BALKONDA GROW YAPAN KOMŞU

bokluderehazexx

Yeni üye
Kankalar sa böyle zikko bir konu icin konu acmak ıstemezdım ama kendımı mecbur hıssettım olay şu;

Komşum balkonunda grow yapıyo aramızda 10m var yok ben görüyorum eğer ben görüyorsam herkes görür...
eğer o komşu buradaysa nolur kızlarını içeri alsın 2 tane sativası var(evet o kadar yakınkı görebiliyorum) bak olurda bunu görürsen bu akşam 23,00 da balkonuna tahta mandal atıcam bil ki o sensin
knka etraf pic dolu dikatli olmak lazım

git konus mk diyen olursa knka desifre olmak istemiyorum ve hangi daire emin degilim gidip adamın birine cigaranı içeri al dersem hoş olmaz gerek yok

konu yanlış yerdeyse bilgilendirin taşıyım knka

Manu Sensi

Yeni üye
uyarı dediğin şey balkonuna mandal gelmesinden fazlası olması lazım hocam hem boşver olacağına varsın, artsın böyleleri uzun vadede growun işine gelir... hem o da en fazla denetim alır

Dwarfauto

Yeni üye
Ben indoor bitkimi babamın terasına taşıdım yakın zamanda. Bitki 15 tane domates biber saksisinin yaninda. En yuksek bina bizimki karsi komsu haric. Yani karsi komsuda ziraat muhendisi. Someklerin ucundan goruyordur heralde. Simdi onun gormeyecegi yerde bitki de gunes gormuyor. Zaten big buds u dayadim somekler cosmaya basladi. Napayim ben de saldim olacagina varsin.

bokluderehazexx

Yeni üye
Onun yerinde olsam. O bitkiyi imha eder hemen. Seninle uğraşmaya başlarım. :D ne bakıyorsun ne arıyorsun benim evimin balkonunda diye
Valla kanka balkona çıktığım zaman laps diye orayı görüyorum zaten ama saldım ya bir arkadaş uğraşma vs yazmıştı bahcivaniyla bir kaç sıkıntı yaşamış sonra silmiş sanırım yorumu dediği mantikliydi neden sildi anlamadım ama dokunmayacagim sonuçta benim görebileceğimi oda biliyor büyük ihtimalle riski kendi almış sonuçta bana düşmez balkonda tutturken gördü beni bir kaç kere ondan sıkıntı olmaz diye düşündü sanırım valla neyse hayırlısı artık :D

bokluderehazexx

Yeni üye
Ben indoor bitkimi babamın terasına taşıdım yakın zamanda. Bitki 15 tane domates biber saksisinin yaninda. En yuksek bina bizimki karsi komsu haric. Yani karsi komsuda ziraat muhendisi. Someklerin ucundan goruyordur heralde. Simdi onun gormeyecegi yerde bitki de gunes gormuyor. Zaten big buds u dayadim somekler cosmaya basladi. Napayim ben de saldim olacagina varsin.
Valla kanka dikkatli ol bence adam Ziraatcıysa ve kafa biri değilse ibnelik yapabilir bence sen yinede tedbiri bırakma bence

Kanka

Administrator
Yönetici
Bu işin sonu 2 ye ayrılır
1- adam patlarsa sokak mimlenir , göze batan bi mahalle olmaya başlar , herkes acaba bundada varmı kafasına burunebılır
2- hasata doğru bence bı merhaba bizede koktu demenın bı zararı olmaz , sonucta bunu ıcen adam pek agresif olmaz
Ama evınde growun varsa hiç baş ağrıtma bence , az bilgi gece rahat uyku

bokluderehazexx

Yeni üye
1- adam patlarsa sokak mimlenir , göze batan bi mahalle olmaya başlar , herkes acaba bundada varmı kafasına burunebılır
2- hasata doğru bence bı merhaba bizede koktu demenın bı zararı olmaz , sonucta bunu ıcen adam pek agresif olmaz
Kanka eskiden hızlı olan bir mahallede oturuyorum ama insanların çoğu 55+ o yüzden mimlenme olayını pek sanmıyorum
2. Dediğin mantıklı aslında ama adamın dairesini bilmiyorum bir tahmin yapıp saydım aslında kafamda bir numara var ama şansa bırakılmaz bence :D mandalla telegram nickname mi versem yoksa tahmin ettiğim kapı numarasına mektup mu bıraksam :D aksiyon oluyor banada böyle

bokluderehazexx

Yeni üye
Buarada evde grow var ama küçük şuanda fasulye/reyhan vs diye keklerim amcaları evin her yerinde bitki var zaten

Grow Muhabbetleri
Help Users
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!