Başlangıç tavsiyeleriniz

tonyreiz

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba herkese birşeylere ilgi verip onunla uğraşmayı çok seviyorum bende esrar yetiştirmeye karar verdim, ve 1000 tl bütçem var. Şimdi birşeyleri sormak istiyorum;
 autoflower tohum almak mı mantıklı ilk başlangıç için.
Birde aynı anda 2-3 tohum yetiştirebilmek istiyorum space bucket ta bunu karşılayabilirmiyim ? 
Son olarak space bucketten başka neler yapabilirim 2-3 tohum yetiştirebilmek için. Şuanda  deli gibi araştırma içerisindeyim hemen siparişleri vermek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim :))

Blackbalrog

Yeni üye
Knk önce bir fromu gir aklındaki tüm soruların cevabını bulabileceğine eminim önce araştır knk hoşgeldin..

yüksek miktarda hasat beklentin yoksa auto flower en sağlıklısı olucaktır bunun sebebi photonun hastalığı sorunu stresi günü saymakla bitmez fakat autoyu 70 80 günde içime hazır hale getirebilirsin.

tonyreiz

Yeni üye
Cvp: Başlangıç tavsiyeleriniz

Baba Haze' Alıntı:
yüksek miktarda hasat beklentin yoksa auto flower en sağlıklısı olucaktır bunun sebebi photonun hastalığı sorunu stresi günü saymakla bitmez fakat autoyu 70 80 günde içime hazır hale getirebilirsin.

Bir arkadaşım en kötü bir çiçekte 28 gr hasat alırsın demişti doğrumudur ?

tonyreiz' Alıntı:
Baba Haze' Alıntı:

dostum bi rakam vermek kumarıdır o işin bitki öyle bi hastalığa girer öyle verimsiz çelimsiz olur ki 8 gram zor alırsın. bitki sağlıklı büyür 188 gram alırsın. Ortalama bi miktar istiyorsan , bitkiyi sağlıklı bir şekilde süreklii gözlemleyip ihtiyacı olanı verirsen uygun koşulu ortamı gübreyi vs vs sağlarsan en kötü 40 50 gram sigara alırsın.

tonyreiz' Alıntı:
Baba Haze' Alıntı:

Space buckette 300 watt led ışık altında auto bitkiye hiçbir training yapmadan grow ve bloom gübresi verdiğinde en az 28 gram alırsın demiştim kankama yanlış mıyım?

stewardlanu' Alıntı:
tonyreiz' Alıntı:

Space buckette 300 watt led ışık altında auto bitkiye hiçbir training yapmadan grow ve bloom gübresi verdiğinde en az 28 gram alırsın demiştim kankama yanlış mıyım?

alır tabi neden almasın hiç bir sıkıntı yoksa bitkide herşeyine dikkat ederse fazlasınıda alır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    ****** ** ***** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • istr istr:
    ***** ****** *** ******* hahahaha** ******* ***** *** ********** *** hahahaha ****** ********* *** ***** ***** *** ******** ****** hahahaha**
  • istr istr:
  • istr istr:
    *** ********* ***** ****** *** ******* hahahaha** ******* ***** *** ********** *** hahahaha ****** ********* ***
  • istr istr:
    hahahaha** hahahaha
  • istr istr:
    *** ******** hahahahahahahaha******** **
  • Didrug Didrug:
    * * **** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha ****** *** ******** ** ***** **
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** **
  • Didrug Didrug:
  • E ErdemRS6:
    ***** *** ** *
  • NewGardener NewGardener:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    **** hahahaha* **********
  • E ErdemRS6:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** *** ******** ** ***** ******** ** ** ******* ********* ****** ** ******** ****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
  • NewGardener NewGardener:
  • E ErdemRS6:
    hahahaha********** hahahahahahahaha* hahahahahahahaha hahahahahahahaha* hahahahahahahaha
  • E ErdemRS6:
    E ErdemRS6: *** *** **** ***** *****