Auto jack herer grow gunlugunde yardim bekliyorum.

GÜNCELLEME(08.07.2022)

Büyük olan bitkim 32 ,küçük olan 24. gününe girdi. Tatile çikacagimdan dolayi 4 gün sulama yapamayacagim. O yuzden bu sefer kendilerine 5 litre totalde su verdim. 5 lt icine 10 ml fish mix , 1.5 cal mag ve 1 ml riot juice verdim. 2 gün önce hem topping hemde fan yapraklarini almistim.Dün ise lst egitimine basladim. Isik mesafesi 60 cm dimer %80 .nem %75 .Sicaklik isik açikken 27 kapali iken 24 derece.

1- küçük olan bitkim(24)

2-büyük olan bitkim(32)

@higthead @Canna @TheGlobalDJ yorumlariniz nedir üstadlar:)tesekkürler

Son düzenleme:
C

Canna

Guest
Dostum, bitkin indika dominant, yani sativaya göre bodur kalacak, sana yapmani gerekeni yazmis, @higthead usta ayni seyleri bir daha yazmama gerek yok. Bitkin calmag istiyor. Yapraklarin rengine bak ve gönderdigim linki oku lütfen.

GÜNCELLEME (12.07.2022)

Büyük olan bitkim 36 , küçük olan ise 28 günlük oldu.bitki basina 1.5 litre sulamaya gectim.3 litre icine 6 ml fish mix 1 ml cal mag ve 1 ml root juice ekledim. Suladiktan sonra fan yapraklarini budadim. Ayrica lst egitimi devam ediyor. Nem %70 lerde sicaklik 23-27 arasi .Isik mesafesi 60 cm dimer %100.

1-Küçük olan bitkim(28)

2-Büyük olan bitkim(36)

higthead

Jolly Green
Maşallah çok iyiler zaten @Canna usta nokta atışlarını sana söylemiş. Bu arada nemi 55-60 lara düşür. Hem yapraktaki marullaşma görüntüsü gier hemde topragın hızlı kurur hemde bitki daha rahatlar.

GÜNCELLEME(14.07.2022)

Büyük olan bitkim 38, küçük olan ise 30 günlük oldu.bitki basina 1.5 litre sulamaya gectim.3 litre icine 6 ml fish mix 1 ml cal mag ve 1 ml root juice ekledim. Suladiktan sonra fan yapraklarini budadim. Ayrica lst egitimi devam ediyor. Nem %60 larda sicaklik 23-27 arasi .Isik mesafesi 60 cm dimer %100. Büyük olan bitkimde hala ciceklenme göremiyorum, ama küçük olanda hafiten basladi. Sorun olur mu?

1-Küçük olan bitkim(30)

2-Büyük olan bitkim(38)

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kankacım maşallah hastalıksız güzel kızlar. zaten ustalar da ilgilenmiş sağolsunlar söylenecek bişey kalmamış. bitkiler arasında 3-7 gün çiçeklenme farkı olabilir çok dert etme. LSt çok başarılı olmuş ancak olabildiğince toprağa derin saplamamaya çalış ki köklere zarar vermesin. şuan muhtemelen toprağın her kısmına açılmış kökler var. ustaların tavsiyelerinin üstüne de koyacak bişeyim yok,dediklerini yaptığında zaten gelişim hızlanacaktır .hasatın bol olsun inşallah

GÜNCELLEME(17.07.2022)

Büyük olan bitkim 41, küçük olan ise 33 günlük oldu.bitki basina 2 litre sulamaya gectim.4 litre icine 8 ml fish mix 1.5 ml cal mag ve 1 ml root juice ekledim. Suladiktan sonra fan yapraklarini budadim. Ayrica lst egitimi devam ediyor. Nem %60 larda sicaklik 23-27 arasi .Isik mesafesi 55 cm dimer %80 . Büyük olan bitkimde hala ciceklenme göremiyorum, ama küçük olanda hafiten basladi. Acaba büyük olan photo olabilir mi?

1-Küçük olan bitkim(33)

2-Büyük olan bitkim(41)

C

Canna

Guest
Masallah cok iyi görünüyorlar, eger büyük photo cikarsa ki bence biraz daha bekle, autoyu hasat edene kadar 18/6 isikla git, büyük iyice büyür, sonra alirsin 12/12 ye cicege veririsin.

GÜNCELLEME (19.07.2022)

1-Küçük bitkim(35.Adini snoop koydum artik ona snoop diyecegim)
Kendisi çiçeklenmeye girdi . O yüzden kendisine 3 avuç topraga 3 tatli kasigi kati solucan gübresi karistirip verdim. Sulama olarak son kez 2 litre sulamayi yaptim. 2 litre içine 4ml root juice, 1.5 ml cal mag , 3ml grow,4ml bloom, 2 ml topmax 6.5 ph da suladim. Yarin kendisine 2 tatli kasigi yarasa gübresi verecegim.Simdilik bu kadar.

2-Büyük bitkim(43.Kendisine wiz k diyecegim.)
Kendisi cok hafif ciceklenme belirtisi gösterdi. Bu son 2litre sulama olacak. 2litre icine son kez 4 ml fish mix ,1.2 ml cal mag,2 ml root juice ekleyip 6.5 ph da verdim. Yarin kendisine snoop gibi 2 corba kasigi kati yarasa gubresi verecegim.

AwaKe4

Müptezel
Kankacım eline sağlık, lst eğitimlerin gayet güzel olmuş. Streching de biraz boy attılar mı tadından yenmez :) Bol hasatlar şimdiden.

GÜNCELLEME(22.07.2022)
Iki bitkimde çiçeklenmeye girdi . Wiz snooptan biraz geride ama olsun ,kendisi çok stres atlatti.kendilerine ayrca 2ser tatli kasigi toz yarasa gübresi verdim. Artik ikisinede 2.5 litre su veriyorum. Totalde 5 litre içerisine 7.5 ml bloom, 10 ml bloom,5 ml topmax,10 ml root juice ekleyip suladim.7 gün tatilde olacagim icin arkadasim 2-3 günde bir gelip gübresiz sulama yapicak. Bakalim geldigimde beni nasil bir manzara bekliyor olacak.

1-Snoop (38)

2-Wiz k(46)

C

Canna

Guest
Iyi gidiyor, arkadasin ph ayarlarsa iyi olur. Toprak kurumadan da su vermesin, 3 günde 1 sulama yeter,

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ** ******* **** ***** hahahaha** ***** ****** *** ******** *** ** ** ****** ** **** **** ** *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** hahahaha* ** ***** ***** *** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
    **** **** ********** ****** hahahaha ****** ** **** hahahaha*********
  • muadip muadip:
    ***** *** hahahaha* **** ********** *** *** hahahaha ******** ******* **** hahahaha ****** ** ******* **** ***** hahahaha** *****
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** ** ***** **
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    *** ***** ***** hahahaha *** **
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
    *** * ***** *** ********** ** **
    *** *** ***** *** ********** ** **
    *** *** ***** *** ********** ** **
  • muadip muadip:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** *** ***** ***** ***** **** *** ********** ** ******* ****** ***** ***** ******
  • muadip muadip:
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
    ** ******* ***** ** ******** * ***** *** ********** ** ** *** *** ***** *** ********** ** ** *** *** ***** *** ********** ** ** ***** * ***** ******* ****
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
    **** ****** *** * ***** ******** hahahaha* ********** *** ****** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ********* ******
    bandaleros bandaleros: hahahaha ********* ******