BİTKİ ÖLÜYOR GİBİ ! ACİL YARDIM LÜTFEN .

Beng-ü Bade

Yeni üye
Cvp: BİTKİ ÖLÜYOR GİBİ ! ACİL YARDIM LÜTFEN .

Cosmotiva' Alıntı:
kafasimdigeldi' Alıntı:
Merhabalar tohumsuz ailesi . 
2 - 3 günde toprağın durumuna göre 12 litre kumaş saksıya 1 litre su döküyorum
gübre olarak da :
4 er mL Grow-Micro-Bloom
2 mL Big bud
2 mL Bud Candy 
kullanıyorum .
Son sıralar yapraklar çok ölüyor gibi , hem aşşağıya bakıyor hem de çok güçsüz gözüküyorlar  , son sulamamdan once de böyleydi suladıgımda az bi değişim oldu iyi yönde fakat ertesi gün tekrar bu şekilde olmuş . bunu nasıl düzeltebilirim  ?  Bir de yapraklarda yanmalar var gübre yanığı gibi onu da tam anlayamadım bunun sebebi ne olabilir ? Biraz daha bu şekilde giderse ölecek gibi geliyor ağac yardımcı olursanız cok sevinirim gerçekten.

https://imgur.com/a/H6Bvymv
https://imgur.com/a/FFpugIA
https://imgur.com/a/fU84oau

Kanka gübre miktarini hangi cizelgeye göre veriyosun. Ve haftada kac ml e denk geliyor ortalama verdiğin gübreler ?

Kanka adam belkide bunun üzerine 15 hasat falan almıştır konu çok eski dikkat etmedin sanırım :)

Ü

Üye silindi 16592

Guest
Cvp: BİTKİ ÖLÜYOR GİBİ ! ACİL YARDIM LÜTFEN .

emre9670' Alıntı:
toprak kuruduğunda flush at saksıya 12 litreye 36 litre falan vermen gerekir ve verdiğin su az 1 litre değil 3-4 litre vermen lazım 12 lt saksıya bitki toparlar ama sen ona gerekli ortamı sağlayabilirsen.yapraklarda azot toksitesi gibi geldi bana gübreyi fazla kaçırmışsın o kadar gübre verilmez sadece grow versen yeter vegteyken

baskan flush çeşme suyuyla yapilirmi , 7.7ph ta

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I isoT:
    ** ****** dready ********* ***** **
  • Y Yeşil99:
    ******** ******** ****** ******* ******* ****** ***** * ** ********* ****** * ** **** ******* ** ********* ** ****** ********** ***** ******** ********** ********* ** dready ****** *** ********* ******** **** *** ***
  • Y Yeşil99:
    dready**********
  • centerofattention centerofattention:
    ***** ******* ** ****** **
    +1
  • centerofattention centerofattention:
    ** dready* ******** ****** ******** *** ****** **** ********* dreadydready*****
  • A ax-b:
    ** **** **** ******* ***** dready** ********* **** *** dreadydready**
  • A ax-b:
    ******** ********** ****** dready* ********** * **** ******** ****** ***********
  • A ax-b:
    ********* ***** ** **
  • Night owl Night owl:
  • zero00 zero00:
    **
  • A ax-b:
    **
  • Night owl Night owl:
    **** ********* ******* ******* ****** ** ****** ******* ***** ****** **** ***** ** **** **** ******* ***** dready** ********* **** *** ****
    +1
  • A ax-b:
    **** ********* dready*** ****** ****
  • A ax-b:
    **** **** dready ********** ** ********** *******
  • zero00 zero00:
    *** ********* ********** dready **** ********** ******** ********* ****** **** **** dready ********** ** ********** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** ********** ******** ****** ** ** ******* ******** ****** ** ** ****** *** ***** ****** * ** *********** **** ** **** **** ******* ***** dready** ********* **** *** ****
  • A ax-b:
    *** ********* ********** dready **** ********** ******** ********* ******
  • Night owl Night owl:
  • A ax-b:
  • zero00 zero00:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** dready* *** ********
    +1
  • zero00 zero00:
    dready** ***** ******* * *** ********
  • B Bomberx: