Auto bitki 100 günü geçti hala yerinde sayıyor..

RuhGezgini

Yeni üye
Kankalar selamlar dumanınız bol olsun. 

Benim LSD Auto bitkim 100 günü geçmesine rağmen hala hasat alamadım. Bir de 2-3 haftadır yerinde sayıyor bitki,gelişemiyor. Beyaz,saç gibi olan kısımlar siyaha dönmüyor bir türlü. Önceki zamanlara göre yaptığım farklı bir şey yok aynı yolu izledim ama anlamadım neden bu kadar uzun sürdüğünü..  Sorun nedir,neden böyle oluyor ? Yardıma ihtiyacım var kankalar.. 
Ay sonuna kadar hasat etmem gerekiyor bitkiyi yoksa çöpe gidecek.. 

Işık periyodu:24/0 (başından beri)
Gübre:AN (üçlü olan)
Saksı: 8 Litre
Işık: 300 watt CFL

Alacağım zaten 10-15 gram bir şey onu da bi alamadık anlamadım gitti..

Fotolar : https://imgur.com/a/5YZe2

Acaba bunun senin bitkinin genetik olarak beyaz çiçekler üretmesi ile alakalı olabilir mi ? 40x dürbün vb bir şey ile incelemen gerekiyor olsa gerek.
https://www.google.com.tr/search?q=LSD+auto+cannabis&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiV87GK9vPZAhVGKVAKHezADSAQ_AUICigB&biw=1901&bih=921#imgrc=a6Sd4u2bV2NNvM:

BUNA BAK DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLARSIN.

RuhGezgini

Yeni üye
Cvp: Auto bitki 100 günü geçti hala yerinde sayıyor..

Yoddle12' Alıntı:
24/0 olmaz aga sen onları uyutman lazım 16/8 yapman lzm autouysa

Niye kanka en iyi şekilde verim alabilmek için 24/0 yapmak gerekiyor diye biliyorum. Hatta tohumsuz kankaya bizzat sordum 24/0 yardır demişti zamanında.

stewardlanu' Alıntı:
Acaba bunun senin bitkinin genetik olarak beyaz çiçekler üretmesi ile alakalı olabilir mi ? 40x dürbün vb bir şey ile incelemen gerekiyor olsa gerek.
https://www.google.com.tr/search?q=LSD+auto+cannabis&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiV87GK9vPZAhVGKVAKHezADSAQ_AUICigB&biw=1901&bih=921#imgrc=a6Sd4u2bV2NNvM:

BUNA BAK DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLARSIN.

Kanka olabilir ama attığın linkteki fotodaki kadar gelişmemiş ki benim sömekler fotolarımdan da anlaşılacağı üzere. :/

BadTrip

Yeni üye
Isıgı 18/6 çekip
Suyu her gün 1 lt gübreyi  2 mg verip
1 hafta sonra gübre vermeyi kesmelisin dostum

RuhGezgini

Yeni üye

BadTrip' Alıntı:
Isıgı 18/6 çekip
Suyu her gün 1 lt gübreyi  2 mg verip
1 hafta sonra gübre vermeyi kesmelisin dostum

Anladım dostum dediklerini yapıcam bakalım gelişmeleri yazarım. Teşekkürler.

emre9670

Yeni üye
kanka 24 0 ver diyenler oluyo ben hiç denemedim ilk growum hatta şuan ama bana mantıksız geliyo çünkü bu bitkiler doğada karanlıkta görüyo ve karanlıkta farklı hormonları çalışıyodur her canlıda böyle bu iş

ve ekliyim ışık yanması var gibi geldi bana yapraklara bak ucları yukarı kalkmış ve yanmış

WhatsDaProblem?

Yeni üye
Auto genetikler ruderalis ile photoperiod kırmasının sonucu ortaya çıkıyor.
Ruderalisler anavatanlarında 24/0 ışık gördükleri için bu durumu karşılayabiliyorlar.
Yani işin kısacası; Auto 24/0 verimli oluyor. Denedim ordan biliyorum.

