Büyüyordu yine bıraktı

Beyler zaten cok ufakti 10 gündür yine bıraktı büyümeyi 35 günlük falan oldular ama bi tanesi iyiydi o da kaldı dün cal mag verdim diğerleri yaprakları açtı arşa bu kaldı 750 ml sulama yapıyorum az mi yapıyorum acaba

mami10_

Doktor
gübre olarak ne kulanıyorsun ? ph-a dikkat ediyormusun ? kaç günden bir sulama yapıyorsun ? ışık ne ?, ısı, nem ne düzeyde ?

Tang çizelgesi ph 6.7 içme suyu 3/4 günde yeri geliyor 5 günde suluyorum. Işık tsw2000 mars ısı 24 21 arasında nem 50 55 arası

3 ila 5 günde 1 suluyorum bez saksı kullanıyorum üstelik çabuk kurusun diye. Azot a bakalım dicem sigaram ufaktan pistil vermeye başladı, azot bloomda verilmiyordu yanlış hatırlamıyorsam ? Ona göre vericem kanka.

mami10_

Doktor
3 ila 5 günde 1 suluyorum bez saksı kullanıyorum üstelik çabuk kurusun diye. Azot a bakalım dicem sigaram ufaktan pistil vermeye başladı, azot bloomda verilmiyordu yanlış hatırlamıyorsam ? Ona göre vericem kanka.
ph metreni yeniden kalibre et, toprak tamamen kuruduktan sonra sulama yap gidişata göre değerlendir durumu şu an bende kesin bir şey söyyleyemiyorum br şeyi yalnış yapıorsun acaba nei?

Führer

Üye
Dostum toprağının 5 günde kurumasının sağlıklı olmadığını düşünüyorum, maksimum 2-3 günde kuruyacak kadar sulamanı veyahutta kabin içi havalandırmayı iyi yapmanı tavsiye ediyorum

Humik fulvik asit aldım bugün onu dökücem. Plagron promix vardı Toprak olarak suyu döktükten sonra toprak balçık oluyor. Şu asit toprağı şişiriyor hava alıyormuş bugün onu denicem usta.
Havalandırmam aksam 7 den 12 ye kadar 15 dk 1. 12 den sabah 9 a kadar 30 dkda 1. Güneş çıktığı andan batana kadar araliksiz çalışıyor. Tüm sorunum bu toprak gibi. Bu aralar ısı 19 22 aralarinda birde.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** dready***** **** *** *** ***** ******** *** ***** ***** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** dready**** ** ****** ********* dready * ** *** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** **** *** ********* * **** ** ********** ****** ****** ********** ***** *** ****** ** ***** ******* *** **** ***********
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** ********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** dready **** ******* ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • A Anm1919:
    *** *** **** ******* dready ***** *** * ***** ** ** *** **** ******* ********* ***** ******* * ***** ****** *******
    A Anm1919: *** *** **** ******* dready ***** *** * ***** ** ** *** **** ******* ********* *****...