auto blue dream x2 yapraklar üzüyor beni

herkese bol dumanlar saygılar arkadaslar 2 adet blue dream 15 gunluk bitkimde de sorunlar var yapraklarda fakat canımı sıkmaya basladı bu durum ne ile cozum bulabilirim bu ibne boceklere ciceklenmeye gırmeden yaprak kalmayacak bitkide lutfen yardımcı olur musunuz video da ekledim belki yardimci olursunuz diye kirmizi kovadaki bitki masallahi var ondan umidim var ama beyazdan yok dostlarim ya bugun patates kabugu hasladim bitkilere verdim azcık patates kabugu da gömdum topraga umarım bi tık yardımcı olmusumdur buyumelerıne yardımcı olan olmayan herkese tesekkur :)

Shepard

Müptezel
neem oil sık arada bir özellikle outdoor yapıyorsan. ben yarım litreye 3-4 ml koyup spreyle yıkıyorum bitkiyi. 4-5 günde bir uygulayabilirsin.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka ben birseyler gördüm ama emin degilim su canini sikan olayi birde yazi ile aciklasan bakalim benim gördügümle uyusacak mi.?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam kanka bende gördüm ama birde o yapraklardaki beyazliklar var, Isik yansimasi mi yoksa hakikaten mi var onu sordum.

OttoMan347

√SEFİR√
Yansıma gibi abi bi hastalık belirtisi yok hani yaprak uçlarında kıvrılma, bozulma, biçimsizlik gibi bişey göremedim videoda açı değiştirirken net anlaşılıyor

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Benim de tahminim ama emin olmak icin sordum, yalnis yorum yapip kankayi telasdirmayalim.

neem oil sık arada bir özellikle outdoor yapıyorsan. ben yarım litreye 3-4 ml koyup spreyle yıkıyorum bitkiyi. 4-5 günde bir uygulayabilirsin.
kanka outdoor yapıyorum kırmızı kovadaki bitkide hicbir sıkıntı yok ama beyaza bakinca yaprak yarim falan canımı sıkıyo kanka bir de ben internetten alısveris yapmıyorum malum baskın muhabbetlerı falan bu nem yagini zirai tarımcılardan bulabılır mıyım acaba

Patatesin kabuğunu soymadan yıka öyle soy, kabukları suyun içine atıp su kızıl olana kadar kaynat suyun kızıla dönmesi gerek kabuktan besinlerin suya geçmesi için. Bu şekil uygulanabilir kanka
kanka yok 5 dk kaynattim kabukları suyuyla birlikte verdim iste kabuklari da attım bi faydasi olur belki diye ama olmuyomus sokecegim eyvallah

Ü

Üye silindi 20701

Guest
usta toprak olarak solucan gubresi kullaniyorum haftaya guvercin gubresi vermeye baslamayi düsünüyordum ama sence dogal yollarla mı gubre yoksa grow sitelerinden mi alayım ? hangisi daha faydali olur
Doğal yapan arkadaşlar var doğal istiyosan onlar yadımcı olur ben sıvı kullanıyom doğal @OttoMan47 7 yardımcı olur sıvı istiyosan ben yardımcı olurum

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Sıvıda verim artar organikte tat aroma artar 200 tl biobiz gübrelerine gir grow bloom topmax haven onlardan al diyerlerine güç dayandıramazsın seninniçin enmantıklı biobiz 250 ml lere bak hem biobzde organik zaten

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ayhan Chat bot:
  • kralartur01 kralartur01:
  • A ax-b:
    ***** ***** ***** **
  • A ax-b:
    ** ****** ******** ******** ***** ***** ****** * **** **** * hahahaha hahahaha ** *******
    +1
  • A ax-b:
    **** hahahaha****** hahahaha** hahahaha****
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ********* ******** ******** ******** **** hahahaha****** hahahaha** hahahaha****
  • A ax-b:
    *** ** ********* **** ***** * ** **** ***** * ** ********* ***** ******* ** **** hahahaha *****
  • E Einsatz:
    +1
  • A ax-b:
    +1
    kralartur01 kralartur01: ******** ***** ******** ********** **** ******** ******