Benim elimde güzel bi gen yok ama bir tekniker olarak anlatıyorum

husyn

Doktor
Merhaba arkadaşlar,
Bu sitede bir kaç konu açtım ama çok dağınıktı hepsi kendimce kısaca özetlemek isterim,
lafı çok uzatmayacağım toprağı karışık azırlayın yanı irili ufaklı toprak çok şıkı olursa kökler ilerlemekte zorlanıyorlar ve hava almakta, toprağın ana bileşeni kildir torf yerine gidin bir ormanlık alandan alın çok daha etkilidir ama kil mutlak ekleyin bilimsel araştırmalar %40 fazla olmamalı, bakteriyel olarakta hayvan gübresi kullanın alabiliyorsan hepsinden, ışık güneş ışığını hiç bir şey taklit edemez sıkıyorsa bakın birde güneş ışığında çeşitli elementler mevcut biz bunları topraktan ve yapraktan vermelisiniz, toprağınızı harmanladınız, element içerilik gübreler var bunlar hareketli ve hareketsiz, hareketsiz olanalar materyaller yanı kalsiyum, demir, alüminyum, bakır, bor, gibi hareketli olanlar ise azot, potasyum, magnezyum, fosfor, kükürt, klor, gibi hareketli olanlar uçucu gazlar bunları çiftçiler toprağı kazıp gömerler ve yağmuru yakalamaya çalışırlar siz saksı altından verirseniz işte fazla verdinizmi bitki belli eder zaten, oranlar toprak kütlenizle değişir, thc oranı arttırmak bu elementleri düzgün ve zamanda vermek çok etkili az olsun öz olsun başında da dediğim gibi elimde düzgün gen yok ama piyasada bulduğum tohumlarla iyi sonuçlar aldım birde hava sirkülasyonu fazla yapmayın kokuyu arttırır, zaten bitkiyi salladınızmı o zaman anlarsınız
Toparlayacak olursak,
toprağı saksıya koydunuz piyasa da hareketsiz elementleri neredeyse hepsini satan firmalar var kg 60 tl filan bu size ömürlük gider, yani materyaller ile saksınızı suluyorsunuz ve kurumadan ekim yapmayın sularken her zaman az ve öz olsun, işin gerçeği ben sokak tohumu ile sadece suluyarak ama güneşte iyi sonuçlar aldım

Son düzenleme:
Yıllarca dışarıda icicegim sigaramı yetiştirdiim çok yaktım çok. Hata haptim hepsi tecrübe oldu dışarda bı şekil doğa dengesi ile daha kolay fakat içeri ortam çok fazla tecrübe bilgi istiyor yazdıklarına katılıyorum eline sağlık .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Avare Avare:
    dready* ****** *** ** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Avare Avare:
    +1
  • Avare Avare:
  • Avare Avare:
  • Avare Avare:
    ******** *** ******* ******** **** dready *********** ******** ******* **** ***** * ******
  • Avare Avare:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** ** **** ******* **** *** ******** ** ******* ** ****** ***** ******* ******** ****** *********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******** *** ******* ******** **** dready *********** ******** ******* **** ***** * ****** *** **** ****** ***
    +1
  • Avare Avare:
    ***** **** ******* ***** **** ******* ** ******* * ******* ***** ***** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* ***** ** * ******* ******* ****** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    *********** ***** **
  • Avare Avare:
    ******* ******** ******* ****** ***** * ***** ****** ********* *** *** ***** ********* dready** ***** ****** ***** ***** ****** *** ********* *** **** ****** ***
  • Avare Avare:
    *** ******* *** **** dready**** ***** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Avare Avare:
    *** ****** **** ** dready****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Avare Avare:
    ***** ****** dready*** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    dready **** *** ***** dready* ******
  • Avare Avare:
    ****** ******* *********** ******* ** ***** ****** ******** ***** * ***** ****** ********
  • Avare Avare:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Avare Avare:
    ***** **** ****** ** ****** *** dready* ** * ********** *** ***** **** ** ***
  • kawinnnz kawinnnz:
    kawinnnz kawinnnz: **** ** *** ***** ******