Balkonda Blue Dream Auto (First Grow)

GrowcuAli

New Member
Bencede kanka overdrivea erken başladın sanırım iki defa vericen onu toplamda sanırım bol dumanlar kanka...

Koal

Member
Tang çizelgesine göre 45-60 günler arası her sulama suyuna 1lt:1ml olarak kullanılıyor , çiçeklenmeye de 28. Günde girdiğini hesapladığımda başlamam gerektiğini düşündüm ama evet bana da erken gibi geliyor. Bakalım neler yaşancak :D
Teşekkürler kankalar bol dumanlar

Half-Life

Active Member
kankam takipteyim . benimde konumu biliyorsun zaten over a başlamadım ama tangz e göre başlamamız gerekiyor . sen geçen hafta başlamışsın son durum nedir benden 8 10 gün kadar öndesin . ben bugun itibariyle 48 . gündeyim ..

güncel foto atarsan farklı acılardan ve gününü belirtirsen sevinirim

Koal

Member
54.Gün

• 2 gün önce 1 lt su , 2 ml AN A ve B , 1 ml carboload , 1 ml overdrive verildi.
• Yarım saat şiddetli bi yağmura denk geldi ve benide tribe soktu ama herhangi bir - durum yok hatta yağmur suyu iyi bile geldi diyebilirim.
@SerseriGrow kankam sağolsun Bitki de fan yaprağı falan bırakmadım koparıp koparıp içiyorum :D
• Tricom kontrolü için büyüteç sipariş ettim bekliyorum.

Yarın ve 58. Gününde gübreli su , 2 veya 3 defada sadece su verip , duruma göre 68-70. Günde flush atmayı düşünüyorum.

• Flush’ı attıktan sonra toprağın kurumasını bekleyip de mi karanlığa almam gerekiyor ? yoksa direk mi almalıyım ? Üstadlar aydınlatabilirse çok memnun olurum.
• Sona yaklaştık bu noktadan sonra sabırsızlanıyor insan , umarım emeğimin karşılığını yüksek THC olarak geri alırım.
• Herkese şimdiden teşekkürler :)

Half-Life

Active Member
54.Gün

• 2 gün önce 1 lt su , 2 ml AN A ve B , 1 ml carboload , 1 ml overdrive verildi.
• Yarım saat şiddetli bi yağmura denk geldi ve benide tribe soktu ama herhangi bir - durum yok hatta yağmur suyu iyi bile geldi diyebilirim.
@SerseriGrow kankam sağolsun Bitki de fan yaprağı falan bırakmadım koparıp koparıp içiyorum :D

Yarın ve 58. Gününde gübreli su , 2 veya 3 defada sadece su verip , duruma göre 68-70. Günde flush atmayı düşünüyorum.

• Flush’ı attıktan sonra toprağın kurumasını bekleyip de mi karanlığa almam gerekiyor ? yoksa direk mi almalıyım ? Üstadlar aydınlatabilirse çok memnun olurum.
• Sona yaklaştık bu noktadan sonra sabırsızlanıyor insan , umarım emeğimin karşılığını yüksek THC olarak geri alırım.
kanka büyük fan yapraklarını nasıl içiyosun kafası var mı ki :D

Cibril

Active Member
Kanka sömekten bağımsız hemen altında ki yaprakları Koparıp tavada kurutuyorum , dev bi kapak yapıyorum kendime . Kaliteli bi kafa değil ama sallıyor bi ince denenebilir :D
Boğar adamı dostum ya öksürmekten kafan kayıyordur oda sana kafa yaptı gibi geliyordur , yapma öyle şeyler sağlığına yazık gübre dolu fan yaprakları...

MasterOf

Member
54.Gün

Toprak kurumadan karanliga alirsan hasatta someklerin ici nemli kalir buda küf problemi yaratabilir

Half-Life

Active Member
56. Gün

1.5 lt su - 2.5’ar ml AN Bloom A-B , 1.5 ml Carboload , 1.5 ml Overdrive verildi.

Altta güneş görmeyen çiçekten tırnakladım biraz , fön makinasında kuruttum ve sağlam bi kapak aldım beklediğimden daha iyidi daha da heyecanlandırdı beni :D
para verip aldığımız cigaralardan daha mı iyiydi kafası onu söyle :D

Koal

Member
58. Gün

Dayanamayıp alt dallardan tırnakladım yine :)
Yaş ve gübreli olduğu için biraz öksürtüyor ve kafası çok tutmuyor ama taşşak gibi ediyor kafayı :D