Bir Hatay haze klasiği

Ü

Üye silindi 18784

Guest
S a kankalar öncelıkle yenı forumumuz hayırlı olsun , yeni bir growu sızlerle paylaşayım dedım zıra adeta barcelona taraftarı bir katalan amcamızın en büyük tutkusu olan maçlara gıtme ıstegı gıbı bekleyen kankalar var :D neyse gelelım konuya elımde 3 tane bıtkı war kankalar 2 auto 1 photo şeklınde 1 super lemon haze auto , 1 auto gelato diğer photoyu da guzel dostum @Hunlu yolladı oda genetıc te ismini karıştırtım çiçeklenmye girince ne oldugu ortaya çıkar kokusundan fılan aslında ben daha çok ekmıstım fakat 2 genetıc erkek cıktı 1 tanesını yatırdık ruzgar sert esınce kırdı ağacı hemde öyle bı yerden kı **** mumkanatı yok adam olmazdı velhasıl 3 tane irili ufaklı ağaç kaldı , autolar takrıben 60 gunluk , photo da vardır 70 75 gunluk , photo ya akşam güneş battımı fazladan 4 saat ışık verıyorum çiçeklenmeye geçmemesi için tepesınde bır tane floresan yanıyor , autoların ve photonun kellelerini uçurdum , aarkadaşlar autonun da kellesı uçar yerın dardır şartlar elverişsizdir uçur en fazla 1 hafta 10 gun oynatır önemlı olan bıtkının saglıklı olması yani gidipte zar zor ayakta duran bıtkıye hastalıgı olan bıtkıye yapma dıgerlerını uçurun patır patır buyuyorlar , ayrıca göruyorum bazı arkadaşlaar bıtkının yapragı böyle bilmem ne kendı kendınızı trıbe sokuyorsunuz bu iş sadece alemi cihanların yaptıgı bir iş değil salın kendınızı rahat olun yenı başlayanlar ındıca domınant bır turle basın gıdın bır kavrayın ondan sonra daha ıyı oturur kafanıza.Bu aralar ortalık çok sakat ben bu dönem kadar bu otun üzerine gelindiğini hatırlamıyorum dıkkatlı olun çenenızı sıkı tutun şakası yok.

Topraklar yarısı torf yarısı solucan gubrelıdir , ayrıyeten güvercin gübresi verilmiştir autolar 5 . bucak saaat guneş goruyor , photo full damda fotoları aşşağı atıyorum elımden geldıgınce guncellıcem hatta ımkan olursa yıne auto ekmeyı düşünüyorum

Photo
https://imgur.com/I25hY4V

Autolar
https://imgur.com/Tbjj25f . burada güvercin gubre şerbetı vermek uzerıyım
https://imgur.com/FKVhjpW gelato
https://imgur.com/UuaTq8V slh

16.07.2020
Auto gelato hasat vakti sıgaranın alt sömeklerden kırpıp fırında kurutmama ragmen 1 kapak sade bongta oturtuyor hakkıyla kuruyunca ne olacak bakalım mıktar az mı evet az , ama auto bıde 5 bucuk saat gunes göruyor şartlara baktıgımız zaman normal , aşşağı fotoları atıyorum..
MaşaAllah kardeşim piri olmuşsun outdoorun. O halde basit bir soru 2 adet köfteci tohumum var şuanda peçete arasında kök versin diye Çarşamba günü ekmeyi düşünüyorum bahçeme yetişir mi bu saatten sonra

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
MaşaAllah kardeşim piri olmuşsun outdoorun. O halde basit bir soru 2 adet köfteci tohumum var şuanda peçete arasında kök versin diye Çarşamba günü ekmeyi düşünüyorum bahçeme yetişir mi bu saatten sonra
Kanka köfteci tohumu riskli olur nedeni ise ya erkek çıkarsa zaten çok az bi zamanın var al fem tohum mümkünse auto daya gitsin ne alırsan op başına koy , bende 4 tane auto ekecem bugün yarin

booost

Yeni üye
kanka güzel grow eline sağlık sömekler biraz ufak mı kalmış sanki bunun gübreyle bir bağlantısı olabilir mi ? bende indoor auto da aynı gübrelemeyi denemek istiyorum güzel sonuç vercek gibi hissediyorum ne diyosun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    ** ***** *** ****** hahahahahahahaha
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ******* ********** ***** *
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ***** hahahaha* **** ******
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ******** hahahaha**** ******** **** ** *** ******** hahahaha ******** ******* ********
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ***** *** **** ****** ***** ** *** ***** ********* ******** ******** ******* ******* ********* ***
  • Tarzan450 Tarzan450:
    hahahahahahahaha
  • Tarzan450 Tarzan450:
    hahahahahahahaha
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    hahahaha* **
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ***** ********* ******** **** ********* ******* **