Bio grow vermeye başliyim mi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 33464
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 33464

Guest

27 Mayıs cumartesi günü ektiğim filizlenmiş tohumlarıma son 2 gündür biobizz root juice vermeye başladım litreye 4 ml olacak şekil de veriyorum, yanında bio growu da litreye 2 ml vermeye başliyim mi? Root juice için erken mi davranmışım? 500 ml pet şişenin kapağına 8-10 delik açtım yağmurlama yaparak 7 bitkiyi 500 ml suyla suluyorum ve her ışık kapanışında su veriyorum toprağım lightmix biobizz

Lim10hej

Yeni üye
Kankam merhabalar 15. Güne kadar gübre verilmiyor diye biliyorum onu bi araştır istersen şimdiden bol hasatlar

Ü

Üye silindi 33464

Guest
Toprağım light mix gübresiz olduğu için root juice veriyorum sadece zaten bide auto olduğu için tohumlar vaktim kısıtlı yüklemeye başliyim diye düşündüm 1l\4ml veriyorum root juice

Ü

Üye silindi 33464

Guest
Işığımda hps ara ara 34-35 derece görüyorum klima falan açıyorum nem düşüyor toprak erken kuruyor gibi geldi

Ü

Üye silindi 33464

Guest
1 litreye 2 ml vermiyim mi ? Aslında biobizz in organik gübresi ama işte tohumlar auto hassas az mı veriyim 0.5 mi veriyim ne veriyim ben bunlara

Trefalgar

Kıdemli Üye
Grow gubresi verdigin icin bitki buyumez çünkü şuan ihtiyac duymuyor neme ihtiyaci var bide bitkiler ışıka ulaşmak istiyor ışığını biraz assa al dicem ama ısı sorunun varmış bitkiler yanabilir bilemiyorum

Mikoo

Kıdemli Üye

27 Mayıs cumartesi günü ektiğim filizlenmiş tohumlarıma son 2 gündür biobizz root juice vermeye başladım litreye 4 ml olacak şekil de veriyorum, yanında bio growu da litreye 2 ml vermeye başliyim mi? Root juice için erken mi davranmışım? 500 ml pet şişenin kapağına 8-10 delik açtım yağmurlama yaparak 7 bitkiyi 500 ml suyla suluyorum ve her ışık kapanışında su veriyorum toprağım lightmix biobizz
Gübreli suyu asla ve katiyen yagmurlama gibi bir sekilde verme. Yakar atarsin. Ve 500 ml cok fazla şuan. Sen sorularima cevap verirsen sana kisaca bir taktik vercem

Mikoo

Kıdemli Üye
Ufacik bitkiler litreye 2 ml falan verme sakin. Root juice ile karıştırma grow gübresini. Ben root juice ile tohum patlatiyordum.

Mikoo

Kıdemli Üye
Şuan bitkilerine en baba 50 ml vereceksin su. Onude etrafına daire çizerek. Kaç bitki var şuan.

Ü

Üye silindi 33464

Guest
Kanka 1 litreye 2 ml root juice koyuyorum yağmurlama şeklinde 500 ml su şişesinde veriyorum, 500 ml suyu 7 bitkiye paylaştırıyorum yani 500 ml su vermiyorum bitkilere

Ü

Üye silindi 33464

Guest
Pardon 1 litreye 4 ml root juice koyuyorum

Trefalgar

Kıdemli Üye
Kanka tabloya baktimda ilk hafta icin 1 litreye 4ml demis bide normal topraga demis yağmurlama degil sonucta kok guclendirici bide sadece ilk hafta göstermiş lightmix toprak için

Mikoo

Kıdemli Üye
Pardon 1 litreye 4 ml root juice koyuyorum
Dibine ver bro. 7 bitkiye 50 ml e denk geliyor. Bu 500 ml suya 10 damla grow koy ve dogrudan dibine vermeden daire çizerek tac yaprak izdüşümünde 50 şer ml sula. Bir dahaki sulaman ne zamansa. Sonra bir daha vermiceksin ama ez az 3 sulama boyunca. 3. Sulama da bu sefer bitkilerin boyuna göre göz kararı yine verceksin. Tabloda yazani hemen vermej iyi degil

Ü

Üye silindi 32564

Guest
Şuan o bitki okadar ufak ki, bebe daha. Kökten su bile çekemezken senin grow gübresi vermem kökü yakmana sebep olur. Bol nemli iklim ve ph ayarlı 40-50ml su yeterli. 3-4. Node, yani boğumdan sonra grow verebilirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
  • deyorke deyorke:
  • A ax-b:
    **
  • New Rookie New Rookie:
  • A ax-b:
  • New Rookie New Rookie:
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
    *** **** *** ***** **** *** ****** hahahaha****** ********** ***
  • A ax-b:
    +1
  • A ax-b:
    ******** hahahaha** ******** ********* **
  • TabldotLife TabldotLife:
  • A ax-b:
    **
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    hahahaha*****
    ******** *** ***** * hahahaha*****
  • A ax-b:
    ** hahahaha*****
  • Runtz Runtz:
    **
  • Runtz Runtz:
    ******** hahahaha ****** ********* **** ******* hahahaha* ** ****** ****** ********** *******
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha** ******** **
    New Rookie New Rookie: hahahaha** ******** **