Bid bud auto 30.gun gidişat nasil sizce?

Mr jkiff

Yeni üye
Arkadaslar oncelikle bitkilerim big bud auto 30gun oldu 1 tanesinin kellesini uçurdum denemek amaci ile genel durum nedir? Isik ts 3000 dimmer %55 yukseklik 60cm. Gubre olarak AN gubrelerin tamami mevcut.
Connoiseur grow a.b. litre başına 2ml koyuyorum. 4 veya 5 gun de bir suluyorum 1 litre su her bitkiye.bsensi cal mag hic vermedim? Vermem gerekiyormu? Sizlerin fikri ve dusuncelerinizi bekliykrum

Mr jkiff

Yeni üye
Kac gunde topladin mahsulü? Ve simdiden kokmaya basladi bu wc de buyutuyorum pencere yok. Sadece binanin uavalandirma boslugu var

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
94 günde topladım aldım mahsülü. sponsordan aldığım genetikler genelde photoperiod çıktı ve 30.günden sonra eşek gibi büyüdü. benim big bud sponsor değildi ama onu de belirteyim. iyi hava akışı hızlı büyüme için önemli bir şekilde tuvalete hava akışın sağla daha da hızlanır büyümesi. pervane mutlaka koy bitkilere rüzgar yapsın yoksa dalların sömeklerini taşımaz.

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
Biraz sicaklik sorunum var nasil yapacagim bilemedim... 30 32 derece oluyor nasil indirecegim bilemedim
30-32 derece max sıcaklık zataen. hava akışı yaratırssan düşer sıcaklık kapıyı açık bırak bir süre içerideki karbondioksit miktarı da artsın. ppm değeri muhtemelen tuvalette oldukça düşüktür dar alan olduğu için.

Mr jkiff

Yeni üye
94 günde topladım aldım mahsülü. sponsordan aldığım genetikler genelde photoperiod çıktı ve 30.günden sonra eşek gibi büyüdü. benim big bud sponsor değildi ama onu de belirteyim. iyi hava akışı hızlı büyüme için önemli bir şekilde tuvalete hava akışın sağla daha da hızlanır büyümesi. pervane mutlaka koy bitkilere rüzgar yapsın yoksa dalların sömeklerini taşımaz.
Ortak pervane son hizda sarhoş kafa ile çalışıyor. Işık 24/saat açık tutuyorum. Gubre ile ne dusunuyorsun sadece grow yetermi yoksa takviye bir sey vereyimmi bu zamanda

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
Ortak pervane son hizda sarhoş kafa ile çalışıyor. Işık 24/saat açık tutuyorum. Gubre ile ne dusunuyorsun sadece grow yetermi yoksa takviye bir sey vereyimmi bu zamanda
an set var demişsin gübre öyle devam et. ışık 20/4 daha iyidir. şimdi adminler kızacak ama sponsor tohum olduğu için photoperiod çıkma ihtimali var photo bitkiye de 24 saat ışık verirsen yavaş büyür. tohum sponsor olunca neye göre tavsiye vereceğimi şaşırıyorum.

K-F1500

Yeni üye
Bende sponsordan big bud Auto aldım. Daha atmadım ama bakalım benimkiler nasıl olacak. Bende aynı şekilde tuvalette yapacağım. Bestva 1500 w ışık aldım kaç bitki koysam bilemedim. Birde yansıtma için pratik ucuz bir önerisi olan yok mu acaba.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kafirimam:
  • K Kafirimam:
  • K Kafirimam:
    ** dready
  • T tahu12:
    ***** ****** ****** **** ****** ********** ********** *** *** **** ******* ***** *** dready ******** ******** ********* ******** *** **** ***** **** ** ****** ***** ****** *** **** ***** ********* ********* ******* dready **** *** **** **** ****** *****
  • T tahu12:
    *********** **** *** ******* * ******* ********** ***** ******** ********** ******** ******* ******* ******** **** ********* ********** ******
  • B bandaleros:
    *** dready**
  • B bandaleros:
  • T tahu12:
  • B bandaleros:
  • B bandaleros:
    ********* *** ****** ***** *********** ***** **** *********** dready ******
  • kralartur01 kralartur01:
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    ** **** ***** **
  • B bandaleros:
    ***** ** ***** *** ******* ***** ***** ******** ****** ***** ****** ********** **** ****** dready
  • B bandaleros:
    ***** ***** dready*** ** ***** *** ******* ***** ***** ******** ****** ***** ****** ********** **** ****** dready
  • B bandaleros:
    B bandaleros: **** *** **** *** *** *** ********* ****** ******** *********