Auto tohumumu catladi ama kok salmadi

5yaprak5

Yeni üye
Arkadslar auto tohumum ilk başta 12 saat suda beklettim sonra peçete arasına aldim islalttm kaba kattım bgn 5 gün olcak çatlamış kök gözüküyor ama kökü salmamis ne yapmalym

Dostum kök tırnak ucu kadar saldıysa dışarı ver toprağa sürekli nemli tut bi anda çok su verme rahat rahat salsın kendini bide foto at daha net cevap gelir

5yaprak5

Yeni üye
Dostum kök tırnak ucu kadar saldıysa dışarı ver toprağa sürekli nemli tut bi anda çok su verme rahat rahat salsın kendini bide foto at daha net cevap gelir
Kral bi tane tohumum dedigin gibidi tirnak ucu kadar vardı bugün toprağa gömdüm sorun olurmu ama diğer tohumum çatlamış kök içinde daha salmamış pecetenin içinde bekletiyorum oda kök verse ekcem

Aga al toprağa ara ara kontrol et 5-6 ml su ver. ben 2 gün önce dört tane patlattım öylesine hepsi tırnak ucu kadardı kabuklarını kendim aldım cımbızla falan filan kurumadığı sürece elbet kafasını çıkarıp s.a der

5yaprak5

Yeni üye
Aga al toprağa ara ara kontrol et 5-6 ml su ver. ben 2 gün önce dört tane patlattım öylesine hepsi tırnak ucu kadardı kabuklarını kendim aldım cımbızla falan filan kurumadığı sürece elbet kafasını çıkarıp s.a der
Aynen kardesim toprağa aldim dedim çıkar ya çıkmaz pet katmak onemlimi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* ** ** ** ********* ***** ********* ********** hahahaha* ****
  • K Kblaybrn:
    ***** ** **** hahahaha***** ****** ****** ********** ** *******
  • K Kblaybrn:
  • R raw.w33ds:
    *** ********* ****** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
  • bandaleros bandaleros:
    *** **
  • bandaleros bandaleros:
    **** ******* ******* hahahaha
    bandaleros bandaleros: **** ******* ******* hahahaha