Bez dolap ici kaplama

Komedishow

Kıdemli Üye
bu dolaplardan çok kırdım kanka 3 4 ceketin 1 paltonun yüküne uzun süre dayanamıyolar nasıl sağlamlaştırırsın sana bırakıyorum pek bilgim yok o konuda ama ölçülerine uydurup kereste kullansan daha sağlam olur
Tamamdır kanka uygulayacağım,200 w cob led aliminyum profil falan cidden ağır gelebilir

Mylar ile kaplasan en kötü araba günesligi var torpidoya katarız ya onlarla kaplasan daha fazla verim alırdın kanka yinede eline sağlık.. iskelet de sağlam olmalı ışık belki karbon yapacaksın koku icin

Komedishow

Kıdemli Üye
Mylar ile kaplasan en kötü araba günesligi var torpidoya katarız ya onlarla kaplasan daha fazla verim alırdın kanka yinede eline sağlık.. iskelet de sağlam olmalı ışık belki karbon yapacaksın koku icin
Kanka tek bitki yapicam,tohum patladı bile karbon kullanmak yerine çıkış aksiyel fan önüne jel koymayi planlıyorum olur mu ?

Necrogoat2

Yeni üye
bence brandasını alıp kendine yeni bir iskelet yapabilirsin daha iyi olur bence demir profillerle yapabilirsin arkadaşın dediği gibi hiç sağlam olmuyor bunun içi boş demir ve çok ince bir gece ışık bitkilerin üstlerine düşme ihtimali çok fazla birde ondan dolayı demir profillerle iskelet yaparsan bence daha iyi olur iyi hasatların olsun şimdiden :)

Hausted

Üye
Kanka eline sağlık çok güzel olmuş raf üstü alüminyum folyo dediğin malzeme ne tam olarak? Alüminyum şilte mi?

M

MalrukLord

Guest
Abi marangozdan kereste kestirin strafor alın iç tarafa alüminyum folyo kaplayın. Amatör kabinin en doğrusu bu. Bir de kapı tarafına siyah kalın kumaştan fermuar yaptın mı tamamdır.

Komedishow

Kıdemli Üye
Bende senin yaptığını yapacaktım. Sonra uygun kabin buldum daha mantıklı geldi uğraşmaktan sa. Almak düşünen olursa çok kaliteli bisi degil ama her hadikarda kendi yaptığınızdan daha iyi olur bez dolaptan
n11.com'dan Bitki Yetiştirme Kabini Çadırı 80x80x180 cm seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Iyiki bunu gormemisim yoksa alirdim :D

Komedishow

Kıdemli Üye
bence brandasını alıp kendine yeni bir iskelet yapabilirsin daha iyi olur bence demir profillerle yapabilirsin arkadaşın dediği gibi hiç sağlam olmuyor bunun içi boş demir ve çok ince bir gece ışık bitkilerin üstlerine düşme ihtimali çok fazla birde ondan dolayı demir profillerle iskelet yaparsan bence daha iyi olur iyi hasatların olsun şimdiden :)
Teşekkür ederim kanka sana da bol hasatlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • F Fısfısss01:
  • F Fısfısss01:
    ** **** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    *********** ***** ******* * ****** ********** *** ****** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    F Fısfısss01: ******** *****