Auto Og Kush 120 Gr

Galyali : Sağol kanka  
emoji6.png

Galyali : Aynen kanka bende sırf zenco dostlarım takılıyor diye aldım güzel sevdim indica kafası yoğun ama sativalık hisside var  o yüzden sıkıcı bir kafası yok içilebilir çok diğer genetikleri denemediğim için çokta övmek istemiyorum :)

criminalis

Yeni üye
Brom gün gün gözükmüyor da. 

Kac kere topping yaptin kanka. Hangi araliklarla yaptın onun bilgisini verir misin. İlk toping ne zaman ikinci topping ne zaman gibi.
Tslesekkurler

Kanka bide bu hasat tek bitkiden mi 3 bitkiden mi.+

Criminalis : Kanka  1 kez toppping yaptım 14 veya 17 günde olması lazım o kadar ve 3 bitki değil tek bitkiden aldım diğerlerini atmıştım kabinden :)

@Cannabis-420 : 3 Gün aralıkla suladım hep gübreli su verdim çiçeklenmeye geçince 1 kez boş su verdim sonra tekrar gübreli devam ettim ışık mesafem bitkimi izleyerek ayarladım kanka tam hatırlamıyorum elimin tersini ışığa en yakın olan kellenin oraya koyarım tutarım 15 sn falan rahatsız etmez ise taslak olarak öyle bırakırım daha sonra bitkimi izleyerek hafif indirip ve ya hafif kaldırırım kanka ışığı

C

Cannabis-420

Guest
kanka bende jack ve og kush siparişi verdim yakında açıcm forum yorumlarını bekliyorum bide ışığın mesafesi neydi kanka

El_Takashi

Kıdemli Üye
Gubrelerı dırek paylaştığın lınktekı gibi 1. haftadan tıpatıp aynı tabloda ki gibi mi yaptın hocam ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ** *** ** ******* ********* ** ******* ******** ***** *********** *** ****** ********** ***** ***** ********** ******** ****** ******* *** **** ***** ***** ******* ***********
    ***** **** **
  • cokorama cokorama:
    ** *** *** *** *** ****** ** ** *** ** ******* ********* ** ******* ******** ***** *********** *** ****** ******
  • AmanBee AmanBee:
    ****** ***** * ******** ********** ******* ***** ******** ***** **** ***** ****** ****** **** ****** dready** ******* ****** **********
    *** **** ***** ** ****** *** ****** *********** *** *** *** *** ****** **
  • kkush kkush:
    ********* ******** ** *********** dready** ***** * ******** ********** ******* ***** ******** ***** **** ***** ****** ****** ****
  • AmanBee AmanBee:
  • kkush kkush:
    *** ***** ******** dready dready*
  • zero00 zero00:
    **** ******* ***** ***** ******** **** ******** ******* ***** ******** ******** ***** *********** ***** **** ***** ******* *********** ** * ** ******* **** **** ****** ******** **** *** ** ******* ********* ** ******* ******** ***** *********** *** ****** ******
  • AmanBee AmanBee:
    ********** *** ***** ******** dready dready*
  • E ErdemRS6:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • E ErdemRS6:
    ** ** ***** ******** ****** **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ****** ******** ********* *** **** **** ********** **** **** ********* dready* ******* ******* *********** ** ****** *** * ** ******** ******** ***** ***** ** ********** dready**** ******* ***** ***** ******** **** ******** ******* ***** ******** ******** ***** *********** ***** **** ***** ******* *********** ** * ** ******* **** **** ****** ******** **
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • cokorama cokorama:
    ****** ****** ** *** ******* dready ***** ******* ******** ****** ******** ********* *** **** **** ********** **** **** ********* dready* ******* ******* *********** ** ****** *** * ** ******** ******** ***** ***** ** ********** dready
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    E ErdemRS6: ******* ***** ****