Bir sorum varmı arkadaşlar

Arkadaşlar öncelikle iyi geceler iki gün oldu auto larımı vereli toprağa pek fazla gelişmedi bir sorun varmı sizce veya herşey yolundami yardımcı olursanız sevinirim rahatsız ettim tekrar iyi geceler
IMG_20220626_040356.jpgIMG_20220626_040334.jpg

Ü

Üye silindi 31054

Guest
Topraktan kafayı çıkarması uzun sürebilir ama biraz özgüven gerekli. Bardak transferi lazım auto diye yapmadın galiba ama olsun. 1-2 güne kafayı çıkartır. İlk 15 gün sulamanı çok az yapıcaksın bol bol nem lazım. İyi growlar

Anthony7

Üye
Kankim kendisi atamazsa kabuklari bı kaç gün içinde yavaşça atarsın sen zarar vermeden iki yaprağı gördüğün an nem makinası varsa açarsın onun haricinde ışığın durumuna göre fazla boya goturmezsin bitkileri çok uzun olursa ışığı 3-4 cm aşağı cekersin

sanaldarbe

Kıdemli Üye
sakin ol dostum, acele etme, endişelenme :) bitkiler daha bebek, biraz büyüsünler (3-5gün) sonra o kabukları eğer kendileri atmazsa küçük bir cımbız müdahalesi ile incitmeden alıverirsin, hiçbir sorun olmaz, içini rahat tut. sıkıntı devam ederse bu konuyu güncelle tekrar kontrol edelim

sanaldarbe

Kıdemli Üye
bu arada kankalar çok haklı, bu aşamada nem en önemli şey, eğer nemi yükseltecek bir ekipmanın yoksa pet şişe geçir kafalarına ve fısfıslayıver

Topraktan kafayı çıkarması uzun sürebilir ama biraz özgüven gerekli. Bardak transferi lazım auto diye yapmadın galiba ama olsun. 1-2 güne kafayı çıkartır. İlk 15 gün sulamanı çok az yapıcaksın bol bol nem lazım. İyi growlar
Evet auto diye yapmamıştım hemen uyguladım şimdi bardak sistemini suyada dikkat edicem nemle beraber teşekkür ederim bilgi için

sakin ol dostum, acele etme, endişelenme :) bitkiler daha bebek, biraz büyüsünler (3-5gün) sonra o kabukları eğer kendileri atmazsa küçük bir cımbız müdahalesi ile incitmeden alıverirsin, hiçbir sorun olmaz, içini rahat tut. sıkıntı devam ederse bu konuyu güncelle tekrar kontrol edelim
Evet biraz panik yaptım:) tesekurler bilgileriniz için dediğiniz tekniği uygularım eğer atamazlarsa kafalari her hangi bir sorun hissedersem tekrar paylaşılam sağolun tekrar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • camelonhigland camelonhigland:
    ***** ***** ****** dready** ****
  • K Kolpa.:
    *** ********* dready *** ***** ****** **** *** ***** *** ***** *** *********
  • kawinnnz kawinnnz:
    dready********** **** *** dready*** *****
    +1
  • K Kolpa.:
    dready********** **** ********* ***** ******** *****
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** ********* dready *** ***** ****** **** *** ***** *** ***** *** *********** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    *** * ** ****** *** *** *** ***** ** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    ********* ****** ******** *** dready ***** ****** ***
    +1
  • zero00 zero00:
    ** ***** ** **** **** *** *** ****** *** ** *********** ******** *** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** * ** ****** *** *** *** dready ********* *********** *** *** ******* ***** ** dready ******** ****** ***
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    **** dready* ******* ********* *********** *** *** ******* ***** ** dready ******** ****** ***
  • Night owl Night owl:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
  • zero00 zero00:
    **** ** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    *** *********** ***** *** * ****** ******** ** ***** ****** ***** ******** *****
  • zero00 zero00:
  • Night owl Night owl:
    ********** dready* ** *** ** ****** ********* *** **** ***********
  • K Kolpa.:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ***** **** ** dready* ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    **** *** ****** *********** ** ******* dready * ***** *** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • zero00 zero00:
    **** *** *** ** *** ***** **