Başlıyoruz

hazzee

Üye
Değerli kankalarım hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. 2-3 aydır sizi imrenerek düzenli bir şekilde takip ediyorum.
10 yıla yakın süredir ara ara kimyasal ve uçucu maddeler kullandım son 3 yıldır methe düştüm. neler çektim, cehennemi yaşadım, bırakmak istiyordum hep denedim hep yenildim düzenim bozuldu işten ayrıldım annem ben ölü gibi uyurken başımda ağlarmış hep keza kardeşlerimde öyle babamı maddi sıkıntılara soktum asla yapmam dediğim şeyleri yapar oldum.
Bir karar verdim bunu aileme yaşatmaya hakkım yoktu kendime dedim ki
Vazgeçmek yok bırakmayı deneyeceksin pes etme lüxün yok bu süreçte intihar etme isteğiyle edememek beni mahvetti.
(Seveni olan biri için intiharın bencilce bir girişim olduğunu düşünüyorum şimdilerde zaten.)
Bu sırada ailemin desteğiyle şehir değiştirip kardeşimin yanına yerleştim
Ve kardeşlerimin isteğiyle psikiyatriye ve amateme gittim (Hayattan beklentim yoktu) konuştuk bana yatış vermek istedi doktor kabul etmedim ilaçlar yazdı kullanmaya başladım velhasıl kelam 9 ay oldu dostlar Ahmet Kaya'nın da dediği gibi "Anka kuşu gibi anne bir anka kuşu gibi kendimi külümden yarattım" bıraktım öncekiler gibi değil yani kafada bitmiş artık, ortamına düştüm memlekete ziyarete gittiğimde yok yenmişim servet verseler içmem ne benden ne ailemden kıymetli (arkadaşlarım için örnek olurum inşallah kardeşim dediğim adamlarda kurtulur)
Bugün bunu yazma sebebim şu an çok iyiyim ve 3 yıldır işsizliğin sonunda bugün güzel bir iş buldum 2 gün sonra işbaşı :)Tedavi sürecinde sizlerin yaptığı growları merakla ve ilgiyle takip ederken bende yapacağım elbet diye hayalini kuruyordum artık ilk aylıkla beraber ufaktan başlayacağım ailem biliyor o kadar şey yaşadık ki esrar şimdi normal bişey bira gibi ama yasal değil riski minimuma indirerek halledeceğim.
Maaştan sonra güncellemeye başlarım bu da benim günlüğüm olsun. :) Esrarı 10 yıldır içerim 9 aydır alkol dahil hiç bişey içmiyorum. İple çekiyorum :)
Yarıyor yaramıyor muhabbetini geçin kurban olayım çok yaygın meth içmeyin en iyisi ot baba :)

kral Arthur

Kıdemli Üye
Bende 5 sene önce bir çok uyuşturucu türüne bulaştım ceza yattım ailemle ciddi sorunlar yaşadım sonra Yeter dedim yurt dışına geldim velhasıl evlendim işten eve evden işe. Evlatlarım la vakit geçiririm arada dolapta ki kızlarıma.da bakarım ne kimseye ikram edrim ne kimseye bahsederim otu akşam içerim saat 10 gibi güzel bir film seçer dumanımi çekerim benden keyflisi yok sabah ta ya Allah der işe giderim

YAGA

Kıdemli Üye
Değerli kankalarım hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. 2-3 aydır sizi imrenerek düzenli bir şekilde takip ediyorum.
10 yıla yakın süredir ara ara kimyasal ve uçucu maddeler kullandım son 3 yıldır methe düştüm. neler çektim, cehennemi yaşadım, bırakmak istiyordum hep denedim hep yenildim düzenim bozuldu işten ayrıldım annem ben ölü gibi uyurken başımda ağlarmış hep keza kardeşlerimde öyle babamı maddi sıkıntılara soktum asla yapmam dediğim şeyleri yapar oldum.
Bir karar verdim bunu aileme yaşatmaya hakkım yoktu kendime dedim ki
Vazgeçmek yok bırakmayı deneyeceksin pes etme lüxün yok bu süreçte intihar etme isteğiyle edememek beni mahvetti.
(Seveni olan biri için intiharın bencilce bir girişim olduğunu düşünüyorum şimdilerde zaten.)
Bu sırada ailemin desteğiyle şehir değiştirip kardeşimin yanına yerleştim
Ve kardeşlerimin isteğiyle psikiyatriye ve amateme gittim (Hayattan beklentim yoktu) konuştuk bana yatış vermek istedi doktor kabul etmedim ilaçlar yazdı kullanmaya başladım velhasıl kelam 9 ay oldu dostlar Ahmet Kaya'nın da dediği gibi "Anka kuşu gibi anne bir anka kuşu gibi kendimi külümden yarattım" bıraktım öncekiler gibi değil yani kafada bitmiş artık, ortamına düştüm memlekete ziyarete gittiğimde yok yenmişim servet verseler içmem ne benden ne ailemden kıymetli (arkadaşlarım için örnek olurum inşallah kardeşim dediğim adamlarda kurtulur)
Bugün bunu yazma sebebim şu an çok iyiyim ve 3 yıldır işsizliğin sonunda bugün güzel bir iş buldum 2 gün sonra işbaşı :)Tedavi sürecinde sizlerin yaptığı growları merakla ve ilgiyle takip ederken bende yapacağım elbet diye hayalini kuruyordum artık ilk aylıkla beraber ufaktan başlayacağım ailem biliyor o kadar şey yaşadık ki esrar şimdi normal bişey bira gibi ama yasal değil riski minimuma indirerek halledeceğim.
Maaştan sonra güncellemeye başlarım bu da benim günlüğüm olsun. :) Esrarı 10 yıldır içerim 9 aydır alkol dahil hiç bişey içmiyorum. İple çekiyorum :)
Yarıyor yaramıyor muhabbetini geçin kurban olayım çok yaygın meth içmeyin en iyisi ot baba :)
Tebrik ederim dostum senin ve ailenin adına çok mutlu oldum. Hep güneşli günlerin olsun inşallah. İlk aylığınla bi gariban sevindirmeyi ihmal etme :) duasını al

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
  • kropotkin kropotkin:
    ******** ********** ******* ** ******** **** ** ******** ***** * ****** * ****** ****** ****** dready
  • Sleepless Sleepless:
    Sleepless Sleepless: ** ** *** **** ****** * ** ***** ***** ***** * ** *** ****** **********