Barbie leri bugün kuaföre götürdüm cicişler..

Trefalgar

Kıdemli Üye
Kanka himelaya dunyanin dogan rezervi gibi ust tarafindan tuz cikartiyorlar pembe tuz altlarinda kabileler ot ekiyor degisik kafalar yaban arısı falan yakaliyorlar

Mikoo

Kıdemli Üye
Olum bitkilerim bir felsketi daha kaldıramaz, beni kendinize bulaştırmayın .d
Hocam himalaya dediği dağları da içine alan plato gibi bölge. 3000 3500 metrerakımdan sonra bitki çok yetişmez ama altındaki yerler baya ormanlık alanlar. Zirvelerden yüksek yerlerden bahsetmiyordur büyk ihtimal :) sen kapağı vurdun heralde :D
He valla .d

Cheff

Üye
Valla bende okuyunca direkt aklıma geldi ama yazmadım @Cheff kanka yanlış anlar diye. Adamlar fakirlikten bokunu yiyecek çiçeğe balı nerden bulacaklar diye ama bal ve tarçın uygulaması bilinen bi yöntem kırık dallara sadece himalayaya özel değil.
Himalaya da dag da neye sürüyorlar balla topragi bro? .d
Bahçede bebeler kriket oynuyordu. Top geldi ortadan kırıldı kopmadı ama adamda kırık sarar gibi sardı. Bal konusunda biz çöp yiyor olabiliriz.Çünkü adamların dağların maşallahı var. Acayip bereketli. Bizler onları yaşam şekillerinin ötürü açlık içinde sanıyoruz. Öyle bir durum varki insanları kendi ürettiğini dışa bağlı olmadan tükettiği için görüntüde fakirler.

Cheff

Üye
Valla bende okuyunca direkt aklıma geldi ama yazmadım @Cheff kanka yanlış anlar diye. Adamlar fakirlikten bokunu yiyecek çiçeğe balı nerden bulacaklar diye ama bal ve tarçın uygulaması bilinen bi yöntem kırık dallara sadece himalayaya özel değil.

Himalaya da dag da neye sürüyorlar balla topragi bro? .d
Otun kırıgına sürdü herif oda ben dağ yürüyüşünden 20 gün sonra geldim sardığı yeri açmıştı sadece orada bir ur var gibi baya şişkindi

Cheff

Üye
Hocam himalaya dediği dağları da içine alan plato gibi bölge. 3000 3500 metrerakımdan sonra bitki çok yetişmez ama altındaki yerler baya ormanlık alanlar. Zirvelerden yüksek yerlerden bahsetmiyordur büyk ihtimal :) sen kapağı vurdun heralde :D
Screenshot_20230604_203501_Gallery.jpgbenim çıktığım yer buradaydı. Zirveyi gördüm son 1 km ara ara buz var ama güneş fazlasıyla yakıcıydı. Amaçlanmaktadır bitiyor çam oksijen mevzusu ama makiler ve çalılar devam ediyor. Yeşil cennete tırmanır gibi çıktım. Bölge insanı köyde insan yakın yerde hazırladıklarını satıyorlar ama dağlarda yaptıkları bahçeleri kendileri içiyor. Orijinal indica oda çıkmasa 1 buçuk gün yol tırmanıyorlar. Ondan ötürü hesaplanmıştım. Yalnız varsa af ola babalar

Cheff

Üye
Estağfurullah.himalaya diyince benim aklıma ilk önce 8 9 bin metre bölgeleri geliyor. Buzullar.
Usta ben 6500m gördüm. Daha da yukılar sağlık yönünden sıkıntılı dediler. O kadar tırmanırken düşün oksijen tüpü vardı dağcı tipi bazen sıkıntı oluyordu çünkü zaten posta foto attım çıktığım yerin adını infosunu köyler 3000m bitiyor sonrası bizim yayla mevzusu

convik

Doktor
Usta ben 6500m gördüm. Daha da yukılar sağlık yönünden sıkıntılı dediler. O kadar tırmanırken düşün oksijen tüpü vardı dağcı tipi bazen sıkıntı oluyordu çünkü zaten posta foto attım çıktığım yerin adını infosunu köyler 3000m bitiyor sonrası bizim yayla mevzusu
3000 dedin dostum kalbimi aldın geri :D
6500 çok uçuk rakam ot yetişmesini bırak bitki için. Ama iyi tırmanmışsın dağcı değilsen. Ben kesin 4000 dwn sonrasında ölürdüm kalpten

Cheff

Üye
3000 dedin dostum kalbimi aldın geri :D
6500 çok uçuk rakam ot yetişmesini bırak bitki için. Ama iyi tırmanmışsın dağcı değilsen. Ben kesin 4000 dwn sonrasında ölürdüm kalpten
7 gün çektim 4 gün indim 9 gün oralar da kaldık toplam 20 gün yürüdüm. Toplan 2 ay himaçalda kaldım hocam mümkün değil öyle dediğin gibi ama etrafta dal çöp var bir yerden sonra kıraçlaşıyor oda dediğim gibi biz yakacağı nasıl bulduk yoksa yanında taşıyamazsın mümkün değil. Çağırdı campetti makarayı derken ortalık baya baya karışıyor. Bir tek güzelliği vardı. Doga da otu hissettiğim için gerçekten insan huzur doluyor. Aramıyor içmek için. Oradan tohum topladım. Dalından toplayıp içtiğim sigaralardan

Trefalgar

Kıdemli Üye
7 gün çektim 4 gün indim 9 gün oralar da kaldık toplam 20 gün yürüdüm. Toplan 2 ay himaçalda kaldım hocam mümkün değil öyle dediğin gibi ama etrafta dal çöp var bir yerden sonra kıraçlaşıyor oda dediğim gibi biz yakacağı nasıl bulduk yoksa yanında taşıyamazsın mümkün değil. Çağırdı campetti makarayı derken ortalık baya baya karışıyor. Bir tek güzelliği vardı. Doga da otu hissettiğim için gerçekten insan huzur doluyor. Aramıyor içmek için. Oradan tohum topladım. Dalından toplayıp içtiğim sigaralardan
Kanka oralari gezip tadini cikarmak guzeldirde orda yasamak zordur yerlisi olmak

Cheff

Üye
Kanka oralari gezip tadini cikarmak guzeldirde orda yasamak zordur yerlisi olmak
Çok haklısın gerçekten bize göre olmaya biliyor. Ama bir iyi yanları var bizim gibi peynir yoğurt tüketiyorlar. Sebzelerde organik ben gerçekte mesleğim Aşçılık gıda sorunu yaşamadım. Bak şuan taylanld o konuda berbat yiyecek problem burada süt süt ürünü ve sebze meyve çok pahalı. Tavukla domates kilo fiyatı aynı

Trefalgar

Kıdemli Üye
Çok haklısın gerçekten bize göre olmaya biliyor. Ama bir iyi yanları var bizim gibi peynir yoğurt tüketiyorlar. Sebzelerde organik ben gerçekte mesleğim Aşçılık gıda sorunu yaşamadım. Bak şuan taylanld o konuda berbat yiyecek problem burada süt süt ürünü ve sebze meyve çok pahalı. Tavukla domates kilo fiyatı aynı
Kanka taylant nasil yer yasanilirmi guzelmi ben izliyorum youtubeden evler ic ice nufus kalabalik turkiye gibi degil

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    dready********** dready********** dready********** dreadydready** **** ******* *** ******* **********
  • gecemavisi gecemavisi:
  • Draggula Draggula:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    dready********** dready********** dready********** dreadydready***** ** **** ****** **** ******
  • Draggula Draggula:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** *** ********** **** ******* dready **** ******* ********* ********* **** *****
  • Draggula Draggula:
  • gecemavisi gecemavisi:
  • Draggula Draggula:
    *** dready**
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
  • Draggula Draggula:
  • Draggula Draggula:
  • kralartur01 kralartur01:
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ** ** ***** ***** *** ********* ******** ********** ******** ****** *********** ******* ******* **** ******* ***** **** ******** ***** ********** ****** ******* * ******* ***** ******* ********** dready* *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    **** ***** ********** ********** ** ******** dready
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ****** *** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Draggula Draggula:
    ***** *** ********** ********* *** **