bitki yapraklarını yere bıraktı

ochizir

Üye
https://imgyukle.com/i/TGICxp merhabalar 62 63. gündeyim çiçeklenmenin 4. haftasındayım . auto lemon og . çiçegim bugün alttaki fan yapraklarını bi anda yere dogru bıraktı . acaba nedeni nedir fazla sulama mı ? ışık uzaklıgını arttırmıştım 3 4 gün önce acaba bu mu yanlıs geldi çiçege 25 cmden 50 cm ye çektim ışık uzaklıgını ışıgım 150 w cob led . topragım light mix . sizce daha kötü duruma gelir mi @silas34 @auto420

a-420

Müptezel
Slm kanka suyun ph olctunmu ? Enson kac gun once suladin toprak kuruduguna eminmisin? Salmayi genelde fazla sulamada yapiyo vatilatoru eskisi gibi vurdur.

ochizir

Üye
Slm kanka suyun ph olctunmu ? Enson kac gun once suladin toprak kuruduguna eminmisin? Salmayi genelde fazla sulamada yapiyo vatilatoru eskisi gibi vurdur.
3 günü geçti sulayalı . vantilatörü yukardan vurudurcam simdi yandan vuruyordu belki o rahatsız etti bitkiyi bilemedim . suyun ph sürekli 6 ile 6.5 arasında

Kanka çiçeklenmenin 4. Haftasına yeni girdi benim bitki de, sativa ağırlıklı photo. Senin pistiller kızarmış benimkiler hala beyaz. Ben de mi sıkıntı var sende mi genetikle alakalı bir durum mu çözemedim https://ibb.co/THxsLkb

ochizir

Üye
Kanka çiçeklenmenin 4. Haftasına yeni girdi benim bitki de, sativa ağırlıklı photo. Senin pistiller kızarmış benimkiler hala beyaz. Ben de mi sıkıntı var sende mi genetikle alakalı bir durum mu çözemedim https://ibb.co/THxsLkb
benim auto kanka bide sanırım 25 cm deydi 20 25 cmde benim ışıgım ışık yakın olunca kızarıyor pistiller kötü bişey galiba chatte birisi böyle demişti o yüzden bende 40 50 cm arası bi yere aldım ışıgımı

benim auto kanka bide sanırım 25 cm deydi 20 25 cmde benim ışıgım ışık yakın olunca kızarıyor pistiller kötü bişey galiba chatte birisi böyle demişti o yüzden bende 40 50 cm arası bi yere aldım ışıgımı
150w da ısı durumun ne kanka? Benim kabin kapalı olunca 40-50 dereceleri buluyor 200w

ochizir

Üye
150w da ısı durumun ne kanka? Benim kabin kapalı olunca 40-50 dereceleri buluyor 200w
27 derece kanka max suan gördüğü 28. yanında kalorifer var bide açık kabinle yan yana . hafif yanıyo tabi kalorifer otomatikte. aliminyum sogutuculu pc fanı taktım 3 tane cob lede 2 tane fan. iyi sogutuyor aspiratör ve vantilatörde var içerde ısı problemim yok şükür

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    ******** hahahaha*
  • New Rookie New Rookie:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ***** * ****** hahahaha ***** ****** ***** ***** **** *** ******* ********** ** ****** ***** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
    **
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • zero00 zero00:
    hahahaha* ******* **********
  • muadip muadip:
    ** ****** hahahahahahahahahahahaha* hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    ** *** ******* hahahaha**** *** *********
  • New Rookie New Rookie:
    ****** ***** ** **** hahahaha**** ********
  • New Rookie New Rookie:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    hahahaha ***** *****
  • muadip muadip:
    ***** ******* hahahaha** ****** ***** *** ****** ***** ******* ****** ******
  • Didrug Didrug:
    ******** ** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ** ** *** ****** ***** ***** ****** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    ** * ***** ** **** ***** ***** hahahaha***
  • New Rookie New Rookie:
  • muadip muadip:
    hahahaha hahahaha ******** ******** ******
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • zero00 zero00: