Bütçe Dostu Grow Çadırı

ahmetyesevi

Member
Öncelikle kabinin iç kısmını kontraplak vs ahşap malzemeler ile izole edip üzerine yansıtıcı kaplayıp hava sirkülasyonunu sağlaman gerek sonrası kolay
dediklerini yapabilirim rahatlıkla da 2 tane blue dream rahat bir sekilde sıgdırıp yetistirebilir miyim benim aklımı kurcalayan soru bu ya

krataN

Active Member
kardeşim çok güzel bir konu şahsen ben çok beğendim bunun birsürü modeli var büyüğü küçüğü baktım şimdi, büyük boylar 200 lira civarı yansıtıcı folyo gibi biraz masraf edip çok ucuza bi kabin elde edilebilir, benim işime çok yarayan bir konu çünkü indoor da yapmayı düşünüyorum bir outcu olarak, eline emeğine sağlık

Medfenix

New Member
https://www.trendyol.com/mavi-vitri...-36289413?boutiqueId=496551&merchantId=112248 kanka ölçü ebatları benzer Genişlik : 120 cm Yükseklik: 160 cm Derinlik : 60 cm blue dream yada jack herer ekicem ama anca 2 tane ekilir gibi duruyo bi tane sipariş etsem 2 si birbirine bağlanır mı isteğim 4 oto ekmek ışığım 400w spektrum led 48.000 lümen ve içini myler ile kaplayacağım?
Biraz el işçiliğiyle sırt sırta getirip 2 dolabı birleştirmen mümkün kumaşı sıyrılmayacak şekilde kes cırt kelepçeyle iskeletleri sabitle gayet kolay gibi ⬆

Woppy

New Member
Knk lar bu dolap veya bez dolapları mecburen kontraplak veya suntayla veya en kötü koliyle iç veya dışını kaplamak gerekiyor nasıl yansıtıcı kulanacagınız size kalmış ama az uz bi ışık bağlanıyoruz bende 300 w led var bir ışık yayıyor sanki odaya ay doğmuş gibi oluyor idareten koli ile kapladım ben ama sağlıklı olmadı en güzeli bir iskelet ve kontro plak veyaa sunta şart aklınızda bukunsun i.