Bekçiye babüşlendik tavsiye lütfen

Madrebe1

Yeni üye
Kankalar geçen günlerde aracımda otururken 2 bekçi kardeşimiz aracımı aradı 1.5 gram ot buldu.başka da bişey bulamadı. Ne kadar dil döksemde işlem başlattı. İfade falan derken dosya şimdi savcıda. İdrar ve kan verdim temiz çıkacak içmemiştim. Bekçininde araç arama izni yokmuş aracımı detaylı aramıştı. Ama ifade de benim olduğunu kabul ettim ama avukat yoktu yanımda. Şimdi ben 5 yıl kamu davasının ertelenmesini mi alırım ne olur? Yoksa kanım ve idrarım temiz olduğu için ve hukuka uygun olmayan delil delil sayılmadığı için dosya düşer mi bekçi araç araması yaptığı için?  Ceza alırsam dava açayım mı ? Bekçilere tazminat davası da açabilirim. Beni aydınlatabilecek bi kardeşimiz var mı ? Daha önceden sicil kaydım yok bu arada

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Valla bekcinin arama yetkisi yoksa bildigim kadariyla arabada bulduklari hicbirseyi aleyhine kullanamazlar.
Cunku yetkisiz bi sekilde el konulmus.Bunu bi avukatina sor kesinlikle boyle birsey var diye biliyorum.
Arabanin icinde kokain bile ciksa yetkisiz bi sekilde el konuldugu icin buna karsi gelebilirsin ve o bulunanlar senin aleyhinde kullanilmaz.
Icmedim diyorsun birde sorun yok yani.

Yesil088

Üye
Cvp: Bekçiye babüşlendik tavsiye lütfen

hiç bişey olmaz bence kanka hem yetkisi yok hemde torbacı konumunda değilsin belki bi ihtimal takibe alırlar büyük balığı yakalamak için

Tohumsuzrad

Yeni üye

Kardeşim meraba gecmis olsun en fazla denetim yersin 1 yıl boyunca 3 defa idrara gider sonrada belirli günlerde seminerlere katılırsın

Vanlee65

Yeni üye
Bekçinin arama yetkisi yok ancak onlar büyük ihtimalle aramamıza izin verdi diye bir ifadede bulunacaklar. Bekçiler seni orada tutup polislerin gelmesini beklemek durumundalardı aramaya izin vermesen. Avukatın yanında değilken verdiğin ifadeyi mahkemede değiştirebilirsin. Kamu davasının ertelenmesi savcı inisiyatifinde ancak kanımca kamu davası açılacak. Bekçilere direk tazminat davası açamazsın. Toplanılan deliller hukuka uygun şekilde toplanmıştır. Bekçiler delillerin yok olmaması amacıyla polislerden önce delil toplama yetkileri vardır. Yalnızca aracını aratmayabilirdin. Geçmiş olsun, hukuki danışmana ihtiyacın var.

Madrebe1

Yeni üye
@Vanlee kanka içimi kararttın. Sonuçta bekçinin arama yetkisi hiç bir şekilde yok bu net. Senin benim arabamı arama yetkin ne kadarsa bekçinin de o kadar yani. Şimdi sen benim aracımdan bulduğunu söylediğin uyuşturucuyu savcıya versen delil sayılmayacağı için bu da sayılmaz diye düşünüyorum. Sonuçta hukuka uygun değil. Neyse hayırlısı olsun artık

Ü

Üye silindi 12891

Guest
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]bekcinin[/font][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] nasil arama yetkisi yok kanka süs köpeği diye mi gôrevlendirdiler adamları polis neyse bekcilerde o vasıfta suanda yetki olarak seni supheli gorup arabadan indirip arama yapma yetkisine sahip ama soyle bi sey var senin ustundeki sigarayi bulduklari zaman emniyete goturup orada tartip senin ifadeni almalari lazim ya nobetci mahkemeye giderdin yada 1 sene sonra mahkeme davan gorulurdu eger bu dediklerim olmadiysa itiraz edebilirsin imza falan atmadiysan tabi ama bence cok kasma göte giren semsiye acilmaz kanka takim elbiseni giy kravatini tak cik hakimin karsisina pismanim o gunden sonra kullanmadim okuyorsan okuyorum de calisiyorsan calisiyorum isim gucum var de en azindan amatem almadan 5 sene denetimli alip yirtarsin [/font]

Madrebe1' Alıntı:
@Vanlee kanka içimi kararttın. Sonuçta bekçinin arama yetkisi hiç bir şekilde yok bu net. Senin benim arabamı arama yetkin ne kadarsa bekçinin de o kadar yani. Şimdi sen benim aracımdan bulduğunu söylediğin uyuşturucuyu savcıya versen delil sayılmayacağı için bu da sayılmaz diye düşünüyorum. Sonuçta hukuka uygun değil. Neyse hayırlısı olsun artık

adamin sana soyledigi hersey dogru , cebine bi 500 tl koyup avukata git derim

daha onceden dosyan var mi ?

gidersin sorar sana içiyor musnu diye hayır dersin yıkıl karşımdan bi daha görmiyim seni der kapanır gider dosyan

denetimli ağzına kadar dolu kurtulmaya çalışıyor ama bitmiyor. af falan konuşuluyormuş baş edemiyorlarmış

Ü

Üye silindi 12891

Guest

Kankiler sacma sapan konusmayin ya yok bekci bulmusta arama yetkisi yokmus itiraz edebilirmis dhdhdhdh senin uzerinde o madde cikti mi suc kanki nereye neyi itiraz ediyorsun sen benim dedigim sekil mahkemeye git en azindan amatem vermez 5 sene denetimli her turlu aliyorsun maksat 1 sene idrar kovalamamak ben 2014 senesinde gormustum davayi kararida sana atayim gor cezasi yok 5 sene ayni sucu islememen lazim sadece sen idrar vermemeye bak

Ekli dosyalar

• IMG-20191225-WA0002.jpg
    IMG-20191225-WA0002.jpg
    168.4 KB · Görüntüleme: 73
  • Photo2019_12_25_11_42_04.jpg
    Photo2019_12_25_11_42_04.jpg
    269.2 KB · Görüntüleme: 55

tgod

Yeni üye
Ne kadar korkarsan o kadar üstüne gelir bu arkadaşlar.

Madrebe1' Alıntı:
Kankalar geçen günlerde aracımda otururken 2 bekçi kardeşimiz aracımı aradı 1.5 gram ot buldu.başka da bişey bulamadı. Ne kadar dil döksemde işlem başlattı. İfade falan derken dosya şimdi savcıda. İdrar ve kan verdim temiz çıkacak içmemiştim. Bekçininde araç arama izni yokmuş aracımı detaylı aramıştı. Ama ifade de benim olduğunu kabul ettim ama avukat yoktu yanımda. Şimdi ben 5 yıl kamu davasının ertelenmesini mi alırım ne olur? Yoksa kanım ve idrarım temiz olduğu için ve hukuka uygun olmayan delil delil sayılmadığı için dosya düşer mi bekçi araç araması yaptığı için?  Ceza alırsam dava açayım mı ? Bekçilere tazminat davası da açabilirim. Beni aydınlatabilecek bi kardeşimiz var mı ? Daha önceden sicil kaydım yok bu arada

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bomberx Bomberx:
    ** ****** hahahaha** ******* ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • Bomberx Bomberx:
  • lavrens lavrens:
    ** ******** ***** **** ***** ******* hahahaha**** ***** ***
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    **** **
  • Bomberx Bomberx:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ****** ***** hahahaha ** ***** *** ***** hahahaha** ******** ***** **** ***** ******* hahahaha**** ***** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******** ***** ******* ******** ***** ***** ********** ********* ***** *********
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha***** ****** ******** ***** ******* ********
  • bandaleros bandaleros:
  • Bomberx Bomberx:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** ******** hahahaha ***** **** ******** ******* ******** ***** ******* ********
  • T terbiyeligunahkar:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ****** ****** ******* ***** ******* hahahaha***** *
  • lavrens lavrens:
    ******** ****** ****** ***** hahahaha ** ***** *** ***** hahahaha
  • Bomberx Bomberx:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******** ******** hahahahahahahaha**** hahahaha
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* *** **** ******** ***** hahahaha*** ***
  • bandaleros bandaleros: