Auto bitkiden çıkan tohum tekrar ekilir mi?

C

Canna

Guest
Evet ekilir ve genetik disi bitkiden ciktiysa %99 o tohumda disidir. Bazen nadir olsada hibrit disi bitkiler tohum veriyor. Sanslisin bedavaya tohumun oldu.

Evet ekilir ve genetik disi bitkiden ciktiysa %99 o tohumda disidir. Bazen nadir olsada hibrit disi bitkiler tohum veriyor. Sanslisin bedavaya tohumun oldu.

Bubblelicious idi bitki bu arada kanka. Bana gelecek ekiyorum o zaman. Herşeyi hazırlamıştım. Tohumlar patlamayınca böyle birşey çıktı.​

C

Canna

Guest
Tamam ek ama dostum kesinlikle önce suya atma, direk topraga dik, topragi hefif nemli tut, direk isiga koyma bardagi, aydinlik bir kenera ko, sicak ve nemli bir orta tohum patlatmak icin ideal. 26-27 derece.Topragi sikistirma, derine atma tohumu, tohuma ciplak elle dokunma

Tamam ek ama dostum kesinlikle önce suya atma, direk topraga dik, topragi hefif nemli tut, direk isiga koyma bardagi, aydinlik bir kenera ko, sicak ve nemli bir orta tohum patlatmak icin ideal. 26-27 derece.Topragi sikistirma, derine atma tohumu, tohuma ciplak elle dokunma
Yarın alıp hemen başlıyorum. Bu genetikten kurtulamadım. Olursa uyumaya devam.

C

Canna

Guest
Haklisin cok harman olmadikca indika sürmem agzima, yukarida sana tohum patlama konusunda önerilerim oldu, ciplak elle tohuma dokunmak bile zarar, elindeki yag tohumun kabuguna gecmemeli, zarar. Yüksek su, az sicaklik ve nem, cok isik, icine isik giren bardak, bunlar hep tohum patlasinda olumsuz etkenler.

Haklisin cok harman olmadikca indika sürmem agzima, yukarida sana tohum patlama konusunda önerilerim oldu, ciplak elle tohuma dokunmak bile zarar, elindeki yag tohumun kabuguna gecmemeli, zarar. Yüksek su, az sicaklik ve nem, cok isik, icine isik giren bardak, bunlar hep tohum patlasinda olumsuz etkenler.
Kurplu beyaz bardakta yapıyorum. Odada dolaba koyuyorum. Mesele benim yanlış yaptığımı düşünmeleri. Onların anlatım biçimine göre yapıyor olmam. Sorun onlarda, kabul etmiyorlar olay bu. Normal şartlarda bitki bakıyorum. Bu işe yabancı değilim.

bu indica bitkiyi içen arkadaşlar bayılıyor. Hemen uyuyor. Halis görecek gibi olanlar oluyor. Çevrede tadanlar bunu demişti. Bu hasta olanlar için birebir. His yok oluyor. Thc oranı 21 diyorlar ama sanki fazlası var purple kush alacaktık iyi ki vazgeçtik. Bundan sonra asla indica yakmam. Sonuncuyu yapacağım.

C

Canna

Guest
Dostum ben sana benim nasil tohum patlattigimi yazdim, ve simdiye kadar yani 17 senedir, 4-5 tohumun icine sictim, ha ilk zamanlar cok filizin, bitkinin icine sictim,:D o ayri.Kimsenin ne düsündügünü sikine takma. Indika dedigin gibi depresyona sokuyor, indikadan sonra sex yapacak halim kalmiyor, sativa öylemi, yatak arkadasim beni cok seviyor berber sativa icip yataga girdigimiz:) zaman, bende onu cok seviyorum:D

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Dostum ben sana benim nasil tohum patlattigimi yazdim, ve simdiye kadar yani 17 senedir, 4-5 tohumun icine sictim, ha ilk zamanlar cok filizin, bitkinin icine sictim,:D o ayri.Kimsenin ne düsündügünü sikine takma. Indika dedigin gibi depresyona sokuyor, indikadan sonra sex yapacak halim kalmiyor, sativa öylemi, yatak arkadasim beni cok seviyor berber sativa icip yataga girdigimiz:) zaman, bende onu cok seviyorum:D
Sativa candır :)

Esrar için manitamız olmadı knka. Yoksa beraber bakardık evde indica bitki aklı olan kullanmasın. Uyku sorunu olan alsın. Ekstra bel ağrıyor gibi rahatsızlığı olan da alsın. Uyutup rahatlıyorsun. Mideni bulandırıyor bazen. Çok sorun bu indica. Bu arada attım tek tohumu hocam rast gele.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    dready**********
    +1
  • camelonhigland camelonhigland:
  • zero00 zero00:
    ***** ***** ****** dready** ****
  • K Kolpa.:
    *** ********* dready *** ***** ****** **** *** ***** *** ***** *** *********
  • kawinnnz kawinnnz:
    dready********** **** *** dready*** *****
    +1
  • K Kolpa.:
    dready********** **** ********* ***** ******** *****
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** ********* dready *** ***** ****** **** *** ***** *** ***** *** *********** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    *** * ** ****** *** *** *** ***** ** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    ********* ****** ******** *** dready ***** ****** ***
    +1
  • zero00 zero00:
    ** ***** ** **** **** *** *** ****** *** ** *********** ******** *** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** * ** ****** *** *** *** dready ********* *********** *** *** ******* ***** ** dready ******** ****** ***
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    **** dready* ******* ********* *********** *** *** ******* ***** ** dready ******** ****** ***
  • Night owl Night owl:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
  • zero00 zero00:
    **** ** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    *** *********** ***** *** * ****** ******** ** ***** ****** ***** ******** *****
  • zero00 zero00:
  • Night owl Night owl:
    ********** dready* ** *** ** ****** ********* *** **** ***********
  • K Kolpa.:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ***** **** ** dready* ****
    zero00 zero00: ***** **** ** dready* ****