Auto white widow ne kadar hasta verir ?

PsilocybinBoi

Yeni üye
Günde ne kadar ışık verdiğim değişiyor led 300w bazen günde 8 saat bazen 12-14 şuan gelişimi izlediğim videolara göre normal gibi gübre olarak advanced nutrientsin 3lü setini + big bud kullanmayı düşünüyorum zamanı geldiğinde toppingde yapcam tek bitkim var bu şekil devam ettirirsem hasatta kaç gram alırım ?

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Moruk bitkiyi strese soktugun icin tam birsy soyliyemeyiz. Bitkinin hergun ayni oranda isik almasi gerekiyor. Eger hergun bu miktar degisiyorsa bu hasata cok yansir. Bitkininde ayni biz insanlar gibi bir duzene ihtiyaci var. Neden bu sekilde farkli saatler isik aliyor bitki ?

PsilocybinBoi

Yeni üye
Cvp: Auto white widow ne kadar hasta verir ?

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Moruk bitkiyi strese soktugun icin tam birsy soyliyemeyiz. Bitkinin hergun ayni oranda isik almasi gerekiyor. Eger hergun bu miktar degisiyorsa bu hasata cok yansir. Bitkininde ayni biz insanlar gibi bir duzene ihtiyaci var. Neden bu sekilde farkli saatler isik aliyor bitki ?

Hafta içi çalışıyorum evde yokken açık bırakmıyorum yangın çıkmasın diye cuma cumartesi pazarda çalışmıyorum 3 gün verebildiğim kadar fazla ışık veriyorum böyle değişiyor. Bitki 13 günlük şuan son hali bu https://ibb.co/RjkVFmP

PsilocybinBoi

Yeni üye

Texasli_Shevket' Alıntı:
https://www.hepsiburada.com/mekanik-zaman-saati-8697548144925-p-HRAPRA8144925

Teşekkürler ama evde ailemden gizli yetiştiriyorum evde yokken çalıştırmıyorum led ses yapıyor bu şekil devam etsem en kötü kaç gram alırım

PsilocybinBoi' Alıntı:
Texasli_Shevket' Alıntı:
https://www.hepsiburada.com/mekanik-zaman-saati-8697548144925-p-HRAPRA8144925

Teşekkürler ama evde ailemden gizli yetiştiriyorum evde yokken çalıştırmıyorum led ses yapıyor bu şekil devam etsem en kötü kaç gram alırım

Yakaladılar mı kanka seni cok merak ediyorum  xD

Kanka bende kız arkadaşımdan habersiz 12 tane saksı var odayı soruyo valla orası kapalı diyorum özel merakından oluyo ama hiç biseyini kacirmiyorum herşey tam teşekkür :p

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ******** ****** ********* ****** ***** ******** ** ********** **** ****** **** hahahaha *****
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ********** ******* ****** ****** ** ** *** ******* **** ******* ****** ***** hahahaha ********** hahahaha* *** **** ***** ********** ********** hahahaha * ******** ******** ****** ***** ******** ***** ****** *
  • Night owl Night owl:
    **** **** ** *** ******* ******* ********* ** hahahaha ******** ****** ******* ******* **** ** *** ** *** ** ******** ********* ********* ** *******
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ** hahahaha** ******* ******* ** ****** hahahaha* ********** **
  • Night owl Night owl:
    **** ******* ******* **** **** ****** ****** * **** ****** ******** ** *** *** ******* ******* **** ** *** ** *** ** ******** ********* ********* ** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** **** **** ** ******* hahahaha** *****
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha*** ** ***** *****
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** hahahaha**** ******** **** ****** ****** ****** *** ** ********* ****** ****** ********* ******** ****** ********* ****** ***** ******** ** ********** **** ****** **** hahahaha *****
  • İstanbul İstanbul:
    ******* **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******** ****** hahahaha**** ******** **** ****** ****** ****** *** ** ********* ****** ****** * ***** **** ********* **********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ****** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ** ****** **** ** ****** hahahaha*** ** ***** *****
  • Night owl Night owl:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    **** hahahaha** ****** ******* ****** ******* **
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** ** ******** hahahaha ** **** **** ***** ******* *** ******* ****** ** *** *** ********** ******** ******* ********** ******* *** *** *
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** ** ******** hahahaha ** **** **** ***** ******* *** ******* ****** ** *** *** ********** ******** ******* ********** ******* *** *** *
  • Night owl Night owl:
    ** ****** ******** ******* **
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ****** *** ******** hahahaha* *** ********* ******** ******* hahahaha **** ** ****** ******** ******* **
  • NewGardener NewGardener:
    NewGardener NewGardener: ******