Bitki döngüye sokulduğunda bloom çizelgesi başlamış olur mu?

Sonne

Kıdemli Üye
Dostlar selam,
Başlıkta da belirttiğim şey kafama takıldı.
ben AN serisi gübre kullanıyorum ilk defa. Çiçeği 12/12 periyoda aldıktan sonra bir tur daha grow gübrelerini verdim. Buradaki arkadaşlar bana kıl yada pistil görmeden bloom gübresine başlamamamı söylediler. Şimdi gübre takvimine göre bloom gübresini vericem ilk kez. Ama periyodu değiştireli 12. Gün oldu. Çizelgedeki ilk haftayı mı 2. Haftayı mı baz alıp başlıcam? Bilen uygulayan biri yardımcı olabilir mi?

higthead

Jolly Green
12-12 ye aldığında bloom gübrelerine başlayabilirsin kimisi 12-12 den sonra 1 sulama daha grow verip sonra bloom gübrelerine geçiş yapıyor ama şunu unutmamak gerekir fazla azot çiçeğe geçişi uzatır. 12 gün biraz geç kalmışssın birşey olmaz acilen önündeki sulama başla bloom a Soruna gelicek olur isek 1. haftayı baz alarak devam et.

Ü

Üye silindi 21256

Guest
knk bendede çiceğe soktum pistillendi çorba haze acaba son bi defa sensi grow versemmi tam doz

Sonne

Kıdemli Üye
knk bendede çiceğe soktum pistillendi çorba haze acaba son bi defa sensi grow versemmi tam doz
Kanka ben ışığı değiştirdikten 3 gün sonra tam doz grow gübrelerini verdim. Pistillendiğine göre 10 günü geçmiştir çiçeğe aldığından beri o yüzden ben önermem artık çok geçmiş yani. Çiçeğe aldıktan sonra ilk 20 gün büyüme devam ediyor. 10-15 gündür vermediysen verme daha çiçek gübrelerine geç.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ******* ***** *** ********** *** ***** hahahaha ** *** ****
  • T terbiyeligunahkar:
  • A Anten61:
    hahahaha ***** hahahaha****
  • Bomberx Bomberx:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** ******** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ********* ** ******** ***** **
  • kkush kkush:
    ** ***** ********** ***** ******* ******* *** ** ****** ** ** **** *********
    +1
  • Powel Powel:
    hahahahahahahaha*******
  • Powel Powel:
    ****** ****** ******* ***** ******** **
  • Powel Powel:
  • kkush kkush:
    ****** * ******** ** ******* hahahaha****** **** hahahaha** ********
  • kkush kkush:
  • Bomberx Bomberx:
  • kkush kkush:
  • A ax-b:
    **
  • kkush kkush:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ****** ****** *** ** ******** ******** *** ******* ****** *** ******** ***** ****** *** *** ********** ********** ******* hahahaha * ******** ** ******* hahahaha****** **** hahahaha** ********
  • A Anten61:
    ******* ****** ** ****** hahahaha* hahahaha****
  • kkush kkush:
    ********* ******** ******* * ******** * ***** ******** ****** ****** *** ** ******** ******** *** ******* ****** *** ******** ***** ****** *** *** ********** ********** ******* *****
  • Bomberx Bomberx:
  • kkush kkush:
    hahahaha ***** **** hahahaha
  • A Anten61:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    *** ********** **** ***** ******* hahahaha*
    kkush kkush: *** ********** **** ***** ******* hahahaha*