Balkonda Blue Dream Auto (First Grow)

MasterOf

Kıdemli Üye
Bencede kanka overdrivea erken başladın sanırım iki defa vericen onu toplamda sanırım bol dumanlar kanka...

Koal

Üye
Tang çizelgesine göre 45-60 günler arası her sulama suyuna 1lt:1ml olarak kullanılıyor , çiçeklenmeye de 28. Günde girdiğini hesapladığımda başlamam gerektiğini düşündüm ama evet bana da erken gibi geliyor. Bakalım neler yaşancak :D
Teşekkürler kankalar bol dumanlar

kankam takipteyim . benimde konumu biliyorsun zaten over a başlamadım ama tangz e göre başlamamız gerekiyor . sen geçen hafta başlamışsın son durum nedir benden 8 10 gün kadar öndesin . ben bugun itibariyle 48 . gündeyim ..

güncel foto atarsan farklı acılardan ve gününü belirtirsen sevinirim

Koal

Üye
54.Gün

• 2 gün önce 1 lt su , 2 ml AN A ve B , 1 ml carboload , 1 ml overdrive verildi.
• Yarım saat şiddetli bi yağmura denk geldi ve benide tribe soktu ama herhangi bir - durum yok hatta yağmur suyu iyi bile geldi diyebilirim.
@SerseriGrow kankam sağolsun Bitki de fan yaprağı falan bırakmadım koparıp koparıp içiyorum :D
• Tricom kontrolü için büyüteç sipariş ettim bekliyorum.

Yarın ve 58. Gününde gübreli su , 2 veya 3 defada sadece su verip , duruma göre 68-70. Günde flush atmayı düşünüyorum.

• Flush’ı attıktan sonra toprağın kurumasını bekleyip de mi karanlığa almam gerekiyor ? yoksa direk mi almalıyım ? Üstadlar aydınlatabilirse çok memnun olurum.
• Sona yaklaştık bu noktadan sonra sabırsızlanıyor insan , umarım emeğimin karşılığını yüksek THC olarak geri alırım.
• Herkese şimdiden teşekkürler :)

54.Gün

• 2 gün önce 1 lt su , 2 ml AN A ve B , 1 ml carboload , 1 ml overdrive verildi.
• Yarım saat şiddetli bi yağmura denk geldi ve benide tribe soktu ama herhangi bir - durum yok hatta yağmur suyu iyi bile geldi diyebilirim.
@SerseriGrow kankam sağolsun Bitki de fan yaprağı falan bırakmadım koparıp koparıp içiyorum :D

Yarın ve 58. Gününde gübreli su , 2 veya 3 defada sadece su verip , duruma göre 68-70. Günde flush atmayı düşünüyorum.

• Flush’ı attıktan sonra toprağın kurumasını bekleyip de mi karanlığa almam gerekiyor ? yoksa direk mi almalıyım ? Üstadlar aydınlatabilirse çok memnun olurum.
• Sona yaklaştık bu noktadan sonra sabırsızlanıyor insan , umarım emeğimin karşılığını yüksek THC olarak geri alırım.
kanka büyük fan yapraklarını nasıl içiyosun kafası var mı ki :D

C

Cibril

Guest
Kanka sömekten bağımsız hemen altında ki yaprakları Koparıp tavada kurutuyorum , dev bi kapak yapıyorum kendime . Kaliteli bi kafa değil ama sallıyor bi ince denenebilir :D
Boğar adamı dostum ya öksürmekten kafan kayıyordur oda sana kafa yaptı gibi geliyordur , yapma öyle şeyler sağlığına yazık gübre dolu fan yaprakları...

MasterOf

Kıdemli Üye
54.Gün

Toprak kurumadan karanliga alirsan hasatta someklerin ici nemli kalir buda küf problemi yaratabilir

Koal

Üye
56. Gün

1.5 lt su - 2.5’ar ml AN Bloom A-B , 1.5 ml Carboload , 1.5 ml Overdrive verildi.

Altta güneş görmeyen çiçekten tırnakladım biraz , fön makinasında kuruttum ve sağlam bi kapak aldım beklediğimden daha iyidi daha da heyecanlandırdı beni :D

56. Gün

1.5 lt su - 2.5’ar ml AN Bloom A-B , 1.5 ml Carboload , 1.5 ml Overdrive verildi.

Altta güneş görmeyen çiçekten tırnakladım biraz , fön makinasında kuruttum ve sağlam bi kapak aldım beklediğimden daha iyidi daha da heyecanlandırdı beni :D
para verip aldığımız cigaralardan daha mı iyiydi kafası onu söyle :D

Koal

Üye
58. Gün

Dayanamayıp alt dallardan tırnakladım yine :)
Yaş ve gübreli olduğu için biraz öksürtüyor ve kafası çok tutmuyor ama taşşak gibi ediyor kafayı :D

Koal

Üye
60. Gün

1lt su , 2’şer ml AN A-B , 1 ml Carboload , 1 ml Overdrive verildi.

Bu aşamadan sonra Gübreyi kesip boş sulama mı yapmalıyım , gübreye devam mı etmeliyim üstadlar yorumlarınızı bekliyorum.

Koal

Üye
62. Gün

Sizce bir sonraki sulama gübreli mi gübresiz mi olmalı yorumlarınızı bekliyorum üstadlar

MasterOf

Kıdemli Üye
62. Gün

Sizce bir sonraki sulama gübreli mi gübresiz mi olmalı yorumlarınızı bekliyorum üstadlar
Kanka 1 hafta daha gubreli, 70.gun flush ı atip toprak kuruduktan sonra 2 gunluk karanliga alirsin, takribi 80. Gun makasi vurursun bence

62. Gün

bence temiz boğazı skmeyecek bir sigara istiyosan gübreyi kesmelisin boş sulama evresine geç 1 hafta 1 hafta sonra da kes

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Uranyum Kamil Uranyum Kamil: dready****** ** ****** ***** **** ** *****