Bir dolandırılma hikayesi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 19785
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 19785

Guest
Çarşamba ve Perşembe günleri aşırı stres ve uykusuzluktan fena halde rahatlamaya ihtiyacım vardı.
Az biraz araştırma sonucu Instagram da birini buldum. Bitkilerin üzerine kağıtla isim bıraktığı için inandırıcı geldi. Daha sonra elemanla konuştuk ettik ödemeyi kripto para ile aldığını ve İstanbul içi kurye ile İstanbul dışı kargo ile yolladığını söyledi. Bio ya telegram adresini de koymuş girdim grup resimler videolar falan daha önceki alışverişlerden ekran görüntüsü derken harmanlığın da dibine vuran biri olarak pek iskillenmedim. 6 Gr 1000 TL olarak verdiğini ve 150 Gr kadar sorun yaşamayacağını dile getirdi basiretim bağlanmış olacak ki hesaptan nakit avans çekip 1000 tl karşılığı olarak 62 küsür usdt yi adamın cüzdana yolladım.
Canımı sıkan olay bundan sonra başladı.
Normal şartlarda dolandırıcı nakiti alıp yürür. Yahut para hesaba geçince engeller. Bu eleman hangi tür genetik istediğimi falan sordu hatta paketi açarken video çek falan dedi. Dedim ki dolandırılsam bu şekil olmaz adam niye sorsun?
Cumartesi yollayacağım söyledi önce
Sonra yetiştiremediğini söyledi.
Canın sağolsun dedim.
Pazartesi öğleden önce hallederim dedi tamam dedim.
Dünden beri yazıyorum adama cevap vermiyor telegrama resim video atıyor ama dönmüyor özelden yazıyorum cevap vermiyor. En son baktım instaya story atmış. Orda gayet resmi bir şekilde sitemimi dile getirdim ama takan olmadı sonra telegramdan yazdım aynı şekilde ve umudu kestim. Herşey bir yana giden paraya değil 2 gündür onca zaman sonra sigara içicem umudumu **** ettiğine üzüldüm...

Not: weed vip İstanbul kullanıcı adından uzak durun...

FullHD1

Kıdemli Üye
Gecmis olsun kanka insan harman kalinca dusebilir bazen boyle seylere sokakta yillarca tanidigin insana bile guvenemiyorsun bu muhabbetlerde onemli degil olan olmus bundan sonrasında artik daha dikkatli olursun sende.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Eyvallah kankam inan kopardıkları para ya gram acımadım. Ki şimdiye kadar kaç defa ekildik belli değil ama bu son olur inşallah. Beklemek ve umut gerçekten insanı çok yıpratıyor manevi olarak.

Bu arada telegramdan sonunda engelledi beni. Instagram da gönderisinin altına dolandırıcı yazdım tüm gönderileri kaldırmış.

G.o brom it kopuk dolu ortalık kim kimi tokatlarsa diye geçiniyor, valla en iyisi sen tanıdıktan vazgeçme derim hem daha ucuza yapıyorlar hemde tokatlasa bulup sende onu tokatlıyorsun :DD

Ü

Üye silindi 19785

Guest
G.o brom it kopuk dolu ortalık kim kimi tokatlarsa diye geçiniyor, valla en iyisi sen tanıdıktan vazgeçme derim hem daha ucuza yapıyorlar hemde tokatlasa bulup sende onu tokatlıyorsun :DD
En son mahalleden dayı dediğimiz biri vardı Facebook açıp ekleyesi tuttu :) amcamla da ortak arkadaş olunca aile içi patladık. Amcam haftanın 3 günü takıldığı arkadaşını tehdit etti falan bi sürü mevzu. Köylüden bi kaç kanal yapmıştım onlarda az biraz sıkıntılı. Bu sene yapan seneye tövbe eder. Ebiri tutar parası iyi diye her yere eker paket olur vs hatun boş sigaraya bile karşı. ölüm gurubunda hayat mücadelesi veriyoruz anlıyacağın

En son mahalleden dayı dediğimiz biri vardı Facebook açıp ekleyesi tuttu :) amcamla da ortak arkadaş olunca aile içi patladık. Amcam haftanın 3 günü takıldığı arkadaşını tehdit etti falan bi sürü mevzu. Köylüden bi kaç kanal yapmıştım onlarda az biraz sıkıntılı. Bu sene yapan seneye tövbe eder. Ebiri tutar parası iyi diye her yere eker paket olur vs hatun boş sigaraya bile karşı. ölüm gurubunda hayat mücadelesi veriyoruz anlıyacağın
Valla ben yurtdışındayım burası rahat bilmem kaç tane strain var gurmesi oldum **** :D. Vatana gelince işler farklı 3 senedir tanıdığım abiden alıyorum iyilik yapıyor bir sigara alırsam yanına bir tanede hediye veriyor fiyatlarıda ucuz.