RuhGezgini

Yeni üye

WhatsDaProblem?' Alıntı:
Auto genetikler ruderalis ile photoperiod kırmasının sonucu ortaya çıkıyor.
Ruderalisler anavatanlarında 24/0 ışık gördükleri için bu durumu karşılayabiliyorlar.
Yani işin kısacası; Auto 24/0 verimli oluyor. Denedim ordan biliyorum.

Kanka ben de öyle sanıyordum fakat bitkimin bu durumda olmasının sebebi ne olabilir ki ? Çok geriden geliyor bitki. :/

emre9670' Alıntı:
kanka 24 0 ver diyenler oluyo ben hiç denemedim ilk growum hatta şuan ama bana mantıksız geliyo çünkü bu bitkiler doğada karanlıkta görüyo ve karanlıkta farklı hormonları çalışıyodur her canlıda böyle bu iş

ve ekliyim ışık yanması var gibi geldi bana yapraklara bak ucları yukarı kalkmış ve yanmış

Evet kanka haklısın da ben deneyimsiz olduğum için en başında köklü bir araştırma yapmıştım çoğunluk 24/0 'ın daha verimli olucağını söylüyordu hatta tohumsuz kankaya da bizzat sordum o da 24/0 git demişti baştan sona kadar. Her kafadan farklı bi ses çıkıyor tabi o yüzden de insan deneyimlemeden bilemiyor doğru olanı. Bakalım bu gece 18/6 periyoda geçtim gelişmeleri paylaşıcam konuda. Teşekkürler kanka yorumun için.

nightdrive

Yeni üye
kanka bıtkınden 40-50 gr hasat alırsın ve suan bıtkın gelısıyor yanı yapraklarında sararma var bu demek oluyorkı bıtkın bi eneji tuketımı var strese gırmıs olabılır bıtkın onun ıcın Advanced nutrıens ın REVIVE dıye bı ılacı var strese gırmıs bıtkılere verılıyor ondan verebılrısın fıyatıda uygun 28 tlmı 23 tlmı ne

RuhGezgini

Yeni üye

nightdrive' Alıntı:
kanka bıtkınden 40-50 gr hasat alırsın ve suan bıtkın gelısıyor yanı yapraklarında sararma var bu demek oluyorkı bıtkın bi eneji tuketımı var strese gırmıs olabılır bıtkın onun ıcın Advanced nutrıens ın REVIVE dıye bı ılacı var strese gırmıs bıtkılere verılıyor ondan verebılrısın fıyatıda uygun 28 tlmı 23 tlmı ne

Kanka küçücük bitki ya sömekler de çok küçük o kadar nasıl alıcam ki ben 10 gr alsam öpüp başıma koymayı düşünüyorum :D

RuhGezgini

Yeni üye
Kankalar geçen hafta cumartesi bitkiyi 18/6 ya geçirdim. Sulamayı da artırdım. Fakat 1 haftadır bitki hiçbir gelişim katetmedi. Hala yerinde sayıyor. Ne yapmam lazım nolur yardım edin bitkiyi 1 haftaya hasat etmem lazım şehir değiştiricem :(
AN'nin REVIVE gübresini alsam hemen toplar mı değer mi almaya ?

erdokush

Yeni üye

RuhGezgini' Alıntı:
Kankalar geçen hafta cumartesi bitkiyi 18/6 ya geçirdim. Sulamayı da artırdım. Fakat 1 haftadır bitki hiçbir gelişim katetmedi. Hala yerinde sayıyor. Ne yapmam lazım nolur yardım edin bitkiyi 1 haftaya hasat etmem lazım şehir değiştiricem :(
AN'nin REVIVE gübresini alsam hemen toplar mı değer mi almaya ?

karanlikta tut bir gun boyunca

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** hahahaha* **** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******* ******* hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** *** ***** ****** ********* hahahaha* ****** ****** *******
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    +1
    VisneliKadayif VisneliKadayif: *** ******** +1