Bir grower’ın dramı

Zipode

Yeni üye
Tohumsuz kardeşlerim öncelikle S.aleyküm aranızda yeniyim ilk grow deneyimim oluyor yardımlarınızı düşüncelerinizi -( net eminseniz ) benimle paylaşırsanız sevinirim. Gruba girdiğimden beri problemlerle uğraşıyorum. Ekipmanları söyleyim ben;
120x60x150 bir çadırım var, bez dolabı kaplayarak kendim yaptım mylar ile kaplıcam daha gelmedi.
Cooltube içinde 250w shp mevcut havalandırması yapıldı ucunda tD350 fan mevcut buhar nem makinem var termometre ph ölçer 19lt kumaş saksılar vantilatör hepsi mevcut. Toprak olarak light mix kullanıyorum bitkim şuan 10 günlük ek gübre ve alması gereken takviyeleri

Zipode

Yeni üye
Tohumsuz kardeşlerim öncelikle S.aleyküm aranızda yeniyim ilk grow deneyimim oluyor yardımlarınızı düşüncelerinizi -( net eminseniz ) benimle paylaşırsanız sevinirim. Gruba girdiğimden beri problemlerle uğraşıyorum.Yeteri kadar araştırmadım ne duyduysam onun yapmaya almaya çalıştım.hata etmişim neyse Ekipmanları söyleyim ben;

120x60x150 bir çadırım var, bez dolabı kaplayarak kendim yaptım mylar ile kaplıcam daha gelmedi.

Cooltube içinde 250w shp mevcut havalandırması yapıldı ucunda tD350 fan mevcut buhar nem makinem var termometre ph ölçer 19lt kumaş saksılar vantilatör hepsi mevcut. Toprak olarak light mix kullanıyorum bitkim şuan 10 günlük ek gübre ve alması gereken takviyeleri ben gruptaki arkadaşlara sorarak ögrendim AN nin ürünlerini kullanıyorum ve şunları aldım ;

•B-52fertilizer booster 500ml

•bud candy 250ml

•overdrive 500ml

•sensizym 250ml

•Sensi cal-mag 250ml

•big bud 250ml

•voodoo juice 1lt

•grow bloom micro set 1lt

Ben tohumumu auto sanıyordum photo çıktı green posion kızlarımı büyütmeyi düşünüyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim silas ın sulama programını uyguluyorum.

Yorumlarınızı bekliyorum

kanka grow gübresine çok abanma benimde ilk growum yaptığım hatalardan birisi sık sulama diğeri azot gübresini fazla kaçırmam oldu sanırım birazda toprak phında sıkıntı var ph metreme çok güvenmiyorum :D Şuan durumları bunlar fena değil biraz topladılar.
WhatsApp Image 2020-11-30 at 19.26.14.jpegWhatsApp Image 2020-11-30 at 19.26.14.jpeg

Ü

Üye silindi 20701

Guest
,10 günde nasıl anladın photo olduğunu tohumun ,?

Zipode

Yeni üye
kanka grow gübresine çok abanma benimde ilk growum yaptığım hatalardan birisi sık sulama diğeri azot gübresini fazla kaçırmam oldu sanırım birazda toprak phında sıkıntı var ph metreme çok güvenmiyorum :D Şuan durumları bunlar fena değil biraz topladılar.
Ekli dosyayı görüntüle 4587Ekli dosyayı görüntüle 4587
Gayet iyi durumdalar kanka dumanın bol olsun sulama ve takviyeleri nasıl yapıyorsun ml olarak anlatabilir misin benim bitki ebatından ne zaman sonra başlayım vs birde bunlar da photo dimi

Zipode

Yeni üye
Işıktan dolayı sıkıntın mı var? Chat te yazmışsın ama
Kanka 2 3 arkadaş SHP berbat mu hps gelir gelmez ona geçicem gibi birkaç yorumda bulundu bana da mh hps falan al dediler bende dedim aha bana aguş aldırdı :D mevzu bu kadar var mı sence sorun baktın mı

Zipode

Yeni üye
@silas34 @Hippie @Ripley'sOG kankalar bi sıkıntı var ama çözemedim yardımcı olur musunuz lütfen

Zipode

Yeni üye
Isık shp 250w kullanıyorum cooltube içinde 60 cm de ışık içerisinin sıcaklığı 22 25c arasında değişiyor nem 60 67aralıgında ışığı hiç kapatmıyorum

Aguş

Doktor
250 shp 250 mh yada hps den daha fazla lümen üretiyor o yüzden shp dedim ayrıca shp ler özel üretim olduğundan(Grow ışığı üreten firmalar) daha verimli olarak düşünüyorum

a-420

Müptezel
Tohumsuz kardeşlerim öncelikle S.aleyküm aranızda yeniyim ilk grow deneyimim oluyor yardımlarınızı düşüncelerinizi -( net eminseniz ) benimle paylaşırsanız sevinirim. Gruba girdiğimden beri problemlerle uğraşıyorum.Yeteri kadar araştırmadım ne duyduysam onun yapmaya almaya çalıştım.hata etmişim neyse Ekipmanları söyleyim ben;

Cooltube içinde 250w shp mevcut havalandırması yapıldı ucunda tD350 fan mevcut buhar nem makinem var termometre ph ölçer 19lt kumaş saksılar vantilatör hepsi mevcut. Toprak olarak light mix kullanıyorum bitkim şuan 10 günlük ek gübre ve alması gereken takviyeleri ben gruptaki arkadaşlara sorarak ögrendim AN nin ürünlerini kullanıyorum ve şunları aldım ;

•B-52fertilizer booster 500ml

•bud candy 250ml

•overdrive 500ml

•sensizym 250ml

•Sensi cal-mag 250ml

•big bud 250ml

•voodoo juice 1lt

•grow bloom micro set 1lt

Ben tohumumu auto sanıyordum photo çıktı green posion kızlarımı büyütmeyi düşünüyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim silas ın sulama programını uyguluyorum.

Yorumlarınızı bekliyorum
@silas34 @Hippie @TohumsuzEsrar @Ripley'sOG

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • muadip muadip:
    **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ** ******* ***** ****** ****** **
  • muadip muadip: