Bez dolap ici kaplama

Komedishow

Active Member
bence brandasını alıp kendine yeni bir iskelet yapabilirsin daha iyi olur bence demir profillerle yapabilirsin arkadaşın dediği gibi hiç sağlam olmuyor bunun içi boş demir ve çok ince bir gece ışık bitkilerin üstlerine düşme ihtimali çok fazla birde ondan dolayı demir profillerle iskelet yaparsan bence daha iyi olur iyi hasatların olsun şimdiden :)
Teşekkürler kanka

Ahmet420

New Member
Bende senin yaptığını yapacaktım. Sonra uygun kabin buldum daha mantıklı geldi uğraşmaktan sa. Almak düşünen olursa çok kaliteli bisi degil ama her hadikarda kendi yaptığınızdan daha iyi olur bez dolaptan
n11.com'dan Bitki Yetiştirme Kabini Çadırı 80x80x180 cm seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Bu çadırdan alıp kullanan var mı kankalar? alınır mı?

C

Cannabis-420

Guest
kanka bez dolap aldım bende 4 kg ışık takıcam sen bi sıkıntı yaşadın mı çokme gibi

growwing

New Member
Kanka 200 w cob led montaj ettirdim geldi güzel çalışıyor,2 adet 100 ktaksilyel fan aldım güzel hava üflüyor şaşırdım bir alta bir uste giriş çıkış yapacağım
hocam selamlar, cob ledleri nereden aldın kendin mi kurdun bağlantılarını veya direk tak çalıştır şeklinde mi aldın birde son olarak led markası nedir yeşillendirirsen sevinirim. bol hasatlar