Auto Og Kush 120 Gr

Kanka tüm o gübreler veriyor musun cok fazla geldi bana pek bilmiyorum ondan şaşırdım aslında bende yapıyorum 50.gunde suan kafa kesmedim oyle fileyi çıkartmak istiyorum ama bele birsey degol yahu bendekiler hwheheh bunlar uçmuş kankacim sensen Bloom carboload bigbud sıvı yarasa gübresi call mag ve overdrive şeklinde gidiyorum eline emeğine sağlık
Seninde emeğine sağlık kanka aynen hepsini veriyorum :)

Kth

Üye
Cevabın için teşekkür ederim kanka .
Bı sorum daha olacak photo yapacak kadar müsait bı yerim yok sadece auto outdoor yapabilirim o yüzden sadece sezonluk ekecegim için fazla hasat veren auto tohum önerin ne olur
5 6 ay hasat bekleme imkanım yok onun için soruyorum köftecilerden gına geldi artik

Cevabın için teşekkür ederim kanka .
Bı sorum daha olacak photo yapacak kadar müsait bı yerim yok sadece auto outdoor yapabilirim o yüzden sadece sezonluk ekecegim için fazla hasat veren auto tohum önerin ne olur
Dışarı için blue dream afgan big bud genetikleri yapanlar gördüm kanka sorunsuz ben indoor yapıyorum yardımcı olamam

C

Cannabis-420

Guest
hocam merhabalar bitkinin 9. günü bugun piranha ve voddo kullandım sadece.
grow , micro ve revive da alıyım dedim 13. günden sonra grow ve micro baslamamı önerir misin ve başlarken 2. haftaya göre mi başlıyım yoksa ilk haftaya göre mi bide 1 bitkim kökünden çıktı kötü durumda şuan 14. güne kadar normal su verip 14 . günden snra revive vereyim mi?
son olarak sensi bloom ab ,grow, ve micro aynı anda başlıyım mı piranha ve evodoya ek olarak

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam merhabalar bitkinin 9. günü bugun piranha ve voddo kullandım sadece.
grow , micro ve revive da alıyım dedim 13. günden sonra grow ve micro baslamamı önerir misin ve başlarken 2. haftaya göre mi başlıyım yoksa ilk haftaya göre mi bide 1 bitkim kökünden çıktı kötü durumda şuan 14. güne kadar normal su verip 14 . günden snra revive vereyim mi?
son olarak sensi bloom ab ,grow, ve micro aynı anda başlıyım mı piranha ve evodoya ek olarak
a ve b olayından anlamam kanka ama grow ve micro istersen başlıyabilirsin ama yazanın yarısını katarsın şimdilik kanka revivede verebilirsin

C

Cannabis-420

Guest
kanka zahmet olmazsa scrogun çalışma mantığını anlatabilir misin bende autolar var topping ve scrog yapıyım dedim lst yapmıyım ama ilk growum oldugundan önermediler nelere dikkat etsem becerebilirim 120.120.160 4 bitki var 5. yi atıcam belki

kanka zahmet olmazsa scrogun çalışma mantığını anlatabilir misin bende autolar var topping ve scrog yapıyım dedim lst yapmıyım ama ilk growum oldugundan önermediler nelere dikkat etsem becerebilirim 120.120.160 4 bitki var 5. yi atıcam belki
Direk ilk zamanlardan lst ye başlarsan aynı etki olur zaten ama yapabilirsin scrogta yeterki bitkinin iskeleti müsait olsun uğraşmak ve dikkat etmek lazım o kadar

C

Cannabis-420

Guest
Direk ilk zamanlardan lst ye başlarsan aynı etki olur zaten ama yapabilirsin scrogta yeterki bitkinin iskeleti müsait olsun uğraşmak ve dikkat etmek lazım o kadar
12.günündeler baslıyım mı şimdiden 1 tanesi ayakta duramıyo toprkla destek yapmadan ona yapmamı önerir misin kanka

weedmary

Yeni üye
Dostum fotoğrafta belli oluyor kahverengi pas şeklinde nokta var bazı yapraklarda bazılarında yırtılma ve yırtılmanın etrafında açık yeşile dönüyor renkler neden olabilir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ** ******* ***** ****** ****** **
  • muadip muadip:
    ****** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip: