Başımdan geçen bir olay...

Saf yeşil

Yeni üye
23 dakika önce
Ben,letgo dan 2. El bitki yetiştirme kabini vede ekipmanları söyledim adını Ergün diye adlandıran telefon numarası.05362042297 numaralı hattan görüşme sağladık.Bütün ekipmanlara 3500 bin TL karşılığında anlaştık. Kendisi koca elinde oturduğunu söyledi. Senin adına burdan kargolarım dedi. Kargo Fatih’ten den Aras Kargo ile Necat aklayın adına yollandı bir de numara vardı paketin üzerinde ulaşamadım. Parayı yolladığım kişilerin iban numaraları var. Sanırım bunlar bir organize olduğunu düşünmekteyim.iş bankası Fatih şubesi. İban:numaraları şunlar...Dilek nazlıer özdemir,TR920006400000176220993343 kişinin hesabına 1750 TL yatırdım. Bu,ibanı Ergün denilen şahıs verdi. Kargoyu yarın için hazırladım dedi.Bankaya borcu olduğunu söyledi eğer geri kalanı yatırır isen 500 TL daha silerim dedi hesaptan bende tamam dedim. 1250 TL de başka bir hesap numarasına yolladım.oda Fatih şubesi olan TR66 0006 2000 0620 0006 6092 88 Numaralı hesabın sahibi ibrahim okutucu adına havale yaptım.
Kargoyu aramam İle çıktı. Bunun akabinde Ergün’ü aradım vede beni her yerden engelledii.
Ergün denilen kişi ile yazışmalarımız telefonumda mevcut olup alacağım ürünlerinde resmî vardır.
Böyle haksız emeksiz kazanç sağlayan Yavşağa hakkımı helal etmiyorum.
Not:Otcubebe yi her alanda takip ederim.
Vede bitki yetiştirmek istedim onun Videolarını izleyerek bu,işi başarırım dedim.
Hevesim kursağımda kaldı.
Moral açısından çöktüm.
Antalyalıya selamlar. Otcu bebe seviliyorsun bu alemde.

Nasıl bir alış veriş bu paranın yarısını yatırdın yarısını da kargo gelince mi yatırcam diye anlaştın hiç mi ayıkmadın teşkoya geleceğini

mami10_

Doktor
23 dakika önce
Ben,letgo dan 2. El bitki yetiştirme kabini vede ekipmanları söyledim adını Ergün diye adlandıran telefon numarası.05362042297 numaralı hattan görüşme sağladık.Bütün ekipmanlara 3500 bin TL karşılığında anlaştık. Kendisi koca elinde oturduğunu söyledi. Senin adına burdan kargolarım dedi. Kargo Fatih’ten den Aras Kargo ile Necat aklayın adına yollandı bir de numara vardı paketin üzerinde ulaşamadım. Parayı yolladığım kişilerin iban numaraları var. Sanırım bunlar bir organize olduğunu düşünmekteyim.iş bankası Fatih şubesi. İban:numaraları şunlar...Dilek nazlıer özdemir,TR920006400000176220993343 kişinin hesabına 1750 TL yatırdım. Bu,ibanı Ergün denilen şahıs verdi. Kargoyu yarın için hazırladım dedi.Bankaya borcu olduğunu söyledi eğer geri kalanı yatırır isen 500 TL daha silerim dedi hesaptan bende tamam dedim. 1250 TL de başka bir hesap numarasına yolladım.oda Fatih şubesi olan TR66 0006 2000 0620 0006 6092 88 Numaralı hesabın sahibi ibrahim okutucu adına havale yaptım.
Kargoyu aramam İle çıktı. Bunun akabinde Ergün’ü aradım vede beni her yerden engelledii.
Ergün denilen kişi ile yazışmalarımız telefonumda mevcut olup alacağım ürünlerinde resmî vardır.
Böyle haksız emeksiz kazanç sağlayan Yavşağa hakkımı helal etmiyorum.
Not:Otcubebe yi her alanda takip ederim.
Vede bitki yetiştirmek istedim onun Videolarını izleyerek bu,işi başarırım dedim.
Hevesim kursağımda kaldı.
Moral açısından çöktüm.
Antalyalıya selamlar. Otcu bebe seviliyorsun bu alemde.
evinde her hangi bir ekipman yoksa ve elinde deliler varsa şikayet ede bilirsin polis sorarsada endemik bir bitki yetiştirecektim falan dersin ve ayrıca bankayı arayıp hesabı işleme aldıra bilirsin, hiç bir zaman böyle şeyleri güvenmediğin kişilerden alma tohumdur ekipnadır piyasa dolandırıcı kaynıyor ya sarı siteden get ilanla al yada elden yüz yüze görüşerek

Saf yeşil

Yeni üye
evinde her hangi bir ekipman yoksa ve elinde deliler varsa şikayet ede bilirsin polis sorarsada endemik bir bitki yetiştirecektim falan dersin ve ayrıca bankayı arayıp hesabı işleme aldıra bilirsin, hiç bir zaman böyle şeyleri güvenmediğin kişilerden alma tohumdur ekipnadır piyasa dolandırıcı kaynıyor ya sarı siteden get ilanla al yada elden yüz yüze görüşerek
Çok teşekkür ederim. Endemik nedir acaba?

