auto mu bu çiçeğe girmiyor abii

C

Canna

Guest
Her photo genetik ayni zamanda 12/12 de cicege girmez bu genetigine bagli, örnegin G13 haze, 4. haftadan sonra al 12/12 ye cicege girmesi 6 haftaya kadar uzayabilir. Bu senin nasil gübre verdigine ve verdigin isik gücü ve isik rengine bagli. Ver bloom gübresini ver kirmizi isigi, zaten cicekte kirmizi isik gerekli, bak nasil cicege giriyor ve sömekler gelisiyor.

elchavoo

Üye
Her photo genetik ayni zamanda 12/12 de cicege girmez bu genetigine bagli, örnegin G13 haze, 4. haftadan sonra al 12/12 ye cicege girmesi 6 haftaya kadar uzayabilir. Bu senin nasil gübre verdigine ve verdigin isik gücü ve isik rengine bagli.
abi 240 qb nin altında bile değiller cadırdalar iste farklı gen denemek icin attım gübreleme de an tam doz hepsini veriyorum tık demiyor alttan 300 ml felan su akıyor o zaman hasat biter buna devam ederim daha iyi olur saol reis

elchavoo

Üye
peki bitkilerin durumu nasıl büyüklerin hasata ortalama ne kadarı var acaba over driveye bu haftadan sonra baslasami

C

Canna

Guest
Dostum isik yetersiz , ve isik yetersiz olunca bitkin verdigin besinleri fotosentez ile yeteri kadar seker üretmez ve gelismez

elchavoo

Üye
yardımcı olabilirsen artık almak istyorum her yerde bu ışığın linki var sayende :D patron ya da direk kurulu cob led alsam o sayfanın linki varmı sponsor olan cob led alayim

C

Canna

Guest
O isik sana kablolsuz gelecek, elektirikciden 2-3 metre kablo al, ucuna fis bagla, tak prize. Yada git bir elektirkciye baglat, sonra tak prize :)

C

Canna

Guest
Cop led cabuk bozuluyor, cok isiniyor, cok elektirik tüketiyor, karar senin

C

Canna

Guest
O kirmizi isigi verdin mi bak sen kizlarin keyfine, tabiki sonrada senin keyfine :) .O kirmizi isigi ver, 24 saat icinde sömeklerdeki gelismeyi gözlerinle göreceksin. Bu sadece takviye isik elindeki isiga da devam.

elchavoo

Üye
O kirmizi isigi verdin mi bak sen kizlarin keyfine, tabiki sonrada senin keyfine :) .O kirmizi isigi ver, 24 saat icinde sömeklerdeki gelismeyi gözlerinle göreceksin. Bu sadece takviye isik elindeki isiga da devam.
bir tane alip yapistiyorum abi ekonomiyi düzeltip bir daha eklerim son 2 hafta da

C

Canna

Guest
Son 2 hafta cok önemli, sömeklerin yaksik %30 zu son iki haftada siser.

C

Canna

Guest
Dostum acale etme kaygilanma daha seker yapraklarinda da trikom görmedim, gelecek, merak etme gelecek. Bir anda basacak trikomlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • C clackster:
    hahahahahahahaha ** ******* ***** ***** ******* ****** **** ******* ********
  • the imam the imam:
    ***** ******** *** ***** ***** hahahaha** *** *****
  • the imam the imam:
    ***** * ***** **** hahahaha**** ******* ****** ** ****** ***** ******* hahahaha* ******** ****
  • the imam the imam:
  • Sleepless Sleepless:
    +1
  • the imam the imam:
    **** ****** ****** ********* ******* ******* hahahaha ******* hahahaha
    +2
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • İstanbul İstanbul:
  • Sleepless Sleepless:
    ****** *** ********* hahahaha* ********
  • İstanbul İstanbul: