre yok.

Burda ben tang in buyume takvimine uymaya calistim. Ripley üstat in paylastigi. 

Simdi kankalar isigim 18/6 acik 600 wat ful spektrum led

nem 50 60 arasi 

Sicaklik 25 30 arasi degisiyor

Kendim yaptigim 2.5 litrelik co2 var

Benim simdi bu asamadan sonra yapmam gereken birsey varmi yada almam gereken gubre.bitki 35 gününü  doldurdu. Tek bitki yaptim elime yuzume bulastirmak istemiyorum lütfen yardim edin bana.
Resim atiyorum 4 tane

http://imgur.com/a/403kXfn

Herkeze bol hasatlar dumaniniz bol olsun kankalar.

Ü

Üye silindi 2874

Guest
kardeş senin o saksı çuval mı o tarz  bişey galiba...altı deliklimi...su tahliyesi için delikler varmı ? ..ben bitkinin sorununu anlayamadım..ama prof arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaklardır sana.....

OtomatikCigara

Yeni üye
Cvp: Auto büyüme durdu

Greendream35' Alıntı:
Kendim bezden yaptim ben onu kanka su doktugumde altindan akiyor  rahat bi sekilde

Kanka benim auto bitkim de böyleydi 2. ya da 3.haftasında falan hatta yan yatmış toprağa değiyordu.Ripley’s reis bitkimde “Rickety” yani cılızlık sorunu olduğunu söylemişti.Senin de fazlaca yapraklanma olmuş fakat dal ve gövde gelişimi zayıf benzer bir problem gibi duruyor.Benim konumu bir oku profilime girip başlığı -bitkilerim yan yattı-.Benim ki aynı zamanda yan yattığı için ilk işim çubuklarla gövdeyi desteklemek olmuştu.Sonra topping yaptım ama başka eğitim uygulamadım.Şuan 1 metreden fazla boyu var ve oldukça tatmin edici büyüdü.Çok kafana takma zamanla toparlar kendini 

Hasatın bol olsun

Greendream35

Yeni üye

OtomatikCigara' Alıntı:
Greendream35' Alıntı:
Kendim bezden yaptim ben onu kanka su doktugumde altindan akiyor  rahat bi sekilde

Kanka benim auto bitkim de böyleydi 2. ya da 3.haftasında falan hatta yan yatmış toprağa değiyordu.Ripley’s reis bitkimde “Rickety” yani cılızlık sorunu olduğunu söylemişti.Senin de fazlaca yapraklanma olmuş fakat dal ve gövde gelişimi zayıf benzer bir problem gibi duruyor.Benim konumu bir oku profilime girip başlığı -bitkilerim yan yattı-.Benim ki aynı zamanda yan yattığı için ilk işim çubuklarla gövdeyi desteklemek olmuştu.Sonra topping yaptım ama başka eğitim uygulamadım.Şuan 1 metreden fazla boyu var ve oldukça tatmin edici büyüdü.Çok kafana takma zamanla toparlar kendini 

Hasatın bol olsun

Yorumun icin sagol dostum. Bi bakicam senin konuna. Ripley olsa sorunu bilirdi ama gormedi galiba daha 

cocoj

Yeni üye

Kanka benim auto bitkim de böyleydi 2. ya da 3.haftasında falan hatta yan yatmış toprağa değiyordu.Ripley’s reis bitkimde “Rickety” yani cılızlık sorunu olduğunu söylemişti.Senin de fazlaca yapraklanma olmuş fakat dal ve gövde gelişimi zayıf benzer bir problem gibi duruyor.Benim konumu bir oku profilime girip başlığı -bitkilerim yan yattı-.Benim ki aynı zamanda yan yattığı için ilk işim çubuklarla gövdeyi desteklemek olmuştu.Sonra topping yaptım ama başka eğitim uygulamadım.Şuan 1 metreden fazla boyu var ve oldukça tatmin edici büyüdü.Çok kafana takma zamanla toparlar kendini

Hasatın bol olsun
Kankam benim 3. gün toprağı ölptü bende destekle ayakta tutuyorum, toprakla dibine biraz öbek yaptım ama gayet sağlıklı. Tek korkum prof adında ilk deneyimim ilerde toparlar mı ? Şuan çok güzel görünüyo boyda atıyor ama ölme gibi bişey olmaz değil mi. Topu topuna 2 tane ektim onlarında **** olmasından korkuyorum. Hatta şöyle ki gövdesi çok zayıf üflüyorum sanki zor duruyor ayakta yatmaya çok meğilli

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • R RainGrow:
    **** ** **
  • M Mamba70:
    ***** ***** **
    +1
  • R RainGrow:
    ***** ** ****** ** dready ***** ** ******* ****
  • M Mamba70:
  • M Mamba70:
    ***** ** ****** ** dready ***** ** ******* **** * **** ***** ****** ****** ** ******
  • M Mamba70:
    +1
  • R RainGrow:
    ***** ****** ******** ******** *** ****** ********* ********** ** ****** *** dready ******* **
  • R RainGrow:
  • ndr ndr:
    *** ** ******* *** ** **
  • R RainGrow:
    *** *** ****** ** ***** ******* ******** ********** ***** ** ***** **
  • M Mamba70:
    ***** ****** ******** ******** *** ****** ********* ********** ** ****** *** dready ******* ** ******** ***** ********* ******* ***** ****
  • ndr ndr:
  • ndr ndr:
  • M Mamba70:
  • R RainGrow:
    ******* ***** ******* ***** ******** **** ******** **** *** **** ******** ** ***** ***** ********* ******** ******
  • R RainGrow:
  • R RainGrow:
    +1
  • R RainGrow:
    *** *** **** ******* * **** dready*** ****** ******* ****** ** ******** **** ******* ********* *****
  • ndr ndr:
    dready**********
  • ndr ndr:
    ** ******** ** **
    +1
  • M Mamba70:
    *** **
  • M Mamba70:
    *** *** **** ******* * **** dready*** ****** ******* ****** ** *********** dready***** ***** *********** * ********
    +1
  • ndr ndr:
  • R RainGrow:
    ********* ***** ***** **** ***** ****** *** ** **** ********** *** ** **** dready ********** ***** **** ********** ********** ****** *** ** ******** **** ***** ******** ********* ****** *** **** ******* ******** ****
    R RainGrow: ********* ***** ***** **** ***** ****** *** ** **** ********** *** ** **** dready...