Bir Derdim Var

buranere

Yeni üye
Öncelikle merhabalar. Dert kamaşullaha benzer, en büyüğü sende zannedersin diye bir laf var. Eminim bu sözü işitecem. Ama ben gerçekten bu hayattan gram zevk almıyorum dostlar. 

Köy yerinde yaşıyorum, bulunduğum ilçede çevrem oldukça geniş ama, kendimi o kadar çok yalnız hissediyorum ki, çıkıp bağırsam kimse duymayacakmış gibi. 

Hiç bir derdimi kimseye açamıyorum. Hep içime atarak yaşıyorum. Anlatsam da anlamayacaklar, çünkü bazen ben bile anlamıyorum neye üzüldüğümü. 

Ailem dahil kimseyle duygusal bir bağ kuramıyorum. Belkide bu yüzden kendimi yalnız hissediyorum. 

Aşk hayatı desen; hayatımda hiç karşılaşmadım. Dediğim gibi kimseyle duygusal bir bağ kuramıyorum. Şu an da konuştuğum, beni gerçekten sevdiğine inandığım biri var ama ben ona karşı bişeyler hissedemiyorum. Olmuyo **** defalarca denememe rağmen. Daha önce de denedim farklı kişilere ama yapamıyorum. 

Kendi işimizi yaptığım için babamdan harçlık alarak yaşıyorum. Normal gibi gözükebilir ama, belli bir yaşa geldikten sonra babandan para istemek acayip dokanıyor insana. Ekonomik özgürlüğümü kazanmak içinde komple bırakıp gitmek lazım. O da imkansız.

Ulan diyorum bazen "hayatın düzenli, işin var. Gelirin ortalamanın üstünde, ailen sağlıklı, sen sağlıklısın gerisinin **** ne üzülüyorsun?". Kendimi böyle gaza getiriyorum ama gece kafamı yastığa koyduğumda "sen ne bok yicen, daha bir şeye karar verip onun için çabalayamıyosun bile" demekten alıkoyamıyorum kendimi. 

Biliyorum çok saçma bir psikoloji ama bende bunları kendime sıkıntı ediniyorum. Bu hayatta her düşüncen çelişkiliyse, yaşamak çekilmez bir hal alıyo. 

Başınızı ağrıttığım için özür dilerim. İçimi dökmek istedim sadece, iyi eğlenceler :)

Phantaso

Yeni üye
Dostum çiçek gibi hayatın var,ne dertler var neee... Bi bilsen gider haline şükür için namaz kılarsın yemin ederim :D

Her insanın dönemsel geçişleri vardır ve her insan hayatında bir kez sağlam bir depresyona girer kimisi 2-3 gün kimisi yıllarca atlatamaz.Benim sende hissettiğim bi boka kendi başına sahip olmak istiyorsun,onun içinde babanı artık emekli etme vakti gelmiş ama işletmenizde ki babanın başarılarının çok daha fazlasını yapıyor olduğunu görmen lazım.

Kimse yok etrafımda diyorsan da bu daha iyi bence..Günümüz Türkiye'sinde kim sikmeyeceği eşeğe ot verir? ya da bayram değil, seyran değil. eniştem beni niye öptü?

2 yıl önce bende bu tarz bı boşluktaydım senı anlıyorum ama şuan hayatdan baya keyif alıyorum kendi felsefemi buldum adı (TIN) herşeyi salıyorum tın yanı skmde degıl kımsenın derdını dınlemıyorum kımseye dert anlatmıyorum herseyı dalgaya alıyorum ozellıklede kendı sorunlarımla dalga gecıyorum kucuk seylerden keyıf almaya calısıyorum hayat çok kısa emin ol hepsi dunyevi şeyler öbür tarafda bende yok yani o yüzden istediğin kişi ol sal brocum sal herkezle herseyle daşşak geç iyi geliyor :D arada güzel cigaralar yak... (ayrıca üst yorumdaki phantaso haklı bu devir menfaat devri emin ol. sana yaklaşan herkezın senden çok farklı menfaatı vardır kı yaklaşıyor emın ol sende bende öyleyız hıc kagıt toplan bırı ıle ayakkabı boyayan yada cırkın bı kızla tanısmaya calıstın mı hayır cunku onlarda aradığın bı menfaat olmayacak hepımız menfaatcı pıclerız :Djkgds ama ıcınde bulundugun durum ve dusunlerde yalnız deglsın :D bıde son bır sey bız bu esrarı sevıyoruz ıcıyoruz ama bazılarında psıkolojık duygu durum bozuklukları yapabılır bıde boyle dusun sana yaramıyorsa bırak azalt ben bı ara bıraktım hatta psıkolık destek aldım 2 3 hafta kullandım ılacları baya ıyı geldı bıraktım :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C clackster:
    ********* ****** ** ****** ***** ***** ********** *** *** **** ******* ***** hahahaha** ** **** ******* ******* ********* ** ***** ***** **
  • İstanbul İstanbul:
  • C clackster:
    hahahahahahahaha ** ******* ***** ***** ******* ****** **** ******* ********
  • the imam the imam:
    ***** ******** *** ***** ***** hahahaha** *** *****
  • the imam the imam:
    ***** * ***** **** hahahaha**** ******* ****** ** ****** ***** ******* hahahaha* ******** ****
  • the imam the imam:
  • Sleepless Sleepless:
    +1
  • the imam the imam:
    **** ****** ****** ********* ******* ******* hahahaha ******* hahahaha
    +2
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • İstanbul İstanbul:
  • Sleepless Sleepless:
    ****** *** ********* hahahaha* ********
  • İstanbul İstanbul: