bastırılmışlık hissi

• Konbuyu başlatan sikici2525
  • Başlangıç tarihi
S

sikici2525

Guest
merhaba kankalar. size bugün çevremdeki insanlara anlatamadığım bir sorundan bahsetmek istiyorum. intihara meyilli biri miyim bilmiyorum fakat son günlerde yaşadığımız bu evden çıkamama durumu, yurtdışından arkadaşlarımla konuştuğumda onların yaşam şartları, çevremdeki insanların yalan dolandan olması beni çok boğuyor. ben ismi veremeyeceğim bir yüksek devlet kurumunda memurum hacılar ayıptır söylemesi 4000 liraya yakın maaş alıyorum, fakat ev arkadaşımla birlikte baba geçinemiyoruz, nasıl geçinemiyorsunuz diye sormayın köftecilere para veriyorum 5 senedir bu merete. buradan 5 senedir grow a geçemeyen kendi vasıfsızlığıma canım çok sıkılıyor mesela. öte yandan bir video izliyorum almanyadaki 2000 euro maaşla geçinen biri 19 euroya benim 400 liraya aldığım bir haftalık mutfak masrafını karşılayabiliyor. anlamadığım şey şu biz başımızdakiler yüzünden mi kötü hayatlara mahkumuz yoksa coğrafyamız yüzünden mi ? beni günlerdir eve sokan sistemi anlayamıyorum arkadaşlar. ben öyle insanlara direk tepkiler verebilen biri değilim. hayatım boyunca hem köfteciler hem tüttürürkenki yancılarım hep beni sikmeye oynamış gibi hissediyorum. sanki elim kolum bağlı ve birilerinin hayatımı yönlendirmesini izliyorum. ve eminim içinizden çoğu kişinin böyle hissettiğini biliyorum. bizim özgürlüklerimize karar verenler kimler ve ben ne kadar özgürüm bilmiyorum. tohumsuz gibi amerikaya kaçamıyorum, sıkışmışlık, harmanlık ve ekmek parası savaşının içinde olmak bir beni mi bunaltıyor arkadaşlar. bir sonraki günün derdinde olmak seni uzun planlarından alıkoyuyor kankalar. bugünümü kurtarayım kafasını bizim gençlerimize (ben de dahil) işlediler ve bundan çıkamıyorum ve çevremdeki herkesi böyle görüyorum. müzisyenim ve inanamayacağınız kadar çok bestem var ama param olmadığı için bunları yayınlayamıyorum bile neden çünkü önce karnımı doyurmam gerekiyor ucu ucuna yaşarken, bu yaşamak mı yani ****. ben yeni üyeyim, bu konu kurallara aykırıysa özür dilerim ama bir yere kendimi anlatmam gerekiyordu dostlarım.

Bende rap müzik yapıyorum İçini dökmüşsün işte ne güzel kanka çoğumuz aynı sorunları halan yaşıyor sana tavsiyem ev arkadaşını boş koy zaten 4.000 lira alıyormuşsun sana yeterde artar bile kimseye ihtiyacın yok bırak  milletin yalanlarıda kendine kalsın sen doğru bildiğin yoldan git s*kmişim intiharı s*kmişim yabancı ülkedeki hayatı başını sokucak yerin cebinde paran varsa karnını doyurabiliyorsan gerisini kafana takma çık kiraya kendi başına al ali expresten 1 tane qb led 1 tane çadır bak yoluna kendin yap kendin iç kimseyede verme paran'da cebinde kalsın senin maddi durumun'da olmak isteyen çok kişi var bi kendine hayatına format at kanka para gücün var kendine'de güvenirsen bu iş olur bak canın falar sıkılır konuşçak birini ararsan ben 7/24 buralardayım kanka haberin olsun .

Çerkes45

Yeni üye
Haci o bastirilmislik hissini kesinlikle cok iyi bilirim. Şu kadarini soyliyim benim de aynilarini belki daha fazlasini yasadigimi anlaman icin : arkadasim dedigim adamlarla oturuduk bankta,ben guzel guzel konusurdum hiseyler anlatirdim o beni dinler dinler yapmaciktan gulumser aynen der ama hemen arkasinda yere bi tukuruk yapistirirdi. Bunu anlami"karsindaki insanda herhangi bir anlamda guzellik-yukseklik gorup bu dusunceyi icinden ""sktirgit lan yrrm ""diyerek atma egilimidir. Mesela 100 metrelik dar bi sokaga iki bastan gece yarisi ayni anda iki atarli gencin girdigini hayal et... birbirlerine once bakar birbirlerindeki atari gorurler ve bilincaltinin telkjniyle yere saglam bi tukuruk birakarak devam ederler. Yani asıl ben senden üstünüm lan skik der içinden. Ama kendisi bile neden onu yaptigini bilmez o an. Cigaranin da tetiklemesiyle Beden diline aşiri kendimi vermistim lise cagimda herkesi herşeyi okuyodum. E buna karsilik hakklarini vermem gerekiyodu bana yürüyenlerin,ama cigara beni o kadar uysal agirbasli yapiyodu ki artik vucut bu uysalliktan dolayi kendini sümdük sünepe olduğuna inandirmişti.. Kesinlikle tavsiye etmiyorum ama bunu extasy ve arkasindan bir müddet meth kullanarak attim. Yaklasik 1 yil. Simdi cigara icsem bile o sakinlik sadece cigara kafamdayken oluyo,onun disinda olmuyo Cunku artik adamina gore muamele yapabilmeyi ogrendim kendi nefsimi kuvvetlendirerek. Bir uzi gibi paltomun altinda duruyor... ; ) 
Ha bi de şu var turkiye sartlarindaki otlarin durumu belli, adamlar ilaçli yaprak içiriyolar **** . Saglam bir sativa dominant cigaranin tedavi edici olacagini zannediyorum. Imkan yoksa prozac..( naparsan yap ama bir şekilde serotonin ve dopamini yuksek tutmalisin kanka belki de konunun ozeti işte bu parantez içi)
Belki bu sarkilar da hani ne bilin bazen dinle kafan sarar mi bilmem de...
$uicideboys- do you believe in god
$UICIDEBOYS- failure by design
$UICIDEBOYS-CHARIOT OF FIRE 
SUICIDEBOYS-EXODUS
Ghostemane-until the light takes us
Ghostemane- andromeda
Ghostemane-mercury
GHOSTEMANE-WRETCHED 
$atsuki over kill -bitches killer 
$atsuki - akuma

Bunlarla bir sekilde bir muddet saglam delirdikten sonra kankacım haze genetikler esliginde 
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DU-dwjybcAZw&ved=2ahUKEwjLp9zLxrrpAhXMCuwKHYl3AqwQwqsBMAB6BAgFEAM&usg=AOvVaw26IIb573FpGfZMvdH3W7By  
Nelly-country grammar 
Murda-pahali
Murda-was machst du 
MC rutubetten yapisan carsaflar-carptin cakmagimi
Eşliginde hayatina devam edebilirsin ::)
Fakirlik makirlik **** ta. Hepimiz ayniyiz sen budediklerimi yaptiktan sonra bir yolunu bulucaksin emin ol kanka .

kankokan2000

Yeni üye
genç sağlıklı işi olan adamsın.hayatının iplerini eline al.anlamsız korkularından kurtul.Kendine acıyan bir mazeret insanı olma.şikayet etme yapmaya çalış.bir kez yaşayacaksın bekleyip seyretmektense içine gir yaşa.dandik bir maaş için sabah 8 akşam 5 yaşamak değil.sana verdiği açlık sınırında istemediğin bir hayat

Sana isin aslini solimmi dostum bi cogumuzun bildigi ama inanmak istemedigi aci gercek su  istisnalari saymiyorum ama bu hayatta en bes para etmez en karaktersiz insanlar bunu icen insanlar emin ol torbaci sorarsin solemezler kendileri almaya calisir yaparsin fazlasini ararsin huzur istiyosan icmiceksin gidiceksin namazini kilcaksin aci ama gercek su fromda guzel insanlar var ama bi cogu harbiden bpzuk karaktersiz milleti durtmeye calisan hayattan beklentisi olmuyan insanlar keyif icin yapanlar varmi var ama emin ol bir cogu yaramaz insanlar zaten esrar belli bu kullanimdan sonra eziklik dis hayattan kendini soyutlama yapiyo bu bi gercek he seviyoz iciyoz iste aci gercek bu tekrar diyom 4000 aliyom gecinemiyom diyosun once bi bak neye giderin var onune gec git namazini kil sal bu isleri belli bi sure

Ü

Üye silindi 14998

Guest
Tüm o korkularını, kaygılanırı bertaraf etmen şart dostum yoksa anksiyete panik atak başlar iyice düşer yaşam kaliten. Sahip olduklarına odaklan, spor yap, meditasyon yap, stresini düşürmenin yollarını ara. Zaman akıp gidiyor değerini bilerek yaşayın. İyiyi, güzeli görün bakarken başka yolu yok huzurlu yaşamın.

