Biobiz kafa karışıklığı

Muptii

Yeni üye
Bu tablo auto icinmi dostlar birde tablonun altında gelişimde fish mix ciceklenmede bio grow kullanılmas
ı tavsiye ediliyor ama tabloda ikisinide kullandirttiriyor bazi biobiz gübreleri tabloda yel almiyor mesela alg a biobiz gübreleri hakkında detaylı tecrübeli bilgilere ihtiyacım var vakit ayırıp cevap yazacak dostlara şimdiden teşekkürler IMG_20221003_004603.jpg

kanka fish mix varsa grow kullanma fish mix kullan çiçeklenmede growa başla diyor ama sende sadece grow varsa grow verebilirsin ikisini birden vermeni tavsiye etmem birde bu tabloya göre gidebilirsin growkentin tablosuna pek güvenmiyorum ben 1 gün sonra silinecek kaydet kanka https://ibb.co/Rj7PQfS

wolferic

Müptezel
fish mix i kokusundan dolayı indoora tavsiye etmezler genelde ama indorda vegde kullanılır .fishmix almadıysan bio grow devam et ama aldıysan vegde daha etkildir diye düşünüyorum

Kimkiduk

Yeni üye
fishmix dışarda yetiştiriyorsan, biogrow içerde yetiştirenlere kanka. ha bende fishmix var dersen grow verme, 20-30 günden sonra ek olarak bloom ver. ph kontrolü ile biobizz calmag verebilirsin calmag yok dersen yumurta haşladığın suyu ayır ondan bi çay kağışı dök . alg a mic yosun ağırlıklı ek besin. dıdısının dıdısı . vermesen de olur. acti vera da öyle ilk etapta olmazsa olmaz değilller. duruma göre vereceğin gübreler

Kimkiduk

Yeni üye
Bioheaven amino asit ağırlıklı bitki ısı ışık stresi yaşadığında yardımcı oluyor. Ama bence bizim kurla çok pahalıya geliyor. O parayı verme. Mikoriza mantarının 10 grlık poşetleri var 10 12 tl . Köklere iyi geliyor bitkiyi destekliyor. Ondan denesen daha iyi

wolferic

Müptezel
kanka bende ayni şeyleri düşünüyorum ben deneyen varmi 10 gram fark attiriyorsa zararda değilsin mesela onu sordum

Kimkiduk

Yeni üye
Yurtdışı forumlarda bioheaven ın hasat miktarı ve kalitesini etkilemediği , besin alımı ve stres gibi şeylere iyi geldiği söyleniyor. Ben de var ama benim bitkiler sıkıntılı 2 ml veriyorum haftada sponsorun dandik tohumlarını ayakta tuttu

casperalive

Kıdemli Üye
Yurtdışı forumlarda bioheaven ın hasat miktarı ve kalitesini etkilemediği , besin alımı ve stres gibi şeylere iyi geldiği söyleniyor. Ben de var ama benim bitkiler sıkıntılı 2 ml veriyorum haftada sponsorun dandik tohumlarını ayakta tuttu
hocam sponsor tohum için dandik demene şaşırdım bende onlardan aldım ve kızlar harikalar nasıl bir sorun yaşadın merak ettim

Kimkiduk

Yeni üye
Boşver dostum forum yönetimi konuyu kapattı fotolar falan yüklemiştim, konuşulmasını istemediler. Benim şansızlığım diyelim, sponsordan değilde benim şansızlığımdan. Hatta admin tohum veya genetik kalitesi diye bir şey olmaz dedi. O yüzden konuşmak gereksiz

Bu arada yukardaki tablo değil de biobizz orijinal tablosu var onda bütün gübreler var sitesinde veya growkentte bulabilirsin

casperalive

Kıdemli Üye
Boşver dostum forum yönetimi konuyu kapattı fotolar falan yüklemiştim, konuşulmasını istemediler. Benim şansızlığım diyelim, sponsordan değilde benim şansızlığımdan. Hatta admin tohum veya genetik kalitesi diye bir şey olmaz dedi. O yüzden konuşmak gereksiz

Bu arada yukardaki tablo değil de biobizz orijinal tablosu var onda bütün gübreler var sitesinde veya growkentte bulabilirsin
eywalah dostum.

Moruq

Yeni üye

tohumlar çorbacı tohumuna göre nasıl boyutu rengi ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    +1
  • kkush kkush:
    ******** ********* ***** hahahaha hahahaha* ******** **** ****** ********** ****** * ******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******** ********* **** ********* ******** ********* ***** hahahaha hahahaha* ******** **** ****** ********** ****** * ******
  • kkush kkush:
    ****** *** hahahaha**
    +1
  • Night owl Night owl:
  • kkush kkush:
    hahahaha** ** hahahaha*** ***** ******
    +1
  • Night owl Night owl:
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ***** **** ** ******** hahahaha *** ********* ** hahahaha***** ******* hahahaha** ** hahahaha*** ***** ******
  • kkush kkush:
    *** ***** ******** **** **
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ****** *** ********** ******* hahahaha ** hahahaha** ****** ** *** ***** * ********* ******** ********** **** *** *********
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ********** *** ***** ******** **** **
  • kkush kkush:
    ***** *** *** hahahaha ****
    +1
  • kkush kkush:
    ********** hahahaha***** ******* ***** ********** hahahaha* **** **********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ********* **** *** **** *** ********** ******* ********* *** hahahaha ********* ********** ********** ****** ***** ****** ***** ********* ******* ********** hahahaha* ********** hahahaha***** ******* ***** ********** *******
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ****** ********** ********* ***** ****** ** ****** **** ******** ********* ********** **** ***** ******** ********* ********** ***** ****** ********* **** *** **** *** ********** ******* ********* *** hahahaha ********* ********** ********** ****** ***** ****** ***** ********* ******* ********** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ***** ******** ****** hahahaha ****** hahahaha ******** * ******* ******* ****** ********** ********* ***** ****** ** ****** **** ******** ********* ********** **** ***** ******** ********* **********
    +1
  • kkush kkush:
    **** ******* **** hahahaha******** hahahaha** *********
  • kkush kkush:
    ********** ******** ******** ******* hahahaha****
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
    **** * ***** ********** ******** ****** hahahaha* ********** ****** **** ******* **** hahahaha******** hahahaha** *********
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
    ********** ***** *** **** ******* *** *** ** ** *** ***** ******* ********* *******
  • kkush kkush:
    ** *** hahahaha****
    +1
    kkush kkush: ** *** hahahaha**** +1