Az Çok Bilgi

YARARLI OLDUMU ?

• EVET ADAMIM

Kullanılan: 208 97.7%
  • HAYIR DOSTUM

Kullanılan: 5 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    213

Secooo1

Yeni üye
Co2 için tarifi uygulayıp ışık almıcak şekilde nasıl yerleştiririz? Kabinin içinde yukarda bir yerlere mi asmak lazım? ya da etrafını koyu renk bir kumaşla sarıp yerde bir yere bırakabilir miyiz?  Bide kanka bu verdiğin tarife göre hazırladığımız sistem ne kadar sürede yenilenmesi gerekir?

Secooo1 kanka ben 2.5 litre şişede yapıyorum vantilatörün önüne koyuyorum yerdede olabilir tepedede ama vantilatörün önünde olsun bitkilere doğru süzülsün co2 ler 5 günde bi yenile kanka direk ışık almasın yeterli olur

Vitaminli Gübre : Kanka herkes kullanıyorda kuytu köşeye koydukların'dan görmemişsindir 600w üstü kullanıcaklara kesin gerekli onu biliyordumda kimse ona göre ilerlemiyor koy gitsin zararı yok :)

muzaffer07 : Sağol kanka

Ü

Üye silindi 10913

Guest
çok kısa ve öz olmuş eline sağlık kanka ama aklıma takılan bir şey var. bu sativaların boyları auto bitkilerde de tabirinle sırık gibi mi oluyor? çoğu sitede mesela auto blue dream için outdoor yapıldığında 1 m maks demişler

Ü

Üye silindi 10913

Guest
outdoor için sormuştum kanka, auto bitkilere bakıyorum outdoor için sativa cinslerine yine maks 1-1.2 metre diyorlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********