S

sikici2525

Guest
bir nebze olsun benimle bunu paylaştığınız için teşekkür ederim hepinizin yorumlarını okudum sindirdim, hepinizi tek tek dikkate aldım allah razı olsun :)

Kankacım selamlar bende müzisyenim(rapçiyim). Aynı zamanda bir kamu kurumunda memurum. Bir ev arkadasım var ve aylığım seninkine çok yakın. 15 senedir tüketiyorum bu mereti. Yeri geldi bütün paramı yatırdım, yeri geldi dolandırıldım, yeri geldi gasp edildim. Evlendim, boşandım. Kayıplarım oldu. Çok düşüşler yaşadım ama dayandım çünkü her düşüşün mutlaka bir çıkısı vardır. Ve düşüler ne kadar üzerse, çıkışlarda o kadar keyif verici oluyor :)  Dediğin tür insanlar hepimizin hayatında vardır hatta kimisi için bizzat biz o insanlarız. Bende senin gibi düşünüyorum kaçacak yer yok, birileri bize sormadan geleceğimizi inşa ediyor. Biz sadece uzaktan izliyoruz şantiye izleyen dayılar gibi. Bize reva görülen bu maalesef. Ama umutsuzluğa kapılmamak için muhteşem bir silahın var. Müzik. Ben daraldıkça bunaldıkça ona yoğunlaşıyorum. Mesela içimde sızı varsa, kafama taktığım bir şey, içinden çıkılmaz mevzular, açar yazarım. Söverim, kızarım içimi kağıda dökerim. Ne tür müzikle ilgileniyorsun bilmiyorum ama sanatçı insan acıdan da beslenir. Acıdan beslenenleri de kolay kolay kimse yıkamaz. Dünyaya bir kere gelme şansımız var. Bizim coğrafyamızda gelmek, eksiden başlamak, başlar başlamaz da mücadele demek. Sunulan şartları değiştiremiyorsak, en azından bu şartlar içinde en iyisini yaşamak için çabalamak zorundayız. Dünyada hepimizden yalnızca bir tane var. Bir tane de yaşam hakkımız. Bunu da hayatıma girip çıkan kolpalara üzülerek harcamayamam. İntihar etmek için de harcayamam. Günü gelince gideceğiz zaten. Hiç kimse benden daha fazla kıymetli değil. Senin içinde senden kıymetlisi olmasın kanka.

Eko1982

Yeni üye
Cvp: bastırılmışlık hissi

Dostum bınları kafana takıp esrar içmeye devam etme . çünkü seni kötü etkiliyor . bence önce psikolojini düzelt sonra hep aynı kişişerle cigara içme o gün kimle içmek istiyorsan yap bir üçlü iç .dalganın başına oturup bitirincrye kadar içme bu içtiğin şey keyifliktir.bahsedilennayn etkiler doğru ama bende basit ve aşılacak konular

Cvp: bastırılmışlık hissi

Yalan yok senede 1 kg yakin sigara yetistiriorm bana hayli hayli yetio hatta 3te 2 sini dagitiorm. Ulasilabilir olsaydik yarisini verirdim sana kanka. Derdin bu olsun yeterki cok hastaliklar atlattim. Kalp ameliyati kikardak nakli mide kanamasi her yerim kirildi. Sana yemin ediyorum klasik olacak fazlaca ama saglikli olmak ayda 15 bin tl kazanmayla ayni. Seni anliorm derdini paylasiorm ama sagligini psikolojini diri tutu gerisi faso fiso sikma canini moruk kal saglicakla

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    **** ******* ***** ****** **
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    dready**********
  • M Merciless:
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** *** ****** ** ******* dready** ******* ******* ******** ********** **** ******* ******* ****** ****
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
    M Merciless: *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ******...