mami10_

Doktor
geçmiş olsun kanka,en azından tecrübe oldu,iyi tarafından bak referans olmadan kimseye güvenme
ben telgr da bir iki yer biliyorum bi kaç kere de alışveriş yaptım ama tohum da satıyorlar kurcala bulursun. tekrar geçmiş olsun

Ü

Üye silindi 19785

Guest
geçmiş olsun kanka,en azından tecrübe oldu,iyi tarafından bak referans olmadan kimseye güvenme
ben telgr da bir iki yer biliyorum bi kaç kere de alışveriş yaptım ama tohum da satıyorlar kurcala bulursun. tekrar geçmiş olsun
Kanka bir kaç tane var da daha kime nasıl güveneyim? Net bir şekilde şu diyen olsa belki. Bir de şimdiye kadar internetten o kadar alışveriş yaptım daha ilk kez dolandırılıyorum. Bu da enteresan.
Ama her şerrin içinde vardır bir hayır gözüyle bakıyorum belkide eleman patladığında bizi de sattığını kanıtlamak için alacaklardı belli mi olur.

mami10_

Doktor
Kanka bir kaç tane var da daha kime nasıl güveneyim? Net bir şekilde şu diyen olsa belki. Bir de şimdiye kadar internetten o kadar alışveriş yaptım daha ilk kez dolandırılıyorum. Bu da enteresan.
Ama her şerrin içinde vardır bir hayır gözüyle bakıyorum belkide eleman patladığında bizi de sattığını kanıtlamak için alacaklardı belli mi olur.
genelde öyle satocıların birde chat grubu oluyor ordan sorarsın araştırısın işte
aynen,belkide eleman patladı ne malum.ama işte genetik sorması falan garip bir durum parayı aldıktan sonra ne güven kasıyorsın dimi ?

Ü

Üye silindi 19785

Guest
İnstayı takipteyim bı çiftli üzerine weedvipist yazmış yeni avlar peşinde başka bir satıcı ile konuştuk bugün İstanbul dışına gönderim yok hocam dedi dedim kargo? Olur mu öyle saçma şey diyor

mami10_

Doktor
İnstayı takipteyim bı çiftli üzerine weedvipist yazmış yeni avlar peşinde başka bir satıcı ile konuştuk bugün İstanbul dışına gönderim yok hocam dedi dedim kargo? Olur mu öyle saçma şey diyor
ben geçen arkadaş kargo ile 5 Gr falan yolladım, kargo ile satış yapanlar da var ben öyle bi kaç kere aldım
artık kim nasıl çalışıyor onu bilemem

Ü

Üye silindi 19785

Guest
geçmiş olsun. İnstagramda , facebookta, twitter da ot sattığını idda eden hesap %99.9 dolandırıcıdır. Bu altın kuralı ne zaman öğreniceksiniz ?
Kanka doğru dersin de harman kalan müptezel aç kalmış turna balığı gibidir. İlk hareketi görür görmez zokayı yutar. Kulağımıza küpe olsun buda işte. Şartlar değişip growa geçene kadar çorba yahut köylü kovalamaya devam ne yazık ki.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
ben geçen arkadaş kargo ile 5 Gr falan yolladım, kargo ile satış yapanlar da var ben öyle bi kaç kere aldım
artık kim nasıl çalışıyor onu bilemem
İyi cesaret kanka ben elektronik sigara sattığımda onu yollarken bile 80 tane tribe giriyorum

Ü

Üye silindi 19785

Guest
kanka dısarda bi ton kanal var niye ugrasiyorsun ki
Kanka yaşadığım yer zaten membağı ama ne yazık ki amcam temel tedarikçimin eski bir arkadaşı haftanın 3 günü yanında ve ekmeğimi kesti gitmiş adamı tehdit etmiş dolayısıyla işler biraz sıkıntı geçen sene bir kaç ayrı kanaldan çözdüm. Adamlar hasad zamanı geldiğinde bir an önce nasıl yüklü şekilde elden çıkarırım derdinde. Vizyon yok kanka doğal olarak çözüm zorlaşıyor. Şu an mahalle katkılı boklardan ve meth den geçilmiyor çember dar. Var olmak ile olmamak arasındaki ince çizgideyim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ** ******* ***** ****** ****** **
  • muadip muadip:
    ****** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** hahahaha
  • muadip muadip: