Auto Og Kush 120 Gr

mupomemo

Yeni üye
RE: Hasat Auto Og Kush

kanka dumanın bol olsun sonu görmüşsün nihayet sevindim senin adına, ilk growuma başlıyorum yarın senin bilgilerini de kullanıcam emeğine sağlık :8

Cvp: Hasat Auto Og Kush

GenemiAmcaLar' Alıntı:
Tebrikler Kardeşim Dumanın Bol olsun emeğinin karşılığını aldın sonunda Maşallah darısı diğer growlara :)

Sağol kanka seninde dumanın bol olsun :)

rotparub' Alıntı:
eline emegine saglik dostum guzel is cikarmissin, dumanin bol olsun.
onumuzdeki aylar guzel tutturursun, yanina da buz gibi ev yapimi bira :p

saglikli gunler

Ohhh tadından yenmez valla sağol kanka sanada sağlıklı günler :)

evajava' Alıntı:
Emeğine sağlık dostum, konular çok yardımcı oldu sağolasın✌?

Sende sağolasın dostum ✌

mupomemo' Alıntı:
kanka dumanın bol olsun sonu görmüşsün nihayet sevindim senin adına, ilk growuma başlıyorum yarın senin bilgilerini de kullanıcam emeğine sağlık :8

Bol şans kanka darısı senin başına :)

vamonos

Üye

dostum çok güzel görünüyo kafa raporunu da bekleriz
kaç saat ışık verdin bitkine ?

vamonos' Alıntı:
dostum çok güzel görünüyo kafa raporunu da bekleriz
kaç saat ışık verdin bitkine ?

Kafası indica ama sativalık hisside var biraz ışık döngüsü çogunlukla 24 saat sürekli arada 20-4 yaptım

afiyetle iç dicem ama sen zaten yarısını içtin kanka değişik bir durum yok aslen :)

stdnt18

Yeni üye

Bro hasatın için tebrik ederim benimde günlüğüme bi bakma şansın varmı 23. Gündeyim 4 auto var tang çizelgesini uyguluyorum

stdnt18' Alıntı:
Bro hasatın için tebrik ederim benimde günlüğüme bi bakma şansın varmı 23. Gündeyim 4 auto var tang çizelgesini uyguluyorum

Kanka teşekkür ederim tang benden farklı çizelge gübre ve ışıktasın benimde bu ilk growum tamamen farklı oldugumuz için bir şey demem zor kusura bakma ama genel olarak iyi gördüm bitkini yanlar biraz kıvrılmış ısı stresi olabilir

Yamadu

Yeni üye

Kankam güzel içimler kuruturken ortam nemini kaçta tutuyosun 40 mı

Yamadu' Alıntı:
Kankam güzel içimler kuruturken ortam nemini kaçta tutuyosun 40 mı

Valla kanka kabinde kurutuyordum neme çok dikkat etmedim ama nemim %50 altında olması lazım yoksa ıslak kalır şuan balkona koydum file içine alıp kurur 2-3 güne herhalde

Kanka lar sizin uygulamaya katıla bilirmiyim 
Herşey tam sadece tohum sipariş vericem ama kafama takılan bazı şeyler var .
Cob Led sistemi kendim yaptım 300w 
Auto bitki mi , disilestirmis tohum dan mı baslamaliyim sizce .

Vitaminli Gübre : Kanka istiyorsan auto al bi dene gör hem ışığını denemiş olursun hemde öğrenip sonra photo yaparsın.

Huni : Sağol kanka seninde hasatın bol olsun.

N arkotik : Bi sorun vardır sende kanka bende hepsi açılıyor.

Maxpayne : Sağol kanka darısı senin başına 360m3 td slent çıkış fanı kullanıyorum yanına 467 m3 can lite karbon filtre takıyorum temiz hava için 190m3 üstün'de bi giriş fanı alıcam kabin ölçülerin tek bitki için 60x60x120 ve ya 80x80x180 olabilir kolay gelsin.

Maxpayne : Kanka bak kabinin küçükmüş  ledinde o kadar yüksek watt değil çok ısı sorunu yaşamassın diye düşünüyorum tek bitki olucağı için kokuyuda halledebilirsin ufak çaplı 1 tane karbon filtre 1 tane çıkış fanı 1 tane giriş fanı 1 tane vantilatör ayarladınmı tamamdır kabinin ufak çünkü çok güçlü malzemeler gereksiz çıkış fanı giriş fanından güçlü olsun aynı kabin ölçülerinde kullanmadığım için ve m3 hesabıda yapmayı bilmediğimden hangisi uygun bilemiycem ama sen biliyorsan bak kabininin 1-2 tık üstünde olsun m3.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Z ZzındıK: **********