Bio grow vermeye başliyim mi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 33464
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 33464

Guest
Bide root juice ile mi karıştırayım 1 ml grow? Yoksa tek onu mu vereyim?

Ü

Üye silindi 33464

Guest
Şuan o bitki okadar ufak ki, bebe daha. Kökten su bile çekemezken senin grow gübresi vermem kökü yakmana sebep olur. Bol nemli iklim ve ph ayarlı 40-50ml su yeterli. 3-4. Node, yani boğumdan sonra grow verebilirsin.
Root juice veriyim mi kanka

Ü

Üye silindi 32564

Guest
Dostum bu bitkiye henüz gübre vermemelisin light mix senin fide aşamasını geçirmen için mikro elementleri içeriyor zaten..

xlcaptainlx0745

Yeni üye
Dostum gübre vermeye başladığında bence boş su verme çünkü biobizz doğal gübre her seferinde rahat alabiliyor ben öyle yaptım

Cheff

Üye
Root juice veriyim mi kanka
En başta 1 kere verecen yeterli gelir dostum zaten veg gürbesi başladığında o onada destek sağlar. Toprağın okuduğum kadarı ile Lightmış. Gübre mevzusunu ortam şartların sağlamsa 1/3 başla 3. 4. Haftada zaten bitkiler sana halay çeker.. Bir de fidelik yada mini bardak kullan üst kısımlarını seffaf bir kapala kapatayım unutma. Ortalama gübreye de 2 hafta da başlanır.

Ü

Üye silindi 33464

Guest
Artık kendi ağırlıklarını taşıyamayacak hale geldiler kulak çöpü ile destekledim ışığı da yaklaştırdım lümen de ölçtüm 14-15k lümen alıyorlar fena da değil yani bence bu aşamadaki bir bitki için nem bazen %30lara düşüyor bazen %80 lere çıkıyor bu ayarsızlık sebep oluyor olabilir mi?

Mikoo

Kıdemli Üye
Artık kendi ağırlıklarını taşıyamayacak hale geldiler kulak çöpü ile destekledim ışığı da yaklaştırdım lümen de ölçtüm 14-15k lümen alıyorlar fena da değil yani bence bu aşamadaki bir bitki için nem bazen %30lara düşüyor bazen %80 lere çıkıyor bu ayarsızlık sebep oluyor olabilir mi?
Fan esintisi yokmu kabinde. Işık uzak mı kalıyor da ince uzun oluyorlar. Fan da mühim

Ü

Üye silindi 33464

Guest
Fanı sonra alırım diye hesaplamıştım bazen pencereyi açıyordum essin diye bazen de karbonfiltreyi daha çalıştırmadığım için çıkış fanını koyuyordum silkülasyon yapsın bitkilere diye

Mikoo

Kıdemli Üye
Fanı sonra alırım diye hesaplamıştım bazen pencereyi açıyordum essin diye bazen de karbonfiltreyi daha çalıştırmadığım için çıkış fanını koyuyordum silkülasyon yapsın bitkilere diye
Demekki suan temiz havadan ziyade esinti gerekli imis demi bro

Ü

Üye silindi 33464

Guest
Öyle düşünme kanka yaz daha yeni yeni giriyor geç başladı sıcaklar bi gelirse benim derece de artar senin derece de

Ü

Üye silindi 33464

Guest
Kabin kurmadan odaya mı yapacaksın kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ********** **
  • İ İbo Dayı:
    ** ***** ******* hahahaha ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **** **** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ******** ***** ***** *** hahahaha ******** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** * ****** hahahaha******
  • İ İbo Dayı:
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    *** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** hahahaha*
  • İ İbo Dayı:
    ********** hahahaha******** ** ********* *********
  • İ İbo Dayı:
    ***** ******** ******* ******* **** ******* ***** *** *** hahahaha* ********
  • İ İbo Dayı:
    ****** ***** ***** ** ***** ** ********* **** hahahaha**** *** ******* ** ***** ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    hahahaha* **** *******
    +1
    İ İbo Dayı: hahahaha* **** ******* +1