Autolar için 19 litre kumaş saksı

Woppy

Ordinaryüs
Knk ben arastrıyprum bu humik asidi diyorki toprak düzenleyisci kök geliştirici yazıyor en son ki hasatımda köklendirici ürünleri kullanmadım 19 lt saksının 15 rahat doludur kök tam dolduramamıstı saksıyı ve sömeklerde cılızdı bu growumda sunan 20 günlük bitkilerin var kök gelişimi istiyorum cpgu yerde humik asit öneriliyor bu durumlar için sence ne kullanmalıyım an devam edip vodo prnha mı yada humik asit ve silikon mu ?

%10 perlit derken 1 kilo perlit 19 litre toprak alanından daha fazla yer kaplar kanka :D göz kararı yüzde 10 anlamında dedim boyut oranı ile

Woppy

Ordinaryüs
Ponza tası gelanda olur normal cakıltaşıda olur güzelce yıkafıktan sonra sıkıntı olmaz

Aguş

Doktor
Canna da Rhizitonic köklendirme gübresi AN de ise Vodoo Piranha Tarantula , Sensizym ise bunların etkisini arttırmak için var

higthead

Jolly Green
toprağın kimyasal fiziksel ve biyolojik özelliklerini etkileyerek bitki gelişimine yardımcı olurlar. humik fulvik asitlerin besleyici fonksiyonları özellikle makro ve mikro besin elementlerinin bitkiye geçişinde ortaya çıkmaktadır.

Aslında humık fulvık asıt bıtkıye besınlerın elementlerın gecısını saglar. Topragı duzenler. Aslında köke etkisi yoktur ama topragı duzenledıgı ıcın gereklı besınlerı bıtkıye gecırdıgı ıcın dogal olarak koklenıyor. yanı zıncırleme olay.

Woppy

Ordinaryüs
Peki knk suan an gübrelerim Var extradan humıkde verıyorum sence humık yerıne an urunlerı pranh felanamı gecsem daha iyi olur knk ?

higthead

Jolly Green
Dostum köklendirme için an den vodoo pirhana alabılırsen tarantula okydir ve sensizym de al mutlaka.

Woppy

Ordinaryüs
Bi tık pahalılar en küçük boyları bile maddiyatı düzeltene kadar humıkle devam edecek knk durum düzelince alırım tavsiye için çok teşekkür ederim elimdeki humik fulvık ne zamana kadar kullanmalıyım sence birde potasyum silikat var bi kaç kere verdim potasyum olanı.

higthead

Jolly Green
Bi tık pahalılar en küçük boyları bile maddiyatı düzeltene kadar humıkle devam edecek knk durum düzelince alırım tavsiye için çok teşekkür ederim elimdeki humik fulvık ne zamana kadar kullanmalıyım sence birde potasyum silikat var bi kaç kere verdim potasyum olanı.

Dostum aldığın üründe kullanımı nasıl yazıyorsa o şekil devam et. hasatın son 2 haftasına kadar silikatla humik e devam daha iyi olur.

sonerads

Kıdemli Üye
voodoo, piranha ve tarantula üçlüsü gerçekten çok etkili, 27 litre air saksı kullanıyorum, 6. haftadan bu yana saksının en kenarına parmağımın ucunu dahi sokamıyorum tamamen kök dolu saksı. biraz pahalı ama etkisi gerçekten çok fazla.

higthead

Jolly Green
Sğlam kök , sağlam besin alımı , ,sağlam bitki ise sağlam hasat demek. Her zaman toprak altına bakarım ben ne kadar çok kök okadar güçlü bitki.

sonerads

Kıdemli Üye
Bro en azindan birini bile alsan faydasini gorursun, elinde carboload ya da bud candy varsa koklendiriciyle vermen birlikte vermen etkiyi arttiracaktir

Woppy

Ordinaryüs
Elimde an marka grow , sensi AB bloom bud candy nırvana revive calmag overdive ve humık fulvk ile potsyum silikat var humik asidi köklendiriciler pahalı olduğu için daha uyguna geldi buda kökler için baya iyi diyorlar.

Aguş

Doktor
Humik gayet güzel toprak için ama Kök gübresinden çok toprağa katkısı var organik madde oranını falan arttırıyor tam kök gübresi diyemeyiz

Woppy

Ordinaryüs
Humik gayet güzel toprak için ama Kök gübresinden çok toprağa katkısı var organik madde oranını falan arttırıyor tam kök gübresi diyemeyiz
Anladım knk peki an prınha vs onlarla humik kullanmamda sakınca olur mu yoksa birini kullanırken digerini kullanmayı mı ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** dready***** **** *** *** ***** ******** *** ***** ***** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** dready**** ** ****** ********* dready * ** *** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** **** *** ********* * **** ** ********** ****** ****** ********** ***** *** ****** ** ***** ******* *** **** ***********
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** ********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** dready **** ******* ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ***** ********