C

Cibril

Guest
Geçmiş olsun kral. Bende başka bir ilden havalandırma sistemi için karbonfiltre ve fan aldım 1500 TL alışveriş yaptım . Bu ekipman işinde çok Tokat dönüyor ben çok okudum o yüzden görüntülü aradım ekipmanlara videolu baktım sosyal medya hesaplarını istedim oralardan nasıl biri olduğuna baktım sonra parayı gönderdim. Sen de sonraki alışverişlerinde böyle şeyler yap karşı taraf trip atıyor hiçbişiye yanaşmıyor artistlik yapıyorsa sakın bulaşma kesin tokatlamaya çıkmıştır , ben Işık alacakken daha ilk bu işe niyetliydim sarı siteden direkten dönmüştüm, başka bir fake ilan Sahibi direk anlaştığım kişinin adını vermişti şansıma , çocuğa yazdım hayırdır bizi tokatlamaya mı çalışıyorsun görüntülü konuşalım dedim direk engelledi heryerden:) o gün dedim bu yolda bizi zikmeye çok çalışan olacak belli ki:)

beni uyaran tokatlanmanın ucundan dönmüş sonra ilan açmış ona ilan için yazanları uyarıyormuş , böyle güzel adamlar da var yani:)

C

Cibril

Guest
Birde şehirdışından alışveriş yapacak havale ile alışveriş yapacak kankalarıma önerim , başta sanki arkadaşınız orda varmış ve o gelip alacakmış gibi muhabbet etmeniz anlaşmanız ve son dakka işler değişti gelemiyor deyip benim aldığım gibi yada daha iyi aksiyon almanız. Ben bu şekilde 15-20yıldır havale ile alışveriş çok yaparım tokatlanmadım şükür...

Saf yeşil

Yeni üye
artık keserde sapta dönmüyor herkesin yaptığı yanında kalıyor
endemik yani bir yöreye ait bir bitki hayvan çeşiti başka bölgelerde yetişmez misal anadoluda yetişen ters lale gibi sadece anadoluya özgüdür ve başka bölglerde yetişmez
Teşekkür ederim. Tüm bilgiler var pazartesi gidip suç duyurusunda bulunacağım.
Adalet yerini bulur u
Geçmiş olsun kardeş. Malesef piyasada böyle namusuzlar çok o yüzden dikkatli olmak gerek savcılığa bildirirsen gereken yapılır
pazartesi yapacağım bu,dediğini.
Böyle namussuz cezasız kalmasın.
Teşekkür ederim.

Saf yeşil

Yeni üye
Geçmiş olsun kral. Bende başka bir ilden havalandırma sistemi için karbonfiltre ve fan aldım 1500 TL alışveriş yaptım . Bu ekipman işinde çok Tokat dönüyor ben çok okudum o yüzden görüntülü aradım ekipmanlara videolu baktım sosyal medya hesaplarını istedim oralardan nasıl biri olduğuna baktım sonra parayı gönderdim. Sen de sonraki alışverişlerinde böyle şeyler yap karşı taraf trip atıyor hiçbişiye yanaşmıyor artistlik yapıyorsa sakın bulaşma kesin tokatlamaya çıkmıştır , ben Işık alacakken daha ilk bu işe niyetliydim sarı siteden direkten dönmüştüm, başka bir fake ilan Sahibi direk anlaştığım kişinin adını vermişti şansıma , çocuğa yazdım hayırdır bizi tokatlamaya mı çalışıyorsun görüntülü konuşalım dedim direk engelledi heryerden:) o gün dedim bu yolda bizi zikmeye çok çalışan olacak belli ki:)

beni uyaran tokatlanmanın ucundan dönmüş sonra ilan açmış ona ilan için yazanları uyarıyormuş , böyle güzel adamlar da var yani:)
Kalbi güzel insana can feda...Kalbi zikişenin bu fromdaki herkes si......sin

szrlkrsii

Müptezel
kanka beni yanlış anlama da bu kadar iyi niyetli de olunmaz be :') Get met açtırsaydın ne bileyim yani öyle pat diye iki bin yollanır mı ya

HermanUntog

Yeni üye
Merhabalar mesela elimde 2 tane lüks kaynak var. Bir tanesi işime yarıyor diğeri yaramıyor. Bunu başka ülkeyle takas yapmak istiyorum ama o ekrana girince bu kaynak orda gözükmüyor. Nedeni nedir acaba

An English-dubbed Dutch horror film about Sinterklaas being a serial killer.

liberty

Yeni üye
dikkat edin abi kapıda ödeme alın veya almayın bir firma dayanağı olsun alışverişlerinizde yada kimlik ve hesap numarası ile eşleştirerek alışveriş yapın

2MoreWeeks

Doktor
Merhabalar mesela elimde 2 tane lüks kaynak var. Bir tanesi işime yarıyor diğeri yaramıyor. Bunu başka ülkeyle takas yapmak istiyorum ama o ekrana girince bu kaynak orda gözükmüyor. Nedeni nedir acaba

An English-dubbed Dutch horror film about Sinterklaas being a serial killer.

Kanka bi dur allasen zaten ortalık karışık

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B Bomberx:
  • Q qimliqsiz:
  • Q qimliqsiz:
    ****** dready ******** *****
  • Q qimliqsiz:
    **** ******** **** *** *** ***** ***** ******** **
  • B Bomberx:
  • Q qimliqsiz:
    *** **** ***** dready
  • A ax-b:
    dready* ******** ***** * ********** ****
  • Q qimliqsiz:
    *** dready*** ******
  • Q qimliqsiz:
  • Q qimliqsiz:
  • A ax-b:
    ** dready ********** ********** ****** ********
  • Q qimliqsiz:
    *** ******** dready *********** *********
  • Q qimliqsiz:
  • YeşilUsta YeşilUsta:
    ******** ********* **
  • YeşilUsta YeşilUsta:
    **** **** dready ****** dready**** ***** *********** *** ******* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • B Bomberx:
    ****** *** dready*** *********
  • YeşilUsta YeşilUsta:
    *** *** ***** ****** ** *** dready*** *********
    ***** ****** ** ******** dready* ******
  • YeşilUsta YeşilUsta:
    +1
    YeşilUsta YeşilUsta: ******** ****** *********** +1