Auto yerine photo çıkması

• Konbuyu başlatan Üye silindi 24991
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 24991

Guest
Merhaba dostlar sponsorun genetikleri oto yerine photo çıkıyo yetiştirici hatasımı böyle bi sorun varmı benim için çok önemli bi konu alışverişim olacaktı sponsordan ama auto diye photo benim işime yaramaz çünkü 4 oto bakıyorum photo olacaksa tek bir bitki bakıyorum güvenebilirmiyim yetiştirici hatasındanmı kaynaklı bu sorun çözemedim yurtdışı kanalım kapalı olacak bi süre ama güvenmeden kimseden alışveriş yapmam yanlış anlaşılmasın sağlam ve hızlı geldiğinden şüphem yok 10 gündür takipteyim emin olmam lazım ne olduğundan

s1rtlan

Kıdemli Üye
usta bunu aylarca tartıstık burada. kimisi tombala gibi çekip yolluyorlar diyor kimiside sponspordan maaş alır gibi adamları savunuyor. ama sponspor sana yedek tohum yolluyor ama olan zamanına oluyor. 10 kişiden 2 kişi bu sorunlarla karşı karşıya kalıyor. adamlar özellikle auto istedin diye sana photoda göndermezler yani. ben aylardır buradayım bu konuyu keşke bir babayiğit halletse de herkes memnun kalsa. growuma basladım auto dıye umarım photo cıkmazlar :D

Ü

Üye silindi 24991

Guest
Sağolun yorumlar için ne olduğu belli olmayan tohum ekmem bunun için şimdilik alışverişten vazgeçtim genetikleri düzeltirlerse kolaylık olur bana gümrükle uğraşmam geldimi patladımı diye ama bu şekilde olmaz

cannabiscity

Kıdemli Üye
usta bunu aylarca tartıstık burada. kimisi tombala gibi çekip yolluyorlar diyor kimiside sponspordan maaş alır gibi adamları savunuyor. ama sponspor sana yedek tohum yolluyor ama olan zamanına oluyor. 10 kişiden 2 kişi bu sorunlarla karşı karşıya kalıyor. adamlar özellikle auto istedin diye sana photoda göndermezler yani. ben aylardır buradayım bu konuyu keşke bir babayiğit halletse de herkes memnun kalsa. growuma basladım auto dıye umarım photo cıkmazlar :D
valla ben photo diye başladım auto çıkmaz inşallah :)

Abuzettin

Yeni üye
Bazı arkadaşlar sponsor konusunda ısrarcı bazı arkadaşlar sponsora tamamen muhalif birde arada sırada whatsapp numarası atan arkadaşlar var bilemedim

Domates 2 aylık olmuştu yeterince gelişmişti. Larry og biberi de 1aylıktı sıkıntılı gelişiyor diye beraber 12ye aldım. Böyle oldu. Neyse yeni 2 biber daha saldım beyaz ışık ordan geliyor. Domates olgunlasınca ışığı 20saat yapıcam :D
O zaman o domatesi tam konservenlik olur :) kanka ışık ne kullanıyorsun

Daisyes

Üye
Turkıye'de tohum ısını duzgun yapan kımse yok! o bıraz arastır dıyen arkadasta nereden temın ettı bılemıyorum fakat onun tohumları dogru cıktı dıye dıger sıparıs veren ınsanların tohumlarıda duzgun cıkacak dıye bırsey yok örn sponsordan aldıgım ılk 7 tohumun 2 sı erkek cıktı 2 sı patlamadı 3 u dısı cıktı sonra kı alısverısımde 4 u dısı cıktı 2 patlamadı 1 tane arkadasa vermsıtım hala ekmemıs bır sonra kı alısverımde aldıgım mexıcanların hepsı dısı cıktı. özetlemek gerekırse turkıye de bu ıs kumar oynamaktır.

Sagol kanks. Seninde

Geçen sene 6 sweettoot auto almıştım. 2ser den 3er ay arayla hepsini attım 6da 6ti patladı. Erken çiçeklenmeye girdikleri için hasat az oldu.
Bu sene photo alayım dedim. Lary aldım. İlk 2 den biri patlamadı öteki de spastik gelişiyor auto olduğundan şüpheleniyorum.
Yeni filizlendi meye başladığım 2 Filiz de sıkıntılı. Yaşatmaya çalışıyorum. Hadi hata bende olabilir fakir grow yapıyorum her dönem 2 tane. Hobi amaçlı göze batmadan makul şartlarda bir set. Ama köfteci hiçbir sıkıntı yaşamıyor. Genetik diye para verdiklerim yaşıyor. Daha onceki senelerde kofteci yetistirdim, bazilari erkek bazilari bos kafa cikti ama hastalik vb spastik sorunlar yasamamistim. O yüzden bir dönemimi kendi tohumumu üretmek için harciycam.
Çok iyi

thrasher

Kıdemli Üye
Kushseed pişmanlıktık. o kadar hayvanlar ki keşke o mesajları atan adamla yüzyüze gelebilsem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F Flair:
    **** hahahaha
  • muadip muadip:
  • F Flair:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • F Flair:
    ****** *** ***** *** ****** **** ******* ******** hahahaha** **********
  • F Flair:
    ***** hahahaha* ***** hahahaha**
  • R raw.w33ds:
    ** ******** **** ** ****** ********* ******* ****** **
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    *** * *** **
  • muadip muadip:
    ***** * **
  • F Flair:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ****** hahahaha***** * *** **
  • D Dalibor:
    ********** ********* ********* ********* hahahaha****** ***** ***** ******** ***
  • muadip muadip:
    ********* hahahaha* hahahaha** ****** hahahaha**
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ********* ****** ********* ******** hahahaha* ********* hahahaha* *******
  • muadip muadip:
    * ********** hahahaha* ***** ******
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
    ********* ****** hahahaha *** *** **** **** ** ***** ***** ****** ** ****** hahahaha* ****
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: ********