Bekçiye babüşlendik tavsiye lütfen

Bee

Yeni üye
kankacım geçmiş olsun. deneyimli serbestliğin hayırlı olsun. hiç avukata falan 1lira harcama. denetimli serbestlik memuruna güzel konuş inandır içmediğine. çok fazla çağırmasın seni. başka bir şey olması çok mümkün değil. o arabada bulduklarını yasalara uygun şekilde yakaladıklarını kabul ettirirler bir şekilde. ha bir de 5 sene içinde 1kez daha yakalanırsan veya 2 kez idrarın pozitif çıkarsa denetimlin patlar gelir durumuna göre 3000 ila 6000 arası para ödersin. çokda şaapma olmuş olan.

LemonHaze01

Yeni üye
Dostum geçmiş olsun arkadaşın dediği gibi denetimin hayırlı olsun keşke suç kabul yapmasaydın suç kabul yaptın o iş bitti
bende 0.33 den işlem yaptılar oda bişeymi 3 kere temiz ver dosya kapanıyor mahkeme falan yok direk sana kağıt gelecek denetim serbestliğe gidiceksin ordan sana tarih vericek şu tarihte idrar vericeksin diye sakın geç kalma !!  ben 2 tane temiz verdim valla 2 gün önce bi tekli babusurdum amnesia görünce dayanamadım ama sen sakın o hataya düşme karnıbahar suyu bişeyler temizlenmeye çalışıyorum devlet ile şaka olmaz ben haberlerde eksik olmayan metropolun bişehrinde oturuyorum mahalledeki takılanların yarısı cezaevinde içicilikten yatırıyorlar anlıyacağın suç kabul yapmasaydın belki bi ihtimal yırtardın ama geçmiş olsun benim demişsin o iş geçti.

Cvp: Bekçiye babüşlendik tavsiye lütfen

Geçmiş olsun kardeşim muhtemelen 5 7 ay arası sonra sana kağıt gelecek denetimli serbestlik gideceksin 3 defa idrar vereceksin temiz çıkarsa denetim müdürlüğünde psikolog ile görüşme yapacaksın uyuşturucu derslerine katılacaksın 1 yıl boyunca..

ganjafarmer2

Yeni üye

boskalmasin' Alıntı:
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]bekcinin[/font][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] nasil arama yetkisi yok kanka süs köpeği diye mi gôrevlendirdiler adamları amca  neyse bekcilerde o vasıfta suanda yetki olarak seni supheli gorup arabadan indirip arama yapma yetkisine sahip ama soyle bi sey var senin ustundeki sigarayi bulduklari zaman emniyete goturup orada tartip senin ifadeni almalari lazim ya nobetci mahkemeye giderdin yada 1 sene sonra mahkeme davan gorulurdu eger bu dediklerim olmadiysa itiraz edebilirsin imza falan atmadiysan tabi ama bence cok kasma göte giren semsiye acilmaz kanka takim elbiseni giy kravatini tak cik hakimin karsisina pismanim o gunden sonra kullanmadim okuyorsan okuyorum de calisiyorsan calisiyorum isim gucum var de en azindan amatem almadan 5 sene denetimli alip yirtarsin [/font]
üzerindeki madde tartılmadan maddenin tam marijuana mı yoksa skunk mı olduğuna karar verilmeden yazılan bir tutanağın avukatım olmadan bana alelacele imzalatılması sonucu büyük ihtimalle 1 yıl denetimli serbestlik alacağım sence avukat aracılığıyla karşı çıkabilir miyim ? madde tartılmadı ve belge bana imzalatılıp hemen göndermeye çalıştılar

Vedoo

Kıdemli Üye

Madrebe1' Alıntı:
Kankalar geçen günlerde aracımda otururken 2 bekçi kardeşimiz aracımı aradı 1.5 gram ot buldu.başka da bişey bulamadı. Ne kadar dil döksemde işlem başlattı. İfade falan derken dosya şimdi savcıda. İdrar ve kan verdim temiz çıkacak içmemiştim. Bekçininde araç arama izni yokmuş aracımı detaylı aramıştı. Ama ifade de benim olduğunu kabul ettim ama avukat yoktu yanımda. Şimdi ben 5 yıl kamu davasının ertelenmesini mi alırım ne olur? Yoksa kanım ve idrarım temiz olduğu için ve hukuka uygun olmayan delil delil sayılmadığı için dosya düşer mi bekçi araç araması yaptığı için?  Ceza alırsam dava açayım mı ? Bekçilere tazminat davası da açabilirim. Beni aydınlatabilecek bi kardeşimiz var mı ? Daha önceden sicil kaydım yok bu arada

kural bir Suçlu olsan da kabul etme
kural 2 yok Tavsiyem acil sağlam bir avukatukat bul kendine dostum  geçmiş olsun.

Kanka

Administrator
Yönetici
Kanka bekcı eğer bırşey bulamamış olsaydı dava açardın , birşey bulmuş bu sebeple dava açamazsın , bizim arkadaşı trafik cevırmesınde yogun koku gelıyor dıye arıyorlar ama eğer birşey bulunmazsa karşı dava açılabılıyor , örneğin arama ıznı olmayan bır polısı sadece sen eve gıremezsınız dedıgın an gıremez , sen hıc bırsey demezsen polıs veya bekcı bıldıgını yapar .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ******** *** ** hahahaha* **
  • İstanbul İstanbul:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ********* **** ** ***** **** hahahaha* ** *****
  • Sleepless Sleepless:
    * ******** ******* * ******** *** **** ******* * **** *
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • Emmy Emmy:
    **** ********** *** ****** ******* hahahaha** ****
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Emmy Emmy:
    ***** * *** ***** ***** ** *** *** ****** ******** **** hahahaha**
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ***** ***** ** *** **** *** **** ***** ** *** ********* ******* ***** **** ****** ****
    +1
    hahahaha*** ****** ** ******* ****** ******* **
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********
    TabldotLife TabldotLife: ***** ******* ******* hahahaha** ***** *